Арни Шварц рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Біологічно-активна добавка FA Nutrition Fitness Authority BAD ASS Pak Мультивітамінний комплекс 44 Sachets/44 servings/Unflavored, Замовлення №0200-095238

Купував вітамінний комплекс і омега 3 в магазині за адресою Дегтярівська 11, метро Лукянівська , магазин великий і вибір дуже широкий, ціни приємні, консультанту Сергію особиста подяка за професійну консультацію! Продукція оригінальна, я вже не вперше тут купую саме в цьому магазині Я задоволений!
Alex_Mark не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Протеин, Замовлення №276791

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «belok.ua»
Добрый день. На сайте красным текстом написано: "Покупка уцененного товара возможна только при условии доставки курьерской службой (доставка по Киеву или Новая Почта)." Перемещение таких позиций в магазины мы не делаем по ряду причин.
Каких причин?
19 жовтня 2022 Відповісти
Михаил Морозов не рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Заказ на протеин и гейнер

По каким-то причинам товар который был заказан заранее чтобы успеть к определенному числу (ко Дню рождения) до сих пор не был отправлен. Причина была названа невозможность Новой Почты отправлять общий вес посылки 7 кг. Даже с учетом этого, непонятно почему товары не были отправлены двумя разными посылками, а также почему никто не предупредил за столько дней.
Кайзер Билл не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 грудня 2021

Хотів купити: Протеїн багатокомпонентний BSN Syntha-6 2270 g /51 servings/ Chocolate, Замовлення №233347

Второй день подряд не могут привезти заказ. Вчера вместо оговоренных 8 вечера курьер предложил отдать заказ в 2 часа дня. Потом предложил доставить в другое место. Я согласился. Не доставили. Сегодня просил привезти с утра. Предложили доставку до 4-х дня. Сейчас 15:30 никто даже не звонил. Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «belok.ua»
Добрый день. На данный момент, наблюдаются проблемы с доставкой у ВСЕХ курьерских служб города! Это связано с предновогодним ажиотажем и вызванными им пробками по всему городу.
traxtor рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: Протеїн багатокомпонентний Mutant BCAA 9.7 348 g /30 servings/ Blue Raspberry, Замовлення №01026110

Являюсь клиентом магазина уже лет 5. Всегда все отлично. А если вдруг, возникают нюансы - ребята всегда идут на встречу!
Alexis Dovlatis рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: Протеїн багатокомпонентний Optimum Nutrition Opti-Men 150 tabs, Замовлення №01015523

Руслан Крушельницький рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: EARTHS CREATION GINKGO BILOBA 60 MG - 100 КАПС

Хочу подякувати компанії білок і менеджеру що мені допомагав, дуже широкий асортимент, дуже багато відділень в Києві. Я дуже задоволений що купляю добавки саме в мережі Білок, тому що я зовсім не переживаю що можу потрапити на поганий товар, не якісний, в Білку такої проблеми взагалі немає. Дуже подобається що я можу найти все що мені потрібно. Дякую вам за те що ви є. Однозначно 5 зірок. Рекомендую)
Phil Kondrov рекомендує цей магазин

Купив: Протеїн багатокомпонентний Universal Nutrition Animal Pak 44 packs

Покупаю добавки в belok.ua уже не первый год. Полностью доверяю в отношении качества продукции и сервиса обслуживания. Пару раз заказывал с интернет магазина, чем доволен, но удобней и приятней зайти в розничные магазины и пообщаться с приятными и эрудированными консультантами, всегда подскажут как лучше и подберут нужные позиции. Особенно рад, что недавно открылся магазин в соседнем доме на Оболонском проспекте 7, там ребята очень приветливые и отзывчивые.
Natalia Odai рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Купив: Протеїн багатокомпонентний GNC Women's Multivitamin Energy & Metabolism 180 caps /90 servings/, Замовлення №01014828

Купувала нещодавно товар в магазині на Гната Юри 20, в ТЦ Квадрат, дуже зручно, що мережа велика і є магазини в різних куточках Києва. Я задоволена, обслуговування, локація, якість товару... і ціна конкурентна, раджу всім знайомим))
Татьяна Климчук рекомендує цей магазин

Купив: EARTHS CREATION HAIR, SKIN & NAILS - 60 ТАБ

Завжди хороший асортимент не тільки в інтернет-магазині, а й в офлайні. Останнім часом майже повністю почала закупати вітамінки та БАДи в цій мережі. Поки тільки позитивні враження - сертифікована продукція і за необхідності вичерпна консультація по товарам. Окрема вдячність за пораду щодо комплексу для волосся/нігтів/шкіри, результат є. А ціна для такого продукту дуже демократична)