Кирило Зощук рекомендує цей магазин
25 лютого 2024 На модерації

Купив: чохол, чохол на телефон добрий надійний дуже радий, Замовлення №Не ма

Крутий магазин рекомендую
JuLiya Juliya не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black

Хотіла придбати смартфон Xiaomi note 13 pro plus в даному магазині, але продавець консультант почала нав'язувати плівку, чохол , ютуб безкоштовний, додаткову безпеку, і після того як я сказала що мені не потрібно нічого додаткового, а тільки сам телефон і все! Консультант не перестала нав'язувати додатковий товар, потім в кінці кінців я відмовилась від покупки в даному магазині, і замовила в іншому магазині телефон. Даний магазин раджу обходити стороною!
Каріна Юріївна рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS EW51 White, Замовлення №138

Купувала навушники на подарунок. Цілком задоволена: відправили того ж дня, ще й знижку зробили! Однозначно рекомендую!
Helga04 Odessa рекомендує цей магазин

Дякуємо за ваш відгук!
Yelena рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №116606

Товаром та магазином задоволені. В магазин звертаємось вдруге. Ціни приємні, ввічливе та швидке обслуговування. Окрема подяка за пропозицію придбати чохол та броньоване захисне скло, яке одразу и поклеїли. Син залишився задоволений
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Приємно, що ви задоволені покупкою і оцінили наш сервіс. Дякуємо за вибір!
VidocQ рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 8/256GB Ice Blue, Замовлення №116719

Дуже задовлений цим магазином! Оператор казав що телефончики розпаковують але ні, запакований у заводську пліку як я і хотів))) Все працює. Чудова ціна порівняно з іншими магазинами! Відправили в той же день купівлі, отримав в ранці на наступний день. питань нема. А от новій пошті мінус, 70 грн доставка вроді норм, але ще комісія від оголошеної вартості 35 грн страхують.....
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon
stik рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Смартфон Moto G54 12/256GB Midnight Blue (PB0W0006), Замовлення №114224

Замовив Moto G54 5G через сайт. На наступний день зателефонували де я можу забрати смартфон. Пристрій сподобався, за свої кошти вартий. Продавці - дівчатка вправно та професійно все оформили. Дякую. Рекомендую цей магазин та товар.
Alfisti рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Poco M5 4/128GB (Black) EU - Міжнародна версія, Замовлення №113200

Усе добре. Замовив, оплатив і получив товар без затримок. Раджу цей магазин.
Мар'ян Колодій рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 8/256, Замовлення №14 348

Чудовий магазинчик! Швидка доставка, відповідність ціни, класні консультанти, приємні бонуси та подарунки! Рекомендую усім! ;-) Patifon – Party Phone! До зустрічі – до наступних покупок!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук. Раді, що співпраця з нашим магазином залишила приємні емоції.