Mikhail Mm не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 листопада 2023

Купив: iFi ZEN One Signature Black, Замовлення №100052089

Делал заказ АЦП в мае. Сам АЦП доставили быстро, он рабочий по нему нет претензий. Также у них была акция - кабель на 1000грн в подарок. Товар получил, а кабель обещали и досих пор отправляют.
Представник магазину «MUSICMAG»
Добрий день.Вибачте будь ласка за незручність, менеджер який займався Вашим замовленням звільнився. Та не передав інформацію. Кабелі вже є в наявності. Менеджер з вами звяжеться та запропонує вибрати кабель. Ще раз просимо вибачення за незручність.
30 листопада 2023 Відповісти
Кабель прислали после публикации отзыва. Не все так плохо там)
2 грудня 2023 Відповісти
Роман не рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Хотів купити: Taga Harmony inTONE 2.1 High Gloss , Акустична колонка Taga Harmony inTONE 2.1 High Gloss White

07.07.2023 не працює кнопка "Купити" ...взагалі ні для якого товару
Відповідь представника «MUSICMAG»
Добрий день. Вибачте за незручності, передали інформацію в IT відділ. Найближчим часом виправимо.
CV911 не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Хотів купити: IBANEZ ST101

Делал заказы ранее в этом магазине и все было ок. Последний же заказ (№100051790) на три позиции - прождал неделю в пустую, звонка от магазина я не получал, когда не выдержал перезвонил сам, то менеджер сказал что нет в наличии ни одной позиции из трёх. Я специально трачу время счас чтобы показать вам скриншотами что все три они есть в наличии на их сайте. Возможно я наговариваю лишний раз, но как то так
Dmitry Griniuk не рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Хотів купити: Pioneer HDJ-CUE1BT-W, Замовлення №100050500

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

При указанной в хотлайне цене 4095 позвонили и предложили другую цену на 150 дороже. Я отказался от покупки.
Відповідь представника «MUSICMAG»
Добрий день. Прослухали вашу розмову з менеджером. Вам надали інформацію що товар закінчився. Про ціну розмови не було.
tushen не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Хотів купити: Стаціонарний підсилювач для навушників FiiO K5 Pro

Спустя сутки не указали, что товара нет.
Dizb не рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Хотів купити: Cyrus Stream XA Quarts

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Указывают ложное наличие товара по привлекательной цене, для завлечения покупателей.
Colin Palmer не рекомендує цей магазин
6 серпня 2021

Купив: SoundMagic E10C Black Red, Замовлення №100046679

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, сервісна підтримка

Товар был доступен на сайте или заказан, но через неделю никаких сообщений из магазина и доставки не было, плюс товар больше не указан как доступный. Очень плохое обслуживание клиентов, я не рекомендую этот магазин.
sokol3243 не рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Головка звукознімача Ortofon 2M Blue, Замовлення №100046666

Пустая трата времени. Наличие заявлено, по факту ничего нету.
Відповідь представника «MUSICMAG»
Добрый день. Приносим извинения за неудобства. Сейчас есть в наличии Ortofon cartridge 2M RED Ortofon cartridge 2M BRONZE ORTOFON 2M Black
Лучше исправьте факт наличия на своем сайте и хотлайне. Картриджи ведь не по цвету отличаются, поэтому предложенные вами альтернативы не имеют никакого смысла.
29 липня 2021 Відповісти
Anastasiia Ruptash рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 квітня 2021

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV UHD 4S 43"

Alkost рекомендує цей магазин
31 січня 2021

Купив: marantz pm7000n

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі