Ціна збігалась із заявленою на hotline
Anatolivna777 рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Power Bank Romoss PEA57 22.5 60000mAh (Black), Замовлення №123233

Дякую за товар,павер банком довольна Рекомендую!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Приємно, що ви задоволені покупкою і оцінили наш сервіс.
Елена Гайдук рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola G32 8/256GB Rose Gold (PAUU0051), Замовлення №8342

Отличный телефон,отличный продавец, рекомендую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon
Александр рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Смартфон, Смартфон Xiaomi Poco C65 6/128GB Black, Замовлення №5788445

Умови продажу мені сподобались. Товар відповідає опису. Раджу, не пошкодуєте.
Oleksandr Dulher рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto E13 8/128GB Cosmic Black (PAXT0079), Замовлення №121951

Дуже професійне обслуговування. Дали поради щодо підбору захисного скла та чиохлу для телефону. Скло наклеїли майже безкоштовно. Відправка швидка. Всі документи - гарантія , накладна були з телефоном. Реокмендую!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що вам сподобалося наше обслуговування та швидка відправка. Приємно чути, що ви задоволені нашими порадами та якістю обслуговування. Дякуємо за рекомендацію і чекаємо на вас знову!
Mar777 рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: PowerBank Baseus Bipow Display 15W 30000 mAh Подробнее: https://patifon.ua/product/powerbank-baseus-, Замовлення №Номер тов. чека 7 969

Купував не одноразово. Товар та магазин рекомендую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук та довіру! Ми раді, що ви залишаєтеся задоволені нашими товарами та сервісом.
Рома Ковтун рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №122085

Магазин супер, телефон обирав довго на різних сайтах але натрапив на Вас та порівняв ціни і побачив що у Вас набагато дешевше ніж на інших інтернет-магазинах. Менеджер Тетяна інформативно проконсультувала на рахунок різних моделей телефонів і мій вибір випав саме цю модель. Дуже Вам дякую, обов?язково буду замовляти у Вас ще.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви обрали наш магазин та залишилися задоволені покупкою. Особлива подяка за відзначення роботи нашого менеджера Тетяни. Ми завжди раді допомогти вам з вибором найкращих товарів. Чекаємо на вас знову.
Misha Sistuk рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Чохол силіконовий для Xiaomi redmi note 13 pro+, Захисна плівка для телефону Blade Hydrogel Screen Protection Pro PLUS, Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Aurora Purple, Замовлення №122 076

Купував в даному магазині новий смартфон для мами. Дуже вдячний менеджерам за якісно підібраний захист для нового смартфону. Працівники були добре освідченні у своїй сфері та пропонували тільки якісний та доступний товар. Покупкою дуже задоволений що я що мама) Всім рекомендую!!!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш чудовий відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою. Наші менеджери завжди готові допомогти з вибором найкращих товарів. Дякуємо за рекомендацію і чекаємо на вас знову!
Андрій Белаш рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Скло броньване, Смартфон Xiaomi Poco C65 8/256GB Blue, Замовлення №122 113

Телефон прийшов з зазначений термін, ціна найнижча на ринку, рекомендую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашою роботою та цінами. Дякуємо за рекомендацію і чекаємо на вас знову!
МАКСИМ рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Active Black (BHR7422GL), Замовлення №121649

Дуже сподобалося обслуговування. Ввічливість та увага до деталей оператора на висоті. Після розмови навіть піднявся настрій) Відразу відчувається професіональний рівень підходу до клієнтів. Швидко відправили та надійно упакували посилку. Раджу цей магазин. Найнижчі ціни та найкраща якість.
SnizhanaB рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Poco X6 5G 12/256Gb (Black) EU - Мжнародна версія, Замовлення №121645

Лишилась задоволена сервісом та покупкю, раджу цей магазин