Ігор Наконечний рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Витяжний вентилятор Awenta System+ Turbo KWT100-PTGB100M, Замовлення №106805

Хороший магазин, допомогли з вибором та швидко відправили. Рекомендую до співпраці
Alexey M рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Настільна плита EKH002W, Замовлення №ЕІР00000778

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину з приводу придбання настільної плити у нас. Будемо раді новим зверненням.
Олег Браташов рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Ecosoft CHV3ECO 1-2-3 покращений, Замовлення №106975

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Олеже! Тішимося, що Ви лишились задоволені від співпраці з нами, звертайтесь за потреби знову!
Олег Семенів рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Фільтри до рекуператора PRANA, Замовлення №106932

Чудовий магазин, користуюся його послугами вже більше 4 років. Все супер
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Ми раді, що Ви високо оцінили якість нашого обслуговування і вже не в перше довіряєте нам. Такі відгуки дійсно надихають нас робити ще більше і ще краще!
un1ocker рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Vents 125 K1, Замовлення №EKT00004262

Чудовий витяжний вентилятор. Відвантажили у обіцяний термін. Дякую магазину.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо! Завжди раді чути, що Клієнти задоволені сервісом нашого магазину, ми щиро вдячні за довіру.
Lesya333 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Стіновий припливний клапан (рекуператор) Ecocomfort 100 RF ErP (AP19987), Замовлення №БНВ00000923

Дуже ркуомендую цей магазин, як надійний і відповідальний. Я неодноразово купляла в ньому провітрювачі, рекуператор, вентилятори. З установкою. Хлопці виконують роботу якісно, вчасно. Одного разу в нас було спірне питання. І якеж було моє здивування, коли від мене не відмахнулися, а допомогли саме розібратися і ВИРІШИЛИ спір найкращим чином для мене. ДУЖЕ ВДЯЧНА! ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ! Це рідкість на сьогоднійшій час.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Дякуємо Вам за щиру рекомендацію, нам дійсно приємно коли до нас повертаються клієнти знов і знов, адже саме це говорить про високу якість нашої експертності, обслуговування, товару тощо. Авжеж ми завжди беремо до уваги будь-які питання, які виникають, і намагаємось допомогти з ними розібратись якнайкраще. Тож чекаємо Вас з новими зверненнями!
Анастасия Бурбело рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Venkom, Картридж Ecosoft 1-2-3-4 для фильтров RObust PRO CHVROBUSTPRO Детальніше: https://vencon.ua/ua/prod, Замовлення №ЕІР00000418

Швидка доставка, привітний консультант все пояснив і швидко оформив))
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Анастасіє, добрий день! Ми раді Вашій рекомендації і щиро задоволені, що Вам все сподобалось в процесі співпраці з нами. Наші експерти завжди раді допомогти з вибором необхідного товару, тож звертайтесь до нас ще.
Дмитро Апілат рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Кухонна машина KHC29.P0SI, Замовлення №Замовлення ЕКТ0000271

Все чудово. Магазин працює як годинник. Доставка так само. Усі ввічливі і точні. Товар якісний. Жодних претензій, дружина задоволена кухонною машиною. Дякую
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Дмитро, ми щиро раді такому відгуку. Нехай придбана кухонна машина буде надійним помічником на кухні вашої сім'ї. Звертайтесь до нас ще.
Vadym Zakharchuk рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: комплект для під`єднання кухонної витяжки, Замовлення №ЕКТ00002332

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Вадиме! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Стараємось робити все найкраще, щоб було зручно з нами співпрацювати.
Никончк Віктор рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Решетка Вентс МВМПО 155 Р, Замовлення №ЕКТ00001270

Регулятор в решітці поламаний. Фіксатор валявся окремо в загальній упаковці, так якби його доклали. А ще купував по знижці скотч алюмінієвий, так його зовсім мало мовби це залишок. Проблему оперативно виішили.заміною на нові.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Вікторе! Приносимо наші вибачення за незручності, які виникли при отриманні замовлення. Ми вже прийняли всі необхідні міри, щоб такого більше не траплялося. Дякуємо Вам за чесний відгук, це дуже цінно для нас!