Ціна збігалась із заявленою на hotline
Koza Stepova рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 4000iEG S, Замовлення №127114

Дуже приємні та кваліфіковані менеджери. Вельме вдячна, буду звертатись сама і рекомендувати знайомим
Andrey Kuts рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ LogicPower LPY-PSW-800VA+ (4153), Замовлення №128591

Костянтин рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Джерело безперебійного живлення FSP Champ 1000VA, Schuko (CH-1101TS), Замовлення №126308

Користуюсь магазином не вперше - нарікань немає. Наявність товара, ціна відповідає дійсності. Персонал приємний.
Александра Хоменко рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Електрогриль Bosch TCG3323, Замовлення №128097

Упаковано супер, Гриль цілий, працює, та ще й доставка безкоштовна вийшла))))
Paul Hryn рекомендує цей магазин

Дякую за пилосос. Цілком задоволені
Eugeniy Veselskiy рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: кабель для зарядки, Замовлення № ЕКТ00018942

Колись купував в цьому магазині, ось довелося знову - і знову все пройшло швидко, якісно. Ціна була найдешевша, оператор магазину - максимально ввічливим та коректним, можу рекомендувати цей магазин як один з найкращих ( на мою думку)
Vitalii Lypach рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Вугільний картридж для води Platinum Wasser PLAT-PBLOCK 10, Замовлення №125988

Задоволений роботою магазину. При виборі товару помилився з вибором 2х картриджів, але і магазин прислав не той картридж із цих двох. Та при моєму зверненні обміняти картриджі магазин взяв на себе витрати по доставці картриджів і повернув гроші у визначені терміни. Працівники ввічливі і уважні, поставились із розумінням і надали професійну консультацію. Дякую
Відповідь представника «ВЕНКОН»
І Вам дякуємо, Віталію. Нам дійсно дуже шкода, що вийшла така помилка, та ми вдячні за розуміння і такий гарний відгук. Будемо раді новим зверненням від Вас.
Максим К рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Комплект фільтрів Aquafiler, Вугільний картридж для води Aquafilter FCCBL, Замовлення №127454

Дуже клієнто орієнтований магазин. Швидко обробили замовлення. Все вислали вірно та своєчасно. Використував акцію з безкоштовною доставкою. Все пройшло відмінно. Дуже рекомендую цей магазин. Ціни в ринку. Зручна оплата. Чек надали.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Максиме, ми щиро вдячні за відгук і рекомендацію нашого магазину. Чекаємо на Вас знов!
Анастасия Ратушняк рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина настільна candy cp 6e51ls, Замовлення №ЕКТ00018297

Зв?язалися швидко. Відправили в обіцяний термін. Доставка безкоштовна. Товар гарної якості. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Анастасіє! Дякуємо, за відгук. Користуйтесь придбаною посудомийкою із задоволенням.