yurii82 рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: Зимові шини Kumho i ZEN KW31 (175/65R14 82R), Замовлення №9252

Купив шини на Prokoleso, оскількі була найкраща ціна. Обрав Kumho KW31, тому що читав про неї позитивні відгуки. На холодному вологому асфальті веде себе добре.
Sergii Iaroshenko рекомендує цей магазин
2 грудня 2020

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK Revo GZ (185/65R15 88S), Замовлення №20400204495024

27.11 в 17:48 заказал, 2.12 в 15:29 получил. Цена соответствует. Япония 2020. Спасибо магазину рекомендую!
Vitalii Tkachuk рекомендує цей магазин
23 листопада 2020

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK VRX (195/65R15 91S)

Не сподобалося: замовлення через корзину

Замовляв зимові шини BRIDGESTONE BLIZZAK VRX 195/65R15 91S Найшов на хотлайн, зателефонував в магазин, отримав консультацію та забрав на НП за 2 дні Все чудово! Рекомендую!
Сергей Гиль не рекомендує цей магазин
21 листопада 2020

Купив: ШИНЫ HANKOOK WINTER I*CEPT RW10 225/60R18 100T, Замовлення №20400201209292

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Зробив замовлення, номер декларації через кілька днів насилу отримав, але в кінцевому результаті, колеса на перевізника так і не завезли. Як наслідок майже два тижні очікування і результату 0.
Олександр Боровенський не рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Хотів купити: Зимові шини Toyo Observe GSi-6 HP (205/55R16 94H), Замовлення №8357

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Знайшов товар (зимову резину) через Hotline. Перейшов на сайт і замовив. Наступного дня зателефонував менеджер і сказав що за ціною на сайті не продадуть. Як результат витрачений час на Hotline, тоді на Prokoleso й замовив товар у місцевому магазині.
Grygoriy Shmorgoner рекомендує цей магазин
18 листопада 2020

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK Revo GZ (205/55R16 91S)

Все понравилось, все хорошо
Ottobismark рекомендує цей магазин
2 листопада 2020

Купив: Зимові шини Kumho i ZEN KW31 (185/65R14 86R)

Все гарно, дякую за якісну консультацію під час замовлення!
Гном гномыч рекомендує цей магазин
19 жовтня 2020

Купив: Зимові шини Bridgestone Turanza T001 (195/65R15 91V), Замовлення №6043

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Жодних нарікань, ціна товару відповідала заявленій на Хотлайні, замовлення обробили та відправили оперативно.
сергей рекомендує цей магазин
16 жовтня 2020

Купив: Шина Nokian WR C3 195/60R16C 99/97T

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Дороже чем указана на сайте
Singapur1980 рекомендує цей магазин
12 грудня 2019

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (185/65R15 88H), Замовлення №2969

В принципе неплохо.Брал в Плати частями от Монобанка,все прошло отлично.Шины пришли все 2019 года как и обещали,единственное что на одной была другая неделя от остальных.В принципе не критично,но как я понимаю это уже разные партии. Цена,кстати,тут оказалась самая низкая чем в других рассматриваемых мною магазинах.В итоге- рекомендую!!!