Volodimir Lastovskiy рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Nikon Z6 II Body + FTZ Mount Adapter (VOA060K002), Замовлення №263986

Сподобався сервіс і якість! Рекомендую!
Дякуємо за ваш відгук)
UAShumaher рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Canon EF-M 22mm f/2 STM, Canon EF-M 22mm f/2 STM (5985B005), Замовлення №098

Мінімальна ціна, товар в наявності, зручне як для мене розташування магазину, вічливий менеджер!
Відповідь представника «КТ-груп фото»
Дякуємо за ваш відгук. Звертайтесь до нас ще)
Vasyl Okhrimenko рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Nikon Z6 kit (24-70mm), Замовлення №10057262

Все супер! Підтримка, комунікація з менеджерами класна! Все вчасно відправили, ціна також чудова. Єдине в комплекті до камери нажаль не було друкованої інструкції і менеджер порекомендував скачати із сайту виробника.
Відповідь представника «КТ-груп фото»
Дякуємо за відгук про нашу роботу. Гарних фото та відео)
Руслан Руденко рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Купив: Fujifilm X-T200 kit (15-45mm) Dark Silver, Замовлення №10057093

Покупкою задоволений! Після замовлення через сайт, за короткий проміжок часу зі мною зв'язався менеджер, уточнили всі питання по доставці, на наступний день отримав товар, кур'єр порядочний. Фотоаппарат не мав візуальних недоліків, заводська упаковка, комлектуючі на своєму місці, був заряджений. В користуванні 10 днів, все ОК.
Відповідь представника «КТ-груп фото»
Доброго дня, Руслан. Дякуємо що приділили час і написали відгук про нашу роботу.
Александр Черкащенко рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Купив: Sigma AF 85mm f/1,4 DG HSM Art (E-Mount), Замовлення №10056997

Отличный магазин. Покупаю не первый раз, всегда вежливые и внимательные, подскажут когда возникают дополнительные вопросы. Отправка в день заказа, никаких игр с ценой. Однозначно рекомендую, тем более у них очень приятные цены.
Відповідь представника «КТ-груп фото»
Благодарим за отзыв о нашей работе. Обращайтесь к нам еще.
Real Deal рекомендує цей магазин
26 лютого 2021

Купив: Карта пам'яті Sony 120 GB XQD G Series PCI Express 3.0 (QDG120F), Замовлення №D-00000310

Сегодня заказал карточку памяти Sony 120 Gb XQD, договорился про место встречи с курьером и уже через 3 часа смог забрать свой заказ. На месте проверил исправность и оплатил. Цена на текущий момент одна из самых привлекательных по Киеву. Сервисом, ценой и магазином очень доволен.
Відповідь представника «КТ-груп фото»
Благодарим за хороший отзыв. Обращайтесь к нам еще)
lupenkoan рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Купив: бездзеркальний фотоапарат Olympus OM-D E-M10 Mark III silver (V207070SE000), Замовлення №10056806

Відповідь представника «КТ-груп фото»
Благодарим за отзыв о нашей работе.
Игорь Топчий не рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Купив: фотоаппарат Fujifilm X-T30 kit (18-55mm)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, повернення товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «КТ-груп фото»
Действительно ошиблись, не разглядели цвет фотоаппарата, через упаковку. Цвет Dark Silver и Black не так легко отличить, через специфическую упаковку. Деньги вернули "немедленно". Другого фотоаппарата на замену не было. Отправка была сделана в срок. Перед Вами извинились дважды, и в спокойной обстановке написали что произошла просто ошибка.
vkotuk рекомендує цей магазин
1 січня 2021

Купив: бездзеркальний фотоапарат Nikon D780 body (VBA560AE)

Відповідь представника «КТ-груп фото»
Дякуємо за довіру до нашого магазину. Гарних свят та багато чудових фото)
openmymind рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Купив: Fujifilm XF 56mm f/1,2 R, Замовлення №10056714

Не сподобалося: замовлення через корзину

Покупаю уже второй объектив, лучшая цена на рынке, быстрая бесплатная доставка по Киеву.
Відповідь представника «КТ-груп фото»
Добрый день. Благодарим за отзыв. Обращайтесь к нам еще.