Леха Чубарь рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Mirage MR-700 AS 205/75 R16C 113/111R, Замовлення №4703411

Замовлення виконано вчасно, відправили на наступний день. Персонал допоміг з вибором гуми, подобається. Рекомендую
24 квітня 2024 Відповісти
Qunerahr рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Літні шини Diplomat HP (205/60R16 92H), Замовлення №12755183

Великий магазин шин. Швидко. Зручно. Вигідна ціна.
22 квітня 2024 Відповісти
Олександр Харенко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Arivo Premio Arzero 205/60 R16 96V XL, Замовлення №12754601

Гарний сервіс та одні з найнижчих в Україні ціни на автомобільну гуму. Вечером зробив замовлення через сайт, і вже знанку отримав повідомлення, що шини мене чекають на обраному пункті видачі. Замовлення на 100% відповідає заявленому. Дуже вражений магазином в цілому і від спілкування з персоналом.
19 квітня 2024 Відповісти
Антон рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Kapsen S801 ComfortMax 195/65 R15 95H XL, Замовлення №12758104

Рекомендую, заказал, получил, установил, наслаждаюсь ездой спасибо!
Кипиченко Максим рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Літні шини Kelly Winter ST (185/65R15 88T), Замовлення №4703427

Замовляв шини під вже куплені нещодавно диски в іншому магазині. Були сумніви, чи підійдуть шини, мене проконсультували і допомогли обрати правильні. Оплатив і сказали чекати доки привезуть зі складу. Орієнтовно в 18:00 їх привезли в магазин і я отримав. Вдячний за продаж.
Sergey_12055 рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Goodyear KMAX D (225/75R17.5 129/127M ), Замовлення №12751007

Спасибо,быстро и с пониманием!
16 квітня 2024 Відповісти
Igor Nedorubko не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Хотів купити: Літні шини Uniroyal RainExpert 5 (205/60R16 92H)

На сайті компанії вказана ціна, але коли просиш рахунок, присилають на 5% більше аргументіруя тим, що оплата по безготівці. Так, чому на сайті не вказують що при оплаті по безготівці +5%
Представник магазину «Інфошина»
Добрий день! У нас є різні форми оплати і перед тим, як сплачувати, клієнт бачить, яка сума у нього до сплати! Ви, обрали варіант оплати товару безготівково з ПДВ, ця форма оплати завжди має комісію саме за ПДВ! Якщо ви не хочете переплачувати, то можете просто обрати безготівково БЕЗ ПДВ і все, або будь-яку іншу форму оплати, яка вам підійде! Якщо вам потрібна більш детальна інформація, можемо набрати вас та проконсультувати! Дякуємо за звернення, мирного неба та безпечних доріг!
Igor Nedorubko відповів на коментар Инфошина
"Комісія саме за ПДВ" перший раз чую. Ви законодавство знаете?
Представник магазину «Інфошина»
Шини купуються на єдиноподатника без ПДВ! Якщо ви хочете придбати безготівково, за рахунком, без переплати, то вам треба обрати форму оплати безготівково БЕЗ ПДВ або сплатити онлайн на сайті!
Олег_1 рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Kelly Winter ST 155/70 R13 75T, Замовлення №4702713

Задоволений сервісом, починаючи від замовлення до видачі. Погрузили шини навіть в машину! Дуже дякую!
1 квітня 2024 Відповісти
Artem Ivanov не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y AO, Замовлення №4711118

Представник магазину «Інфошина»
Добрий день! Ми прослухали розмову і ви нічого не уточнювали про рік виробництва гуми, лише про зберігання її на нашому складі та навність шиномонтажу! Також, ціна на дану модель була як за 22 рік виробництва і при замовленні також одразу був 22 рік, Польша. Коли ви отримуєте товар, то також бачите дату виробництва і якщо щось вас не влаштовує, то можна просто відмовитися, зробити повернення коштів, обмін товару на інший...будь-який зручний варіант! Тому ми не дуже розуміємо в чому саме була наша непорядність до вас, ми оформили вам замовлення одразу після вашого запиту, також зробили безкоштовне зберігання! Весь товар на нашому складі свіжий і підлягає подальшій багаторіковій експлуатації, вам нема чого переживати! Єдине, в чому можна мати сумнів, так це у якості наших доріг, але і для таких випадків ми пропонуємо своїм клієнтам додатково розширену гарантію, яка страхує від багатьох неприємних ситуацій (гулі, проколи, порізи і т.і, деталі прописані на нашому сайті)! Ми працюємо на совість та піклуємося про свою репутацію, сподіваємося ви зможете в цьому переконатися! Дякуємо вам за звернення, мирного неба та безпечних доріг!
26 березня 2024 Відповісти
Artem Ivanov відповів на коментар Инфошина
Дякую за пояснення, але ви не зробили жодної згадки про те, що на сайті був вказаний 2024-й рік, який на момент отримання замовлення магічним чином перетворився на 22-й. "Також, ціна на дану модель була як за 22 рік виробництва" - я не маю можливості по ціні вгадати актуальний рік виробництва, тому не зовсім зрозуміло, до чого тут ця теза, якщо на сайті був 24-й рік
29 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Інфошина» відповів на коментар Artem Ivanov
Менеджер при зверненні не дивиться на сайт, якщо клієнт не задає уточнюючих питань, у нього відкривається программа, де він бачить перелік позицій! Щодо року ми вам розписали, щоб вам було зрозуміло, що не було такого, що ви оплатили 24й рік, а отримали за ті ж гроші 22й. Ще раз хочемо наголосити на тому, що якщо якийсь критерій для вас важливий при придбанні товару, то проговорюйте його одразу, тоді менеджер буде перевіряти, щоб все відповідало вашим вимогам!
1 квітня 2024 Відповісти
Андрій рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: ZW 3206 BP R13 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1, Замовлення №12755099

Відмінне місце для покупки шин та дискі. Швидке та обслуговування. Більш-менш "людські" ціни.
25 березня 2024 Відповісти