Ціна збігалась із заявленою на hotline
Oleksandr Kovalenko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct Crossover Solar Graphite (010-02730-11/01), Замовлення №97187

Все добре, гарні ціни, гарне обслуговування.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Олександр! Дякуємо за ваш відгук та за те, що обрали наш магазин для покупки смарт-годинника Instinct Crossover Solar Graphite. Ми раді, що ви задоволені вашою покупкою та якістю нашого обслуговування. Ми завжди прагнемо забезпечити наших клієнтів конкурентними цінами та високою якістю сервісу.
Андрей Сергеевич рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Гібридний ДБЖ/інвертор Pulsepad SINUS PRO 1000, Замовлення №#96061

Все дуже сподобалося, дбж pulsepad sinus pro 1000 було в наявності, відправлення було швидке, якість чудова. Раджу і вам
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Андрій! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашого сервісу. Ми раді, що ви задоволені покупкою гібридного ДБЖ/інвертора SINUS PRO 1000 та нашою швидкістю обслуговування. Ми прагнемо завжди забезпечувати наших клієнтів високою якістю продукції та ефективною логістикою. Сподіваємося, що придбаний інвертор буде надійно служити вам, забезпечуючи стабільність та безпеку ваших електронних пристроїв.
Лиза Максимова рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (P, Замовлення №32558

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Ліза! Дякуємо за ваш відгук та за те, що вибрали наш магазин для покупки зовнішнього акумулятора Baseus Amblight. Ми раді, що ви задоволені покупкою та нашим сервісом.
Богдан Богданов рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A25 5G 8/256GB Blue-Black (SM-A256BZKH), Замовлення №95249

Все було зроблено правильно, швидко і чесно. Дякую
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Богдан! Дякуємо за ваш відгук та за те, що обрали наш магазин для покупки смартфона Galaxy A25 5G. Ми раді, що ви задоволені покупкою та якістю нашого сервісу. Ваша задоволеність є для нас найкращим показником успішної роботи.
Олег Швец рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Електронна книга PocketBook 628 Touch Lux 5 Ruby Red (PB628-R-CIS), Замовлення №95798

Все проведено швидко та оперативно. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Олег! Дякуємо за ваш відгук та позитивну оцінку нашої роботи. Ми раді, що процес купівлі електронної книги 628 Touch Lux 5 Ruby Red пройшов швидко та без зайвих затримок. Ваше задоволення нашим сервісом є для нас важливим.
Artur рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №20450959969358

Замовив станцію о 16:30 Приблизно о 19 вже отримав повідомлення від нової пошти про посилку В магазині працюють відповідальні співробітники Отримав, перевірив, все працює Дякую за оперативність
Tata18 рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2, Замовлення №95508

Замовляли зарядну станцію, відправили дуже быстро, у вівторок пізно ввечері замовили, а в четвер вона вже була у Львівській області. Дуже вдячна за оперативність персоналу. Все працює начебто добре, врятували холодильник )))
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та за високу оцінку швидкості доставки зарядної станції EcoFlow DELTA 2. Ми раді, що могли оперативно відреагувати на ваше замовлення та забезпечити доставку в такий короткий термін. Це чудово, що станція вже встигла вас виручити!
Сандали рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №91585

Купувалась на подарунок. Тільки через більше місяця вдалося залишити коментар. Все працює! В комплекті все є як вказано в описі. Одним тільки розчаруванням було це тільки кабель живлення. Він для євро розеток, тож перевірити одразу Xbox не вдалося. Рішенням є придбати інший кабель або перехідник для розетки. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та за те, що вибрали наш магазин для покупки ігрової приставки Xbox Series X. Ми раді, що в цілому ви задоволені покупкою та вибачаємося за незручності, пов’язані з кабелем живлення. Ми завжди прагнемо забезпечувати повну відповідність опису товару та комплектації, і ваш коментар допоможе нам покращити інформування клієнтів про особливості товарів, які ми пропонуємо.
Виктор Захарченко рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №5885

Посилка прийшла в ор. Упаковці. Все влаштовує.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Віктор! Дякуємо за ваш відгук та за те, що обрали наш магазин для покупки зарядної станції RIVER 2 Pro. Ми раді, що ви задоволені якістю товару та умовами доставки. Наша команда завжди прагне забезпечувати високу якість обслуговування і товарів, тому ваше задоволення є для нас важливим показником успішної роботи. Сподіваємося, що зарядна станція RIVER 2 Pro стане надійним та корисним приладом у вашому побуті.
Yuri Orishchak рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784) , Замовлення №95189

Замовив вчора, отримав сьогодні - все норм. Чек і гарантійний талон видали.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Юрій! Дякуємо за ваш відгук та швидку оцінку нашого сервісу. Ми раді, що змогли забезпечити оперативну доставку зарядної станції BLUETTI EB3A та що ви задоволені якістю обслуговування. Ваша задоволеність є для нас найкращою нагородою, і ми прагнемо завжди забезпечувати найвищий рівень сервісу.