Владимир Горный не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Хотів купити: Акваріум з обладнанням Природа Скалярия 32 Овал PR740595

Товару в наявності просто нема
Vyacheslav Glebov не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Запасний стовпчик, Замовлення №163162

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Продают товар которого нет в наличии. Просят ждать. Потом говорят что «поставщик» ошибся..
lordwerneo не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Хотів купити: Котам 8in1 Устранитель пятен и запахов для кошек Orange Oxy 3.7 л (018065981738)

Ціна відрізняється майже на 1000 грн.
Олександр Грицай не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Хотів купити: Акваріум з обладнанням Природа НЕОН 72П PR740594

Навіщо мати сторінку товару і давати можливість оформити замовлення на нього, якщо у вас його немає? Тим паче, що воно ще й тут на хотлайні в популярних пропонується. І ніякого іншого варіанту не запропонували. Просто відмінили замовлення.
Amanda321 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 жовтня 2023

Хотів купити: Сухий корм ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг (a57017)

Дмитро K не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Хотів купити: Сухий кормдля собаки

Категорично не рекомендую. Як завжди, товару, який є на сайті, в наявності ніколи нема!
Слава Украине не рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Хотів купити: Сухий корм Orijen Small Breed 1.8 кг (o71476)

Попросила відправити корм в день замовлення, оплатила зразу через Apple Pay, і чекаю що мені відправлять замовлення або як мінімум передзвонять що товару нема в наявності. Пройшло пів дня- вирішила уточнити чи відправлять замовлення, товару як виявилось нема, оплата списалася, кажу чого чекаєте - наберіть щоб я шукала в іншому місці… оплату щоправда розблокували швидко, але після того я посварилася щоб мені повернули кошти на карту.
Bадим не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Хотів купити: вологий корм Schesir Tuna Chicken 100 г 751027

Ціна на сайті не така, як тут
wedc не рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Хотів купити: Versele-Laga (Верселе-Лага) NutriBird P15 Tropical - Корм для папуг

Как оказалось этого товара нет не по магазинам и даже на складе. не кто тут не следит за актуальностью товара (((
Haze рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive, Замовлення №122268

Покупаю в ситій морді вже роки 3. Ціни одни з найнижчих серед конкурентів. Хотів ще додати до плюсів безкоштовну доставку містом всього від 400 грн, але перевірив ще раз - вже від 600. Не так приємно, але могло би бути й гірше) Стостовно наявності товара, погоджуся з іншими відгуками. Буває інколи, коли треба почекати товар 1-4 дні. Але ніколи не замовляю, коли вже горить, тож в моєму випадку це не є недоліком. Сміливо можу рекомендувати цей магазин.