Александр Записной не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 листопада 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Bosch TR 2000 T 30 SB (7736504519)

Цена не соответствует заявленной
После отзыва сотрудник магазина перезвонил и предложил приобрести по указанной цене
26 листопада 2023 Відповісти
Сергей Никитин рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: BOSCH Tronic Heat 3500 18UA ErP , Замовлення №BOSCH Tronic Heat 3500 18

Дуже добрий магазин. Оплата та отгрузка пройшла в той самий день. На наступний день товар був вже у мене.
Viktor Lytvynenko не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Хотів купити: Kospel KDE 21

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Представник магазину «Салон сантехніки»
За даним товаром запиту не надходило. Відгук не відповідає дійсності..
12 жовтня 2022 Відповісти
19 липня 2016

Хотів купити: TESY GCV 803624 D A06 TS2R Anticalc (80л. (Система скидок) Звоните

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Цена не соответствует действительности. Узнавайл о бойлере. на сайте ~2700, а реально 2900. Потраченое время :(
Представник магазину «Салон сантехніки»
Спасибо большое за замечания. Не успели поменять цены. Уже исправились.
20 липня 2016 Відповісти
Bacho Arsen не рекомендує цей магазин
28 березня 2016

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, видача товару на складі

Цена на сайте НЕ соответствует реальности! При том что курс доллара падает, называют цену дороже чем на сайте и аргументируют тем, что курс растёт... Обман с первого шага покупателей, не рекомендую.
Відповідь представника «Салон сантехніки»
Спасибо за замечания! Действительно на не ходовые позиции цена стоит по старому курсу евро еще 26.00. Исправим! Спасибо
4 березня 2016

Купив: Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G

Відповідь представника «Салон сантехніки»
Спасибо большое! Мы всегда стараемся помочь челоиеку с выбором, чтобы он остался доволен. Правельно подобранное оборудование будет служить и радовать наших клиентов. Спасибо большое за Ваш выбор! А мы и дальше будем стараться работать для Вас!
Eldar Khaitov рекомендує цей магазин
19 червня 2015

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, повернення товару

Не сподобалося: видача товару на складі

4 лютого 2015

Хотів купити: Котел газовий стандартний Navien Ace-20K

Подзвонив. Крім того що товару на складі не було, ціна була більшою на 600 грн. На питання *Чому на агрегаторах старі ціни?* почув :*ну, ми там нє можем ізмєнять*. Неприємно.
Відповідь представника «Салон сантехніки»
Дякую за зауваження. Скажить будь ласка, з ким Ви розмовляли і коли, тому що цю модель котла не запитували більше двух тижнів. Ціни на сайті змінюють в залежності як змінюється курс, але на сайті ціни на турбо котли стоять без труби, як у інших. Ціна труби дорівнює приблизно 480 грн. Людина, яка відповіла, що ми не можемо мінять ціни, буде покарана. Дуже дякую.
Nataliia Kniazeva не рекомендує цей магазин
6 серпня 2013

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

пытаюсь 2 дня купить бойлер. цена в Галинской указана с разницей более чем в 300 грн. и так уже второй раз по разным бойлерам))) второй раз уже позвонила наличие сразу сказать не могут, цену тоже надо уточнять... короче - ожидание бессмысленное. в 5 часов "к сожалению склад закрыт" вот ссылка на товар на хотлайне http://screencast.com/t/A7DTyizQ0G в магазе цена другая - проверьте кликая на товар попадаешь ваще не понятно куда http://screencast.com/t/KadTSx9Muk6 НЕ СОВЕТУЮ
Відповідь представника «Салон сантехніки»
Спасибо за замечания. Исправимся. К сожалению, сейчас большие перебои с поставками. и наличие на складе меняется каждый час. Поэтому приходиться уточнять постоянно. А цена меняется взависимости от поставки. Поэтому наличие и цены уточняйте по телефону. Электролюксы есть все модели. А вот с Термексами и Гарантермами сейчас перебои. И у нас не интернет-магазин, а просто магазин сантехники. Спасибо за то, что уделили нам внимание, за Ваши коментарии.
17 травня 2013

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Несоответствие цены заявленной на сайте и озвученной менеджером.Был интерес к кондиционеру Самсунг AQ12EWF.Разница в 620 гр.