Виктор В. рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Літні шини Tigar Touring (165/70R14 85T), Замовлення №16177

Представник магазину зв'язався через кілька хвилин після замовлення на сайті, докладно описав всі подробиці про товар та пообіцяв безпроблемне повернення, якщо виникнуть якісь нюанси. Оперативно відправили Новою поштою накладеним платежем без передоплат та інших умов, що зустрічається досить нечасто для даного типу товарів. Шини виявились відмінної якості та вже активно використовуються за призначенням. Приємно мати справу з професіоналами.
Відповідь представника «Rezina.Fm»
Дякуємо за відгук! завжди раді допомогти!
Сергей Шевейко рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Mishelin Adgilis Alpine 195/70 R15, Замовлення №15621

Добрый день! Спасибо за хорошее обслуживание. Месяц назад взял 2 шины наложенным платежом. Никаких проблем. А теперь ещё 2 шины по предоплате. Товар приехал во время в удобное отделение "Деливери". Всё было так , как объяснил консультант. Прекрасное обслуживание. РЕКОМЕНДУЮ!
Vira Yeromina рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: автомобільні шини Tigar Winter 215/55 R18 99V, Замовлення №15503

Швидка обробка замовлення, менеджер з продажу надав всю необхідну інформацію. Товар повністю відповідає опису. Оперативне відвантаження на склад перевізника незважаючи на сезонний попит. Найнижча ціна на обраний товар серед інших продавців.
Наталия Максимчук рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: Купівля шин, Замовлення №20450460878875

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Все пройшло чудово, порекомендували якісні шини роботою магазину задоволена, рукомендую
Филипок рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Купив: Шины Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T

Брал на лето 2022 Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T комплект 4 шт. производство Польша, выпуск 40/21, очень быстро доставили и цена приятная. Спасибо, доволен. Весной буду пробовать.
Tuta96 рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Купив: Зимові шини Tigar Winter (205/55R17 95V), Замовлення №15529

Все супер дуже швидко відправили товар
Сергей Нияченко рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (205/55R16 94T), Замовлення №15394

Заказал зимние шины. Проконсультировали с выбором. Отправка без задержек и со скидкой от Новой Почты. Цены на шины низкие. Шинами доволен, очень тихие, легкая управляемость, ощутил сразу после замены. Все супер) рекомендую!!!
Роман Заярнюк рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Шина Tigar SUV Winter 215/65 R16 102H, Замовлення №15391

Товар прибув вчасно, шини на вигляд якісні, відбалансувалися хорошо. Окрему подяку хочу висловити менеджеру за якісну і дохідливу консультацію. Магазин рекомендую і надалі буду в ньому купувати.
Александр рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip 9+ (165/70R14 81T)

Все быстро ,прозрачно,информативно,спасибо большое!
Helen Tsvetik рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Зимові шини Michelin X-Ice Snow SUV (245/70R17 110T)

Угода пройшла успішно. Консультант детально уточнив додаткову інформацію, яка цікавила. Відправка та доставка без затримок.