Ціна збігалась із заявленою на hotline
Нина870 рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Очиститель шин TURTLE WAX Wet-n-Black 53016/53943 500мл, Замовлення №685214

Широкий асортимент товару та якісний сервіс. Доречі, нещодавно купляла тутай очисник для шин. Ввічливий хлопчина професійно допоміг обрати потрібний. Ціни доступні, доставка швидка, приїхала на наступний день. Раджу всім спробувати, особисто я не пожалкувала.
Marazetto рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Омыватель летний AUTO DRIVE Summer Screen Wash Lime AD0131 4л, Замовлення №675263

Отличный ассортимент и качественный сервис. Персонал вежливый и дружелюбный. После совета менеджера, я купил летний омыватель auto drive, который отлично удаляет насекомых и загрязнения. Цены разумные, доставка быстрая. Для своего авто покупаю здесь практически всё. Вы лучшие!
Владимир873 рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: LED лампа ALED H4 40W 6000K RH4STR2 (2 шт.), Замовлення №710269

Ассортимент этого магазина просто впечатляет, здесь есть все, что может понадобиться для автомобиля, от аудиосистем до аксессуаров. Персонал магазина вежливый и компетентный, помогли выбрать нужное оборудование. Качество товаров на высоте, а цены вполне разумные. Особо порадовала быстрая и аккуратная доставка, последний раз покупал у них LED лампу от ALED. Буду и дальше покупать все для своего авто только здесь и друзьям посоветую.
Petr Skripnik рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Автомобильный аккумулятор Bosch 6СТ-60 AGM (S5A050), Замовлення №704563

Добрий день. Преобрел здесь автомобильный аккумулятор Bosch, как всегда надёжный выбор для моего автомобиля. Мне его однажди посоветовал консультант и я ему за это благодарен. В очередной раз всё прошло как по маслу. Кстати, в Киеве есть возможость обменять старий акум на новый с доплатой. 5 из 5 за такой сервис!
Nyglados рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Очиститель Sonax Glass Cleaner 338241 500мл, Замовлення №698523

недавно посетил этот магазин, могу сказать , что здесь отличный ассортимент товаров, от акустики до аксессуаров. персонал компетентный и дружелюбный , помог выбрать нужное оборудование. цены приемлемые, качество на высоте. особенно порадовала оперативная доставка. так держать !
Марія Янчук рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Ароматизатор Areon Liquid Melon 5мл, Замовлення №663542

Хотіла придбати якусь пахучку до своєї крихітки, зателефонували їм. Хлопчина(менеджер) швидко допоміг підібрати її, був ввічливий та позитивний. Порекомендував мені соковитий аромат кавуна, який зайняв окреме місце у моєму серденьку. Я в нього закохалась, як і в Херсон! Дякую вам!
Микола рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Сабвуфер Alpine SWE-815, Замовлення №558746

Серед всього запропонованого асортименту мені приглянувся сабвуфер Alpine, він просто казка. Звузити вибiр менi допомiг консультант, бо я аж трохи почав губитись) Оплата i доставка пройшли гладко. Хто любить гарний звук в авто, рекомендую цих спецiв!
Александр Перевозник рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Коаксиальная акустическая система Morel MAXIMO COAX 6 MKII, Замовлення №705642

Хто цінує якість звуку в автомобілі як і я, тоді цей магазин саме для вас. В них якісний підбір цього асортименту. Купляв коаксіальну акустичну систему, залишився максимально задоволенним. Все прийшло в термін, та без пошкоджень. Молодці хлопці, так тримати!
Федорченко Наталія рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Антидождь TURTLE WAX CLEARVUE RAIN REPELLENT 52887/FG7704 300мл, Замовлення №685195

Купляла тут нещодавно антидощ і була дуже задоволена їх сервісом. Доставка була швидкою, все запаковано було якісно. Доречі дякую менеджерам за підказку та ввічливе спілкування. Рекомендую всім водіям!
Буть Михайло рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: Моторное масло MOTUL 8100 X-CESS GEN2 5W-40 109775 4л, Замовлення №649556

Спасибо за быструю доставку, как раз вовремя доставили к плановому ТО. Масло оригинал!