Sharcoola не рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Хотів купити: Блоковий конструктор LEGO Дуэль дронов Человека-паука (76195)

Нема наявності
Triel рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Принтер Canon i-SENSYS LBP6030B (8468B006), Замовлення №18230

Все добре, дякую за швидке выдвантаження товару. Все сподобалось
Відповідь представника «Dесятка»
Дякуємо за замовлення, будемо раді бачити Вас знову!
Денис Гапеев рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Принтер Canon PIXMA G3420 (4467C009), Замовлення №42455

Швидко зв'язалися і в той же день відправили, товаром задоволений. Рекомендую до співпраці!
Відповідь представника «Dесятка»
Дякуємо за замовлення, будемо раді бачити Вас знову!
Marat рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Принтер Canon i-SENSYS, Замовлення №15317

Купив вже 8й принтер в даному магазині. Хочу відмітити, що завдяки менеджеру, вдалось підібрати невибагливі та надійні принтера. Всі працюють по сьогодні. Магазин рекомендую.
Дякуємо за довіру!
Україна не рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Lego 60262, Замовлення №15268

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Замовлення відправили на наступний день. А не як написано в день оплати. Замовлення пришло пошкодженим, впевнений що таким його і відправили, можливо менш пошкодженим. При отриманні замовлення назад магазином гроші не повертали . В кінці кінців повернули не всі кошти. Можу охарактеризувати їх дії як недобросовісні, а роботу неякісною.
Відповідь представника «Dесятка»
Вітаємо. Щодо даної ситуації можемо повідомити наступне: По перше: Ви обрали перевізника Укрпошта, відправлення через якого здійснюється 1 раз на добу до 12:00, ваше замовлення було оплачене о 11:14, що фізично унеможливлює відправку «день в день». По друге: товар відправлявся цілий і неушкоджений, під час транспортування перевізником була пом’ята упаковка і ви відмовились його забирати, звернувшись до нас з вимогою повернути кошти і розбиратись з Укрпоштою по відшкодуванню. Перевізником було відмовлено у виплаті відшкодування за зім’яту коробку, оскільки вміст був неушкоджений, а Ви навіть не перевіряли його, оскільки всі заводські пломби на коробці були на місці неушкоджені. Повернення товару, якщо ми говоримо по 14 денний термін, відбувається за рахунок покупця, то ж Вам було повернуто повну вартість замовлення за мінусом вартості доставки (70 грн.). Ми зрозуміли Вас як покупця і прийняли повернення в зім’ятій упаковці, але, на жаль Ви не зрозуміли нас як продавця, який спочатку має все перевірити щоб не стати жертвою шахраїв (в т.ч. отримати відповідь від Укрпошти), а лиш згодом повернути кошти, що і було зроблено. Бажаємо Вам гарного настрою та відсутність таких ситуацій в майбутньому.
Ви відправили на наступний день після мого нагадування і час відправки був після 12:00 десь о 16:00. Ваш товар я не отримував так як він прийшов з розірваною коробкою, з диркою. Мені на укрпошті її виставили з диркою, яку я для вас сфотографував і вам відправив, коробка була пом'ята з усіх боків. Я відмовився від отримання, про які шахрайські дії можуть іти речі? Очікую на повернення всіх коштів. Поки ви тримали мої кошти, товар подорожчав на 10%, я і так із-за вас багато втратив.
27 липня 2022 Відповісти
tolik_zp рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Электрогриль прижимной Tefal GC706D34 OptiGrill, Замовлення №12996

Не сподобалося: асортимент

13 лютого 2020

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM87165, Замовлення №11453

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Робив замовлення через кошик,зв'язалися зі мною швидко.Хоч товару в наявності не виявилося(на сайті магазину було зазначено,що є).Але це був єдиний незначний мінус.Доставили за тиждень без предолати,як домовлялись.Блендер прийшов гарно запакований з купою потрібних паперів.Хороший магазин.
Ruslan Jo May не рекомендує цей магазин
23 травня 2019

Хотів купити: Классический конструктор LEGO Star Wars TM ВИстребитель TиАй Кайло Рена (75179)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Зробив замовлення конструктора на їхньому вебсайті. В результаті залишився без відповіді. Через 20 хв передзвонили. Нажаль не зміг підняти трубку але сам двонив їх рази 3 на протязі години і безрезультатно, мені також більше ніхто не передзвонив. Таке от було замовлення. Мені був потрібен конструктор для подарунка, так що замовив в іншому магазині. Несподобалося ставлення до клієнтів. Конструктор між іншим дорогий 2100 грн. Так що дивно ... Але серьозні магазини так не працюють.
Відповідь представника «Dесятка»
Доброго дня! Щодо Вашого коментаря можемо повідомити наступне: Дійсно 21.05.2019 року о 15:35 Ви замовили не через кошик, а в "Один клік" даний конструктор. В цей же день о 15:40 (через 5 хвилин) наш менеджер Вас набирав, але не додзвонився. Далі: 15:46 Вхідний дзвінок з Вашого номера телефону, тривалість 0:06 хв. - нерозбірливі звуки в трубці 15:53 Вхідний дзвінок з Вашого номера телефону, тривалість 0:04 хв. - нерозбірливі звуки в трубці знову. Оскільки замовлення було зроблено "В 1 клік", а не через кошик, в ньому, окрім телефону, даних про клієнта немає і в разі відсутності контакту замовлення анульовується. Нам прикро за ситуацію що склалося, але дуже добре що Ви все ж знайшли даний конструктор та не зіпсували запланований подарунок, адже конструктори LEGО поза конкуренцією. Зі своєї сторони ми збільшимо кількість спроб додзвону до клієнта, щоб уникнути подібних непорозумінь в майбутньому. Гарного Вам дня!
onyk рекомендує цей магазин
13 квітня 2019

Купив: Magnat Monitor Supreme 2002 mocca

Дуже задоволенний роботю магазину. Бажаного кольору не було в наявності, але менеджер магазину організував те,що було потрібно і саме головне, в обумовлений термін.Дяую!Рекомендую!
Дякуємо за Ваш відгук!
Віталій Л. рекомендує цей магазин
27 березня 2019

Купив: телевізор Samsung UE55NU717

В січні замовляв в Десятці телевізор Samsung UE55NU7172 Перш ніж писати відгук, вирішив трішки почекати. Отож: Приємний консультант, ціна не була найнижчою, але не прийшлося чекати 2-3 тижні на доставку "з удальонного" складу. Ціна відповідала заявленій на сайті і не треба було докуповувати "послуги активації Smart" тощо. Замовлення отримав на наступний день. SmartTV вже двічі оновлявся в фоновому режимі все працює як годинник. Дякую,
Дякуємо за Ваш відгук!