izon не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: Tigar High Performance (205/55R17 95V), Літні шини Tigar High Performance (205/55R17 95V)

Максим Максим не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Хотів купити: Літні шини Triangle Tire Triangle PL02 (245/40R18 97V)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

сначала подтверждаю заказ, спустя день говорят нету, при этом сказали что шины переместят на склад в Киеве, печаль..
Ірина Черниш не рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Купив: шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus 205/50 R17 93H XL , Замовлення №59 від 02.01.2023

Замовила шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus 205/50 R17 93H XL -доставили швидко та перевзули в пункті видачі АЛЕ через тиждень надулась гуля. Гарантія не передбачає заміни і компенсації. Негативні відгуки не публікуються на сайті Укршина.
Oleksandr Lutsyk не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Хотів купити: Bridgestone Blizzak LM005 225/45 R17 94H XL, Замовлення №86328

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Анатолий Петрович рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: Michelin latitud tour 215/65 r 16, Замовлення №195953

Замовлення зробив у другій половині дня, за годину прийшли повідомлення з номером замовлення і декларації транспортної компанії. Доставили в іншу область менше ніж за добу. Розрахувався при отриманні. ( Без предоплат, як деякі продавці вимагають). Спрвцювали оперативно і якісно. Дякую.
Евгений Яловенко рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Замовлення 71711 прибуло і готове до видачі за адресою: вул.Медова, 3 ___________________ Як нас зна, Замовлення №71711

Заказывал Nokian Nordman S2 SUV 215/65 R16 98H - 4x2170 на сумму 8680 грн, в день получения заказа цена стала 2038грн, обратился в поддержку, разницу 528грн компенсировали на карту. Магазин рекомендую.
Nazarii Seliunin не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Купив: Автошини BRIDGESTONE BLIZZAK ICE 225/50 R17 94S, Замовлення №182414

Станислав Семенченко не рекомендує цей магазин
21 вересня 2021

Хотів купити: Літні шини Tigar High Performance (205/65R15 94V)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Заказал резину, написали что вам придёт уведомление о вашем заказе! Прошло 5 дней ни ответа ни привета! Не рекомендую
Александр Ятульчик не рекомендує цей магазин
18 червня 2021

Хотів купити: Літні шини Michelin Energy Saver Plus (185/65R15 88T)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Николай рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4 (205/55R17 95V), Замовлення №48842

Цена была одной из самых низких. Сказали что такая цена за шины 19 года, за 21 год дороже. 19 год устроил, в итоге заказал. Шины прислали быстро и без проблем.