Sergey D рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №237889

FREEDMIN рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Tafal 760D30, Замовлення №#237747

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Чеку вроді не знайшов але магазин скзаав що сьогодні вишлять вислали прийшло вечером зранку в 10:00 вже пр їхало тому за термін відповідає не знаю чи без чека буде гарантія чи ні
Відповідь представника «DiDi»
Шановний FREEDMIN, дякуємо за гарний відгук. Сьогодні буде відправлено документи, все буде добре)
Богдан Солнцев рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична WW90TA047AE1, Замовлення №237573

Відповідь представника «DiDi»
Шановний Богдан Солнцев, дуже дякуємо за такий приємний відгук і витрачений час, такі слова надихають на подальшу працю і розвиток. Будемо очікувати Вас за новими придбаннями.)
MCH не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 лютого 2024

Купив: Gorenjie RKI418FE0, Замовлення №3619936

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Доброго дня. 12.02.2023 замовив холодильник з сайту фірми Gorenjia RKI418FE0. 1) Заявлені параметри не відповідають тому що вказано на сайті. Літраж холодильника 2) Вмятини на корпусі
Відповідь представника «DiDi»
Шановний MCH, думали що вирішили ваше питання, але ви чомусь вирішили написати відгук... Вибачаємося за дану ситуацію ні в якому разі не хотіли ввести вас в оману 1. Так, на жаль, характеристики пишуть люди і їм іноді властиво помилятися, на жаль, навіть на Хотлайн де ви розміщуєте відгук така сама неправдива інформація (скрін додаємо) 2. У вбудованих холодильниках бокові стінки працюють як захист всього того що всередині холодильника, і це не вм'ятини це заводський косметичний дефект металу який є у всіх виробників і моделей холодильників (через те, що після монтажу його в шафу видно не буде) 3. Вам не було відмовлено ні у поверненні коштів та забору холодильника, чи у заміні на той що Вам підходить по літражу, що і було вибрано з Вашої сторони. Тому надіємось на плідну працю та розуміння з Вашого боку
Дякую за зворотній зв'язок. Відгук писав задля перестрахування. З адміністрацією магазину питання вирішили - пішли на зустріч в повернені, дякую вам за це. Здивувало, що зтверджували, що вбудовані холодильники усі йдуть не великого обʼєму (близько 200л), але це не головне. Знайшов на сайті підходящу мені модель - за проханням перепровірили всі характеристики, співробітник пішов на зустріч і запропонував модель дешевшу, аналогічного формату. Дякую х2. Домовились про: - Повернення цього холодильнику 15.02 - Доставку другої моделі холодильника яка уточнена задля уникнення аналогічної ситуації 15.02 Обов'язково відпишу після повернення і доставки. Поки враження змінилось з негативного на позитивне. Надіюсь 15.02 буду так само. Чекаємо.
13 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «DiDi» відповів на коментар MCH
"Здивувало, що зтверджували, що вбудовані холодильники усі йдуть не великого обʼєму (близько 200л)" малось на увазі що всі стандартні вбудовані холодильники висотою 177 та шириною 54 см (такого плану як Gorenjia RKI418FE0) мають об'єм холодильної камери не більше 200 літрів. Тому що частіше всього вибирають по розмірах ніши для холодильника, а якщо у Вас місце дозволяю поставити холодильник вище і ширше тоді так можуть бути і більше об'ємом)  Дякуємо Вам за розуміння.
14 лютого 2024 Відповісти
Холодильник прийшов, зробили знижку на нього, зробили безкоштовну доставку. Дуже вдячний, що пішли на зустріч. Рекомендую!
16 лютого 2024 Відповісти
Андрей рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Духовка електрична HBJ559YB6R, Замовлення №237113

Перешел с хотлайн, позвонил консультанту. оговорили условия оплаты. привезли, рассчитался, чек и гарантийку дали.
Відповідь представника «DiDi»
Шановний Андрей, дякуємо Вам за гарний відгук, бажаємо гарного користування!
ilonika рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Варильна поверхня електрична CIV634, Посудомийна машина EES948300L, Мікрохвильовка MS20A7013AB/UA, Духовка електрична BSA6747A04BG, Замовлення №236913

Замовляли багато, тому важливо було узгодити доставку, підйом і магазин все зробив чудово. Чеки, гарантії видав. Дуже задоволена! Ціни прекрасні. Дякую.
Відповідь представника «DiDi»
Шановна ilonika, дуже дякуємо за приємні слова, хай техніка вас радує)
live4you рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Внешний аккумулятор (павербанк) Baseus Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digital Display PD 22.5W Blue (, Зовнішній акумулятор (павербанк) Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digital Display PD 22.5W White (PPBD030002), Замовлення №237015

R. Sh. не рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Compact Quick Charger 2U+C 30W White (CCXJ-E02), Замовлення №236838

Сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Stanley не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Iphone + wave чехол, Замовлення №235708

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Связался непосредственно человек назвавшийся директором магазина и извинившись пообещал завтра решить вопрос. Магазин рекомендую, какого то негатива не испытываю и считаю все просто временными новогодними недоразумениями, так как мы знаем что такое преддверие НГ. Тем не менее магазину огромная благодарность, так как за годы покупок произошедшее такая мелочь которую хочется быстрее забыть и не вспоминать. Всего доброго магазину в новом году.
30 грудня 2023 Відповісти
Liya Glushchenko рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Ноутбук MacBook Air 13" Gold Late 2020 (MGND3, Z12A0006C, Z12A000B2), Замовлення №233514