Тепцова Ирина рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Обігрівач Cooper&Hunter Domestic Black CH-2000 ED, Замовлення №46839

Сайт простий, із замовленням проблем не виникало. Оформили швидко, доставили на адресу, як і домовлялися, вчасно. До речі, менеджер привітний і чуйний, з комунікацією все чудово))
Кирилл Омов рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №46743

Я знав, що купити, тому товаром задоволений. Головне, що магазин виявився надійним. Менеджер дуже швидко зателефонував, і в день замовлення була відправка. Рекомендую цей інтернет-магазин.
ФадеевОлег рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus (GEN VI) CH-S09XN8, Замовлення №3654

Замовив кондиціонер. Отримали професійну консультацію з перевагами тієї чи іншої моделі, що допомогло зробити правильний вибір. Доставка теж прийшла дуже швидко. Дякую за якісне обслуговування. Загалом я задоволений і рекомендуватиму магазин знайомим!
БоднаренкоГ рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas Inverter CH-S07FTXQ2-NG, Замовлення №2088

Чудове, швидке обслуговування, в день замовлення відправили, в призначений час прибула посилка, ціна порадувала і наявність потрібного мені товару.
Перелишин Саша рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2630 Barbados, Замовлення №2065

Я получил качественный товар , как и ожидал . Товар был в наличии .Вообще , хороший магазин - рекомендация 100% .
Васильчук Ан рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter PRIMA PLUS (GEN VI) CH-S09XN8, Замовлення №46554

Хорошее обслуживание, купил прекрасный кондиционер за вполне бюджетные деньги.
Сергей Янов22 рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Кондиціонер, Замовлення №2031

Усе швидко доставили, товар якісний, усе відмінно працює, обслуговування також дуже хороше, спасибі вам велике, обов'язково куплю у вас щось іще))
Виталий рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Cooper CH 2630, Замовлення №306

Замовляв зволожувач повітнря на сайті у цьому магазині. Ціна була актуальною, одна з низьких серед інших магазинів
Олег не рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Cooper&Hunter CH 2630