ОiB рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Комод-4-1-1 - Компаніт, Комод Компаніт Комод 4+1+1, Замовлення №22953

Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за вибір нашого інтернет магазину і хорошу оцінку. Фіскальний чек надіслали Вам в електронному вигляді. Будемо раді бачити Вас знову)
Олександр Р. рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Передпокій Мебель-Сервис Торіно передпокій, Замовлення №20779

Все ідеальної якості. І доставка вчасно! Рекомендую!
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарний відгук і високу оцінку нашої роботи. Будемо раді бачити Вас знову)
Oksana Samoilenko рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Гойдалка садова Аланія (Арт.072) Solo - Green Gard, Замовлення №20563

Дуже задоволена обслуговуванням магазину, надали всю інформацію яка мене цікавила. Отримала гойдалку в обіцяні терміни. В магазині дуже великий асортимент, тому буду звертатись ще )) І всім рекомендую!
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарний відгук і високу оцінку нашої роботи. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Звертайтесь ще)
Артем Кравець рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: https://www.mebline.com.ua/product-79480/stelazh-labirynt-2-feniks, https://www.mebline.com.ua/product-81221/tumba-1-mgh-7-kompanit, Замовлення №20126

Рекомендую Замовив стеллаж та комод. Все прийшло вчасно і без проблем
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарний відгук та оцінку. Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою. Звертайтесь ще)
Вероніка-Соломія Цибульська рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Металеве ліжко Діана, Замовлення №1111

Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарну оцінку) Ми раді, що Ви задоволені покупкою. Фіскальний чек надіслали Вам на електронну пошту.
Елена Семенова рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Стіл письмовий Юніор-2 (Бук) - Компаніт, Замовлення №19380

Робили заказ на письмовий стіл. Замовленням дуже задоволені. Оперативно, якісно, вчасно.
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені. Звертайтесь ще)
Vitun рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: 001 Блеквуд / Blackwood Тумба RTV3S - Гербор, Замовлення №19271

Чудовий магазин. Товар був у наявності, ціна актуальна. Рекомендую!
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за вибір нашого інтернет магазину і гарний відгук. Будемо раді бачити Вас знову)
werom рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: July RTV2D Акація, Замовлення №19257

Обслуживанием доволен. Цена адекватная, товар в наличии. Все хорошо. Добавил от себя ножки, чтоб тумба была повыше. Вписалась интерьер хорошо.
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Благодарим за выбор нашего интернет магазина и хороший отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны покупкой. Приходите за новыми покупками.
Ирина Лискина рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Пенал Маркус

Дякую працівникам магазину за вчасне виконання мого замовлення. Пенал дуже сподобався, і я вже успішно його використовую.
Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарний відгук та оцінку. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Приходьте ще)
Artem рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Полиця Каспіан / Kaspian SFW 1W /140 (006) Дуб Сонома - ВМК (БРВ)

Відповідь представника «МЕБЛАЙН»
Дякуємо за гарну оцінку) Звертайтесь ще)