Alinarose не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Хотів купити: Розкладачка Art Metal Furniture Классик с матрасом 1900х800 Килт-4 (263507)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

товар зазначений як у наявності, по факту товару не має. Тільки під замовлення і за ціною значно вищою
Yuriy Bunturi не рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Офісне крісло для персоналу Art Metal Furniture Lead Black HR сиденье Нест-01 черная/спинка Сетка SL-00 черная (297895), Замовлення №AMФ00002946

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Не рекомендую. Купил кресло Lead Black HR со спинкой-сеткой за 7497 грн. Не ортопедическое, когда сидишь, как будто сковывает всё тело. Давит жутко в спину, не расслабляет, отекают ноги. От возврата наотрез отказываются, хотя по закону предусмотрен срок 14 дней.
larry не рекомендує цей магазин
29 березня 2022

Купив: Крісло Мустанг Anyfix Хром Сідней-17 КРЕСЛО МУСТАНГ ANYFIX ХРОМ СИДНЕЙ-17 (548593), Замовлення №184127

Моє замовлення було оплачене до початку війни і давно вже готове (є всі цьому підтвердження, в тому числі чат з менеджером). Компанія до цих пір відмовляється відсилати товар чи повертати гроші нічим це не мотивуючи.
IN_human не рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Хотів купити: Офісне крісло для персоналу Art Metal Furniture Валенсия HB MultiBlock Мадрас дарк браун (031842)

Не сподобалося: оформлення замовлення

На сайте банально даже регистрация не работает.
Дмитрий Попов не рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Хотів купити: Стул Аскона черный ПВХ черный

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Сделал заказ на покупку стула Аскона 22 января. Сегодня 26 января. Никакой реакции, не перезванивают и на звонки не отвечают.
Odessamebel рекомендує цей магазин
29 липня 2021

Купив: Стулья.

Переодически покупал стулья и кресла под объекты которые сдавал. По обслуживанию все профессионально быстро, как и должно быть, любые вопросы решаются быстро и просто. Так же, если у вас как и у меня есть ФОП по продаже мебели то вы можете пообщаться с менеджером и получить дилерскую скидку и продавать мебель со своей наценкой.
Юрий Анисимов не рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Кресло Тунис Пластик Сидней-07

Ru1zy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 січня 2021

Купив: Кресло Атлетик Пластик-М Неаполь N-20, Замовлення №161653

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Kosmich не рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Кресло Мустанг MB Хром Неаполь N-20, Замовлення №157868

Артем Заргарян не рекомендує цей магазин
25 листопада 2020

Купив: Кресло Лига Пластик Неаполь N-20 вставка Сетка черная КРЕСЛО ЛИГА PL НЕАПОЛЬ-20 ВСТАВКА СЕТКА ЧЕРНАЯ, Замовлення №158744

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі, сервісна підтримка

Зробив замовлення та оплатив без проблем, терміни виготовлення на сайті вказані 14 днів, оператор попередив, що буде виготовлятись протягом 3х тижнів, нажаль крісла так і не отримав, на гарячій лінії повідомили що термін виготовлення всьоголиш 30 днів. На тех підтримці обіцяли що перезвонить відповідальний менеджер, але впродовж 5 днів ніхто не перетелефонува.