artemkhar не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Зимние шины Petlas Explero Winter W671 275/45 R20 110V XL

Заказал два колеса, на следующий день позвонил менеджер и сказал ,два не продаем только четыре, а так +500 к стоимости колеса, на сайте нигде не указано что продается кратно 4
Maxim_057 не рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Хотів купити: Michelin X-Ice Snow (205/55R16 94H)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Колесо»
Доброго вечора! Так, ми спілкувались з Вами, на що було запропоновано альтернативні варіанти, які можно забрати у Харкові без доставки. Не можливо тримати склад під кожного клієнта, в кожному типорозмірі 60 позицій, але, якщо б Ви були більш уважні, то в нас на кожній позиції зазначено, що якщо немає товару у необхідному місті, то додається доставка. Яку сплачує клієнт згідно з послугами перевізника. Хочемо зауважити на останок, що ми єдині напевно хто Вам надав консультацію, та підказали що краще обрати! Гарного вечора! Все буде Україна!
st0sha рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ W606 (165/70R14 81T), Замовлення №1756

купую тут гуму вже втретє, і для своєї машини, і для машини дружини, політ нормальний
Відповідь представника «Колесо»
Дякуємо Вам за відгук!) Звертайтесь до нас знову!) Будемо раді співпрацювати :)
Yliakhryp рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Continental PremiumContact 6 255/50 R19 107Y XL FR 7815 грн 23 г , Замовлення №1518

Замовляли гуму для автомобіля. Робота менеджерів хороша, дуже швидко допомогли підібрати саме ту гуму яка потрібна на наш автомобіль. Відправка була досить швидка. Магазин рекомендую, все сподобалось, від відповіді менеджера онлайн до видачі гуми на складі-магазині. Робота усих хто приймав участь у продажі та видачі гуми, на вищому рівні. У подарунок дали пакети, за це окрема подяка. Дуже дякую і будемо і в майбутньому робити замовлення при потребі.
Представник магазину «Колесо»
Дякуємо Вам за такий гарний відгук!) Будемо раді співпрацювати знову!)
25 жовтня 2023 Відповісти
Masha Shevchuk рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Alutec Grip W6.5 R16 PCD5x108 ET50 DIA63.4 polar silver, Замовлення №204507

Замовляли диски для автомобіля. Робота менеджерів хороша, дуже швидко допомогли підібрати саме ті диски які потрібні. Досить великий вибір. Відправили навіть швидше ніж я очікувала. Магазин рекомендую, робота на вищому рівні. Дуже дякую і будемо і в майбутньому робити замовлення при потребі.
Відповідь представника «Колесо»
Дякуємо за Ваш відгук! Нам це дуже важливо :)
Виктор Штойко не рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Хотів купити: шини Continental WinterContact TS 850P 205/60 R16 92H

Відповідь представника «Колесо»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми цінуємо клієнтів, та завжди кажемо як є, якщо Ви зателефонували всім магазинам в Україні, то звісно постачальник може підняти вартість згідно з ажіотажу) Але навіщо Ви перекручуєте, Ви писали що є вартість 3300грн, навіщо замовляти там де дорожче, тобто в нашому магазині, хочу відмітити що ми єдині хто Вам надіслав фотографії, та надав консультацію!
Валентин рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: waterfall eco dynamic, Замовлення №#

Уже не первый раз пользуюсь услугами магазина, очень удобно и выгодно. Отдельное спасибо менеджеру Никите за подбор резины в ограниченном бюджете. Обслуживание и консультации на высшем уровне. Спасибо.
Відповідь представника «Колесо»
Дякуємо за Ваш відгук! Нам це дуже важливо :)
Игорь Саморин рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Шины и Диски, Замовлення №без номера

Пару недель назад, покупал комплект резины и комплект дисков, с установкой/балансировкой ! Учли ВСЕ мои пожелания, сделали скидку ! Никите, Отдельное Спасибо ! Буду Рекомендовать другим и обращаться в дальнейшем !
Дякуємо)! Звертайтесь!)
Борис Лавкай рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear EfficientGrip Performance 2 (205/55R16 91V), Замовлення №замовлення #26781

Хороша резина. Трішки довше йшла. Зате приїхала Німеччина хоча на сайті Польща. По всім нюансам була переписка на Viber та особисті дзвінки менеджера. Покупкою задоволений
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, дякуємо Вам за гарний відгук. Звертайтесь до нас знову за покупками на Ваше авто :)
Юрий Вовк рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Шини Gislaved, Замовлення №26885

Чудова комунікація продавця і швидка доставка. Єдине, на один день затрималася доставка, але то був після святковий період.