alt402 не рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Хотів купити: Комплект відеодомофона Neolight MEZZO HD / Solo FHD Graphite: відеодомофон 10, Комплект відеодомофона NeoLight Mezzo HD / Solo FHD Silver

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Хотів замовити вказаний комплект, але в умовах оплати заявленої "карткою (0%)" на їхньому сайті немає - є лише готівка або рахунок-фактура. Навіть при самовивозі немає, не кажучі вже про кур'єрську доставку.
Відповідь представника «Bezpeka-shop.com»
Шановний клієнт, нам шкода, що Ви залишились незадоволені нашою співпрацею. В умовах оплати передбачена можливість оплати карткою. Наш кур'єр має платіжний термінал, а також платіжний термінал є в касі нашого магазину. Звертайтесь, наші менеджери завжди проконсультують та запропонують оптимальний варіант оплати.
Дякую за відповідь. Я вже замовив в іншому магазині. Може вам є сенс трохи підправити свій сайт, бо в умовах оплати кредитна картка жодним чином не фігурує.
2 квітня 2023 Відповісти
ВікторS не рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: IP-відеокамера 4 Мп з Wi-Fi Dahua DH-IPC-HDBW1435EP-W-S2 (2.8 мм), Замовлення №33805

Купив камеру, через 5 годин згорів блок живлення, в магазині сказали що потрібно робити сервісне обстеження, а це 14 днів. Питання не вирішили, культурно відіслали і все. Прийшлось купувати новий блок живлення самому.
Відповідь представника «Bezpeka-shop.com»
Віктор, нам шкода, що Ви залишились незадоволені співпрацею з нашим магазином. Для вирішення даного питання, обладнання необхідно передати на сервісне обстеження. Після чого ми зможемо встановити причини несправності блока живлення та надати послуги з ремонту. З нашого боку, зробимо все можливе, щоб вирішити питання якнайшвидше.
Олександр рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Хотів купити: Сейф Ferocon Vertex

Відмінний сервіс. Клієнтоорієнтована компанія.
Николай М рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Купив: Трубка УКП-12, Замовлення №16926

Покупка прошла успешно. Отправили сразу после оплаты. Спасибо.
Dmytro Shkil рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Купив: Бездротовий датчик затоплення Ajax LeaksProtect white EU

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Якісний сервіс. Обміняли товар без зайвих питань - надіслали свого кур'єра.
Bo1979 не рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Купив: domofon arny avd-720 wifi

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Нет технического сопровождения продаваемого товара. Техподдержка предоставляется по телефону, что не дает возможность полоноценно настроить оборудование. Выезд специалиста, за дополнительную плату - 1300 грн при цене товара 5500. Выезд специалиста от других продавцов подобного товара -450 грн.
Алексей рекомендує цей магазин
9 грудня 2015

Приятно когда приходишь купить товар, еще не зная что конкретно ты хочешь, а менеджер без проблем тебя понял, быстро подобрал товар в соответствии с запросом, а также, между делом, еще и заполнил пробелы в твоих знаниях о данной категории товаров. Камера супер. Качество обслуживания на высшем уровне. Спасибо большое! Побольше бы таких магазинов.
17 листопада 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: видача товару на складі

Обслуживание вполне устроило. Заказывал видеодомофон в квартиру, через заказать звонок – менеджер быстро перезвонил и помог определится с моделью. Забрал сам у них в магазине в тот же день, долго ждать выдачи товара не пришлось.
11 вересня 2014

Работаю c гипермаркетом уже года 2, более 20 заказов по видеонаблюдению. Надежный магазин и выбор большой. Тех. Поддержка неплохо работает – практически всегда с первого раза дозваниваюсь. Недавно заказывал видеопанель – все на высоте. Так держать!
4 вересня 2014

Неплохой магазин. Когда купил цветной домофон KCV-401EV и с ним возникли проблемы (изображение исчезало) пришлось обращаться в сервис, по гарантии через неделю все сделали. Волокиты не было, конечно установка домофона затянулась на неделю, но в остальном все ок. И цена приемлемая