loki_amorf рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Вугільний картридж для води Aquafilter AICRO, Замовлення №2838

Користуюсь послугами магазину з 2021 року, купуючи розхідники для зворотнього осмосу Aquafilter. Завжди отримую конкурентну ціну, індивідуальний підхід та оперативну доставку.
Відповідь представника «FilterOk»
Дуже дякуємо за Ваш відгук! Завжди намагаємось бути максимально корисними для наших покупців)
Dangel Evans рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50M (MO650MECOSTD), Замовлення №139

Замовляв систему зворотнього осмосу ecosoft Standard з мінералізатором.Залишилися дуже задоволені . Андрій професіонал своєї справи.дякую за лояльність і клієнтоорієнтованість.
Відповідь представника «FilterOk»
Дякуємо за гарний відгук! І надалі будемо намагатись робити все, щоб наші покупці були задоволені нашою працею, та звертались ще)!
Ivan рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Змішувач для ванни TOPAZ BARTS-TB 08116-H36 вилив 350мм-ЄВРО, душовий комплект, Замовлення №2617

Хороша ціна + знижка при оформленні. Для мене безкоштовна доставка ЗСУ. Дякую.
Відповідь представника «FilterOk»
Дуже дякуємо ВАМ! Намагаємося добре робити свою справу) Слава ЗСУ!!!
vladsm рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Aquafilter FP3-K1

Цена адекватная. Товар в наличии. Связались сразу. На другой день получил. Рекомендую.
Відповідь представника «FilterOk»
Дякую за гарнi слова! Робимо все можливе у цей непростий для кожного час! Звертайтесь!)
Игорь Г. рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Organic Smart Osmo 7

Искал на хотлайне по фильтру цены, нашел ФильтерОК, оставил заказ через сайт. Цена оказалась актуальная, перезвонили, быстро оформили заказ, в тот же день привезли (Киев).
Відповідь представника «FilterOk»
Спасибо за добрые слова, Игорь! Всегда стараемся быть лучше и чтобы наши покупатели оставались довольны)
Представник магазину «FilterOk»
Спасибо за добрые слова,Игорь! Всегда стараемся быть лучше и чтобы наши покупатели оставались довольны)
19 серпня 2022 Відповісти
Nataliya Yablonko рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Organic Master Osmo 5

Чудовий сервіс від магазину. Забрала товар швидко, Андрій встановив фільтр швидко та якісно, все разказав та показав. Задоволена, що купила фільтр саме в цьому магазині
Відповідь представника «FilterOk»
Дуже дякую за гарнi слова) Звертайтесь!)
Stepan Bilopol рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Купив: Ecofilter RO-675-S+Pump

Надзвичайно яудовий сервіс від менеджера Андрія. Пізно ввечері заповнив замовлення online. Зранку зателефонував Андрій і обговорили необхідне обладнання. За результатами розмови замовив інше рішення від попередньо розміщеного, що повністю відповідало моїм задачам. Андрій в край короткий термін організував доставку товару за кілька годин від першого дзвінка і допоміг підібрати додаткові комплектуючі, за що дуже вдячний. Рідко зустрічаю якісний сервіс
Відповідь представника «FilterOk»
Спасибо большое за добрые слова, Степан) очень приятно) Стараемся понять и помочь каждому и всегда рады таким приветливым покупателям)!
Yukatta рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Купив: Змішувач для кухонної мийки Franke Sirius 115.0476.824, Кухонна мийка Franke Maris MRG 611-62 114.0565.115

Осталась очень довольна покупкой. Сотрудники грамотно проконсультировали, отправили быстро товар. Большой выбор и хорошие цены. Благодарю.
Відповідь представника «FilterOk»
Большое спасибо за теплые слова в наш адрес и покупку) Всегда рады нашим покупателям, стараемся делать все возможное, чтобы покупатель остался доволен. Обращайтесь! )
SergeyYa не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 травня 2021

Купив: Картридж с гранулированным активированным углем Ecosoft 4,5 х20

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Цена не соответствует указанной на сайте интернет магазина, вместо 711 грн (со скидкой сайт вообще предлагал за 676 грн), реальная цена по телефону у менеджера вышла 890 грн, что вышло даже дороже чем на ...
Відповідь представника «FilterOk»
Приносим ещё раз искренние извинения за ситуацию. В период майских праздников проводили тестирование новых модулей на сайте касательно акционых предложений и поэтому эта позиция появилась с неактуальной ценой. Вам предложили приобрести этот картридж по минимальной цене,которую найдете в интернете. И в будущем готовы делать максимальные скидки)
Vladimir Petrov рекомендує цей магазин
5 березня 2021

Купив: Aqualine RO-6, Замовлення №1985

Відповідь представника «FilterOk»
Большое спасибо за позитивный отзыв) стараемся делать все, чтобы покупатель остался довольный от покупки и получал удовольствие от дальнейшей эксплуатации)