Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ніночка рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Ноутбук MSI Sword 17, Замовлення № 201940

Все працює прекрасно, консультант дружелюбний, все розклав по поличкам.
Маргарита Малинка рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Max, Замовлення №217041

Замовляла товар на подарунок. Швидко доставили до магазину, звернулась, отримала. Все швидко, товаром задоволена!
Anastasiiaober рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC4 (FX507ZC4-HN018), Замовлення №210219

Заказывала ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC4 (FX507ZC4-HN018), лучшая цена которую смогла найти. Пришло все на след день, целое, новое, с документами.
Юля рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Ноутбук MSI Sword 16 HX B14VFKG (B14VFKG-026XPL), Ноутбук MSI Sword 16 HX B14VFKG (B14VFKG-026XPL), Замовлення №170404

Магазин однозначно рекомендую, бо не багато де зараз можна взяти техніку достойної якості. Вирішила поекспериментувати, та купити ноутбук MSI Sword 16 HX B14VFKG (B14VFKG-026XPL), але не була впевнена що він мені сподобається. Щоб не витрачати час, взяла онлайн, повний комлект та стан просто пушка. Все працює, якість музики клас. Він мені все-таки зайшов.
ruslana_gulenko рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №407211

Все, что я себе изначально запреметила и "сложил в корзину" было в наличии. В результате в этот раз я купила зарядную станцию. Обожаю магазины, в которых можно сразу приобрасти все что нужно.
Viola Zagalak рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NV (FA507NV-LP023), Замовлення №407110

дякую, ноут отримала
лантийка рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 , Замовлення №240102

Отличные ребята. Грамотная консультация. Доставка по договоренности вовремя. Спасибо вам всем бльшое и побольше хороших клиентов! Однозначно рекомендую этот магазин.
Olgakurmesha31 рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Зарядна станція Jackey Explorer 1000 PRO, Зарядна станція Jackery Explorer 1000 PRO, Замовлення №711302

Я часто роблю покупки в магазині KievMag і завжди задоволена сервісом. Вибір товарів вражає, ціни конкурентоспроможні, а доставка швидка. Інформація про товари детальна, що полегшує вибір. Одного разу був невеликий інцидент із пошкодженою упаковкою, але служба підтримки швидко вирішила проблему та оформила обмін. Рекомендую KievMag всім, хто цінує якість і надійність.
ss66nys рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VE (A12VE-017XPL), Замовлення №13052910

Персонал магазину був дуже дружелюбний і компетентний, вони відповіли на всі мої запитання та допомогли мені вибрати ідеальний ноутбук для моїх потреб. Сам ноут просто чудовий, я ним дуже задоволена.
Meryliq рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №08030615

Все супер. Якісний товар. KievMag як завжди на висоті. Хороші товари.. Рада бути вашою клієнткою.