Рос182007 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT008NPB), Замовлення №01147191

Взяв у цьому магазинові ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT008NPB), а перед цим гарно все передивися на хотлайн і тут виявилася найкраща вартість. По телефону отримав інформацію про наявність і відповіді на деякі мої питання. Приїхав товар вчасно на нову пошту.
Наталі рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC4 (FX507ZC4-HN018), Замовлення №1230884

все ок, замовлення отримала у повному обсязі, до ноутбуку зауважень не маю, як і до роботи самого магазину
Сніжана_Он рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Фронтальні акустичні колонки KEF LS50 Meta Carbon Black, Фронтальні акустичні колонки LS50 Meta Carbon Black, Замовлення №0701229

Все отримала. Номер замовлення 0701229. Колонки чудової якості та функціональності.
Валерия Вайт рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H Storm Grey (82JD0041PB), Замовлення №02017735

Покупкою задоволена - була надана офіційна гарантія(що для мене важливо).З вибором ноутбуку допомагав менеджер. Дуже ввічливий, та як зрозуміла терплячий, детально підібирав товар під мої критерії.))Ноут доставили наступного день. Також порадувало те, що доставка була зі знижкою.Замовляла тут вперше, була здивована що тут найнижчі ціни на ринку, тому ще неодноразово до вас звернуться)Тепер рекомендую вас всім своїм друзям і знайомим)Дякую!
ВАЛЕРІЯ2222 рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Qnap TS-464-8G, Замовлення № 0105518

покупкою задоволена - до товару претензій немає,
misel рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Ноутбук Nitro 16 AN16-41-R7FA (NH.QKDAA.001), Замовлення №0123912

Брали для доньки новий ноутбук. Ввечері замовили, вранці приїхали до магазину і забрали його .Обслуговування відмінне! Продавець в магазині відпрацьовує свою заробітну плату на сто відсотків. Допоміг налаштувати, все перевірити, порадив неохідні аксессуари!Коротше, це мабуть найкращий магазин з тих, в які хочеться повернутись!
Відповідь представника «KievMag»
Добрий день, за попереднім узгодженням можна забирати в софт.центрі або в центрі лазерного гравіювання на Оболоні.
Скажите пожалуйста по какому адресу Вы приехали, так как на сайте написано что магазин в военное положение не работает. м. Київ, вул. Раїси Окіпної 8 адресс з сайта, вулиця Раїси Окіпної, 4а, Київ, Украина, 02002 адресс который выдает googl.
4 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «KievMag» відповів на коментар SergioRamel
Відповідь представника «KievMag» Добрий день , за попереднім узгодженням можна забирати в софт.центрі або в центрі лазерного гравіювання на Оболоні .
5 лютого 2024 Відповісти
Natalia Chaban рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC003MPB), Замовлення №01031147

Відповідальне ставлення персонало просто підкорило. Буду вас радити своїм друзям)
Павло Пашківський рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Barebone-неттоп NUC 11 Enthusiast Kit NUC11PHKi7C (RNUC11PHKI7C002), Замовлення №01200032

Отримав послугу у повному обсязі.
Каріна Майстер рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Моноблок Dell Inspiron 27 7720 All-in-One (7720-8065), Замовлення № 0201442

Відношення як до віпа, на сайті подані вірні дані, перед відправкою ще раз зателефонували і все уточнювали. Я задоволена покупкою.
Ренат рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: HP 15s-eq2025nq (3B0P3EA), Замовлення №01215541

Я, как постійний покупеці мого улюбленого магазину KievMag, нарешті зібрався написати відгук і висловити подяку його співробітникам. Ви дійсно пофесіонали, з вами приємно мати справу і завжди виникає бажання повернутися у магазин за наступною покупкою. Успіхів вам у роботі та по життю!