Ирина Амелина рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Блендер заглибний Braun MQ9195XLI, Замовлення №85967

Благодарю магазин в лице его менеджеров! Все состоялось четко,оперативно! Коммуникация продавец - покупатель тоже отличная! Магазин однозначно советую!
ДАРЬЯ КРУКОВСКАЯ рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Ноутбук HP 250 G9 (6F217EA), Замовлення №87685

Задоволена сервісом, на наступний день забрали, все перевірили з продавцем, на мої питання дали детальну відповідь. Надійний магазин, рекомендую. Окремо приємно, що саме тут ще й мишку подарували до ноутбуку.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Дар'є! Дякуємо за ваш позитивний відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми дуже раді, що ви оцінили рівень нашого обслуговування та задоволені подарунком. Нам важливо, щоб наші клієнти отримували не тільки якісну продукцію, але й високий рівень сервісу. Сподіваємося бачити вас знову серед наших покупців! З найкращими побажаннями
Inna Ruban не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 квітня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Black, Замовлення №29497

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хочу виправити свій відгук. Почну з мінусів, як на мене. - Додаткові 1,8% до вартості товару при оплаті на рахунок через платіжну систему - Відсутність комунікації з клієнтом при зміні будь-яких умов (наявність на складі, зміна строку доставки, підтвердження надходження коштів, було б добре щоб це повідомлялося на пошту - таким чином клієнт в курсі процесу і не хвилюється, що відбувається). А так вимушена була кожного дня питати, що відбувається... +Звичайно, вигідна ціна +Начебто сайт нормальний і особистий кабінет (тільки знову ж поетапно не видно, що відбувається з твоїм товаром) +Компенсували доставку, тому що затримали товар. Висновок: знімаю негативну рекомендацію, величезне дякую за товар та компенсацію доставки, через відсутність комунікацій дуже хвилювалася, що сайт шахрайський, та все добре. Рекомендую, покращуйте комунікації з клієнтами.
Вчора Відповісти
Костянтин Гонтар рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №29389

Приємне спілкування, швидка обробка замовлення, рекомендую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Костянтине! Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію. Ми раді, що ви оцінили швидкість обробки вашого замовлення та якість спілкування з нашою командою. Насолоджуйтесь грою на вашій новій Microsoft Xbox Series X і сподіваємося бачити вас знову у нашому магазині.
наталія іванюк рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0), Замовлення №87265

Дякую. І магазин і покупка повністю виправдали мої сподівання
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Наталіє! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою пароочисника SC 3 EasyFix та обслуговуванням у нашому магазині. Сподіваємося бачити вас знову та завжди готові запропонувати найкращі товари та сервіс. З найкращими побажаннями
Sergius_Grey рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKA), Замовлення №******

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Sergius_Grey! Дякуємо за ваш відгук та позитивні слова про наш магазин. Ми раді, що ви задоволені покупкою Galaxy Watch6 Classic. Сподіваємося на подальшу співпрацю та завжди раді допомогти. З найкращими побажаннями.
Олександр Бойко рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична LG F2V3GS6W, Замовлення №#29279

Купив саме те, що хотів! Та ще й на 2500 грн. дешевше (з доставкою! ) ніж у магазинах свого міста! Пральна машина просто супер! Дякую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Олександре! Дякуємо за ваш чудовий відгук. Ми щасливі, що вам вдалося знайти саме те, що ви шукали, і за такою вигідною ціною. Насолоджуйтесь використанням вашої нової пральної машини LG і знайте, що ми раді забезпечити Вам найкращий сервіс. Чекаємо на нові зустрічі в нашому магазині! З найкращими побажаннями.
Stas Karamanskyi рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №87006

Відправили ввечері в день замовлення. З товаром також все наче ок. Можна рекомендувати.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Стасе! Дякуємо за ваш позитивний відгук. Ми раді, що змогли забезпечити оперативну відправку вашого Mi TV Stick 4K і що ви залишилися задоволені покупкою. Ваша рекомендація дуже важлива для нас. Будемо раді вас знову бачити в нашому магазині!
Work Money рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507XI (FA507XI-LP013), Замовлення №86289

Удобный магазин , товар компьютер приехал на день раньше . Делал полную предоплату , проблем не возникло .
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук і за те, що поділилися своїм досвідом покупки в нашому магазині. Ми дуже раді, що змогли доставити ваш новий ноутбук TUF Gaming A15 швидше запланованого і що ви залишилися задоволені сервісом. Сподіваємося, що ноутбук принесе вам багато позитивних емоцій у використанні. Чекаємо вас знову!
Alllvin777 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Замовлення №850

Несмотря на то, что оформил в пятницу, со мной связались в субботу - купил без проблем. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашого сервісу. Ми раді, що процес покупки пройшов гладко та без зайвих затримок. Цінуємо вашу рекомендацію і сподіваємось знову бачити вас в нашому магазині. З найкращими побажаннями.