Sergey Kuzhal рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Спліт-система Samsung AR09TXHQASINUA, Замовлення №10017419

Неймовірний досвід покупки! Великий вибір, ввічливий персонал та ефективне обслуговування зробили мій візит незабутнім. Рекомендую цей магазин кожному, хто хоче отримати тільки найкраще!"
Віталій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Спліт-система AUX ASW/AS-H07FFR3DI, Замовлення №10017400

Дуже задоволений відвідуванням цього магазину! Великий асортимент техніки, привітний та допоможливий персонал. Вони дійсно знають свою справу. Рекомендую всім, хто шукає якісну техніку
Tatsiana Dubovaya рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Спліт-система OLMO EDGE DELUXE OSH-09FRH3, Замовлення №10017359

Цей магазин просто чудовий! Великий вибір техніки, дружній персонал і швидке обслуговування.
Andriy9 не рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Хотів купити: Спліт-система ERGO ACI 1858 CHW

Сформував замовлення. Подзвонили наступного дня що потрібно день для уточнення наявності і сказали що подзвонять наступного дня. Дзвінка так і не отримав. Подзвонив час і сказали що товару нема, а схожих в такій ціні також нема, хіба значно дорожчі. Не перший негативний досвід на цьому сайті.
Відповідь представника «КлимаТрон»
Напишіть будь-які дані стосовно звернення до нашого магазину, наприклад номер замовлення, або останні 4 цифри номеру телефона (з якого телефонували).
Представник магазину «КлимаТрон»
Вчора Відповісти
Надіялись що не підтверджу))) Ось дані. Відпишіть мені тепер чи є і по якій ціні і чи відправите по цій ціні. Вітаю, Андрій, Статус вашого замовлення змінено на Відкрито. ДОСТАВИТИ В *Нова Пошта Відділення №12 (до 30 кг): вул. Сяйво, 13 (р-н Левандівка) Телефон: +380800500609 Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-21:00 Пн-НД: 09:00-19:00 ДАТА ЗАМОВЛЕННЯ 22/04/2024, 14:19 ПЛАТІЖ Накладений платіж ДОСТАВКА *Нова Пошта ОПИСАНИЕ КОЛ-ВО ЦЕНА СУММА ERGO ACI 1858 CHW 404980 ПАРАМЕТРИ: СЕРТИФІКОВАНИЙ МОНТАЖ: НЕ ПОТРІБЕН , ХОЧУ БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ ПО УКРАЇНІ АБО ПО МІСТУ: ТАК, ПОТРІБНА БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ , ХОЧУ ДОРОЖЧУ І КРАЩУ МОДЕЛЬ, ЯКЩО ВОНА БУДЕ ПРИБЛИЗНО В ЦЮ ЦІНУ : НІ 1 15 749 ГРН 15 749 ГРН ПРИМІТКИ ПОКУПЦЯ Подзвоніть, будь ласка перед відправкою , для уточнення основних параметрів - трубки 1/4” (6,35 мм) и 3/8” (9,52 мм) , автопідтримка температури, холод і обігрів при -20, вай-фай блок вмонтований. Сума 15 749 Грн Доставка 0 Грн Додатковий збір 0 Грн Разом 15 749 Грн
Вчора Відповісти
Aleksei рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus (GEN VI) CH-S12XN8, Замовлення №10017324

Чудовий досвід обслуговування! Відчувається, що персонал справді зацікавлений у тому, щоб клієнти залишалися задоволеним
Люба Ступак рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Спліт-система AUX J-smart ASW/AS-H09JAR3DI, Замовлення №10017310

Вже не раз зверталися до цього магазину за технікою! Професійний персонал, який завжди готовий надати допомогу, і великий вибір товарів – все, що потрібно для вдалих покупок.
Анна рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Спліт-система OLMO INVENTA OSH-14LDH, Замовлення №10017285

Чудове місце для покупки техніки! Все, що потрібно, можна знайти тут. Продавці завжди допомагають підібрати найкращий варіант і відповідають на всі запитання з увагою.
Аліса Ватоян рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Спліт-система Neoclima Therminator 3.2 NS/NU-09EHXIw1, Замовлення №10017256

Вражена рівнем обслуговування та якістю товарів у цьому магазині. Консультанти не тільки доброзичливі, а й компетентні, що робить покупки легкими та приємними. Часті акції та знижки роблять цей магазин ще привабливішим.
Олена рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Спліт-система Hisense TG25VE0A, Замовлення №10017247

Відмінний магазин з великим вибором! Персонал завжди готовий допомогти, пояснити переваги та недоліки різних моделей. Ціни дуже конкурентоспроможні, а атмосфера в магазині дружня і затишна.
Сергей Борзенко рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Спліт-система LG Standart Plus PC09SQ, Замовлення №10017114

Вражений швидкістю доставки та відмінним станом товару. Вдячний за такий сервіс!