Ціна збігалась із заявленою на hotline
Максим рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Спліт-система Gorenje REA26IN KC/REA26OUT, Замовлення №10018500

Багатенький асортимент клімат техніки і аксесуарів до неї за помірними цінами. Чого нема- можна замовити. Доставлять. Привітливий і професійний персонал.
Ivan Boyaryn не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF

На сайті є брендовий кондиціонер Mitsubishi Electric за ?15767? грн. із статусом "В наявності", у той час коли майже на всіх інших сайтах (яких є десятки) ціна на нього більша ніж 33 тис. Коли подзвонив, то сказали, що цю модель розкупили, а коли спитав, чому статус досі "В наявності", сказали, що ці кондиціонери ще знаходяться на складі і чекають на відвантаження.
Відповідь представника «КлимаТрон»
Напишіть будь-які дані стосовно звернення до нашого магазину, наприклад номер замовлення, або останні 4 цифри номеру телефона (з якого телефонували).
Очевидно, що номера замовлення я не маю, бо кондиціонера на продаж у вас немає. Останні 4 цифри номеру телефона - 1000. Я витратив свій час на те, щоб пошукати і подивитися відгуки про цей кондиціонер, перед тим, як до вас дзвонити. Неприємно було взнати, що витратив свій час даремно.
Вчора Відповісти
Dawe рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: спліт-система AUX Q-Smart Plus AUX-09QC, Замовлення №10018378

Дуже приємний сервіс. Консультант допоміг з вибором кондиціонеру по всім моїм побажанням і особливостями місця встановлення. Були нюанси з доступним місцем для встановлення і консультант уважно все перевірив та запропонував іншу модель яка краще підійде.
Андрій рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Спліт-система AUX ASW/AS-H09FFR3DI, Замовлення №10018327

Великий вибір кліматичної техніки , професійна консультація від продавця. Буду рекомендувати всім знайомим
Представник магазину «КлимаТрон»
22 липня 2024 Відповісти
Світлана Аркандак рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG (GEN VI) CH-S12FTXLA2-NG, Замовлення №10018311

Найкращий магазин техніки! Продавці завжди готові допомогти, а доставка завжди в строк.
Олександр Головко рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Спліт-система TCL TAC-12CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI, Замовлення №10018233

Хороше обслуговування менеджера. Доступна і зрозуміла інформація про товари.доступні ціни і вибір товару...
Таня Клименко рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Спліт-система OLMO EDGE DELUXE OSH-09FRH3, Замовлення №10018216

Великий вибір продукції, швидка доставка. Рекомендую всім!
Аліна рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: спліт-система AUX Q-Smart Plus AUX-09QC, Замовлення №10018144

Величезний вибір техніки та аксесуарів! Завжди привітний персонал який намагається чесно допомогти з вибором саме того, що вам потрібно.
anarhy2000 не рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Хотів купити: Спліт-система Hoapp HSZ-GA28VA/HMZ-GA28VA

Замовлення 10018963. Якщо хочете в них щось придбати: почитайте всі негативні відгуки тут - вони правдиві: ніякого зворотнього зв'язку, а коли дозвонився до них, то розповідають, що ціна на внутрішній блок, хоча явно і на фото і в описі - спліт система (а блоки в них окремо теж продаються, там так і пишуть - внутрішній або зовнішній блок). Та і ще в наявності його теж немає, навіть у вигляді лише внутрішнього блоку...
Відповідь представника «КлимаТрон»
Доброго дня. Дійсно, ціна на цей товар підтягнулася від ціни зовнішнього блоку, цю помилку ми уже виправили і товар видалили. Приносимо вибачення за незручності. В таку спеку менеджери мають максимальну загрузку, так як наш магазин спеціалізується на продажі та монтажу кондиціонерів, але завжди, коли є неприйнятий дзвінок або є необроблене замовлення - все опрацьовується по черзі. Ще раз вибачте за помилку в описі товару.
Игорь рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Спліт-система OLMO EDGE DELUXE OSH-12FRH3, Замовлення №10018049

Привітний і компетентний колектив. Швидко вирішили мою проблему. Велике дякую, повернуся сюди ще за новими покупками.