Ціна збігалась із заявленою на hotline
MisterMyskyl рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №240464

Искал данную модель, на хотлайн прошелся с самой низкой цены предлагаемые магазинами, у всех или под заказ по непонятным срокам, или с британской вилкой и гарантией на месяц. Дошел до этого магазина, оказалась в наличии день в день официальная с европейскими розетками. Не знаю может просто попал на товар, но електроэнергия нужна на вчера, по этому спасибо
Maksym Yarovyi рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №0060160/1

Швидко обробили замовлення і доставили телефон в тей же день. Рекомендую цей магазин
Vadym Diachenko не рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Хотів купити: Телевізор Philips 65OLED718/12

замовив телевізор, заявлений як в наявності, по факту потрібно чекати мінімум 2 тижні при предоплаті 5000, вважаю що це означає що товара НЕМАЄ в наявності, після спілкування з оператором, ціна змінилась і стала на 9тисяч більше
Відповідь представника «DiDi»
Шановний Vadym Diachenko, так за ціною вашого замовлення на жаль тільки такі умови і ціна за вами зафіксована, якщо вам підійдуть умови, то все актуально для вас. На сайті ціна змінилась все вірно і змінився тип телевізора він був для ринку Європи, а зараз для ринку України і по цій ціні він доступний на завтра.
Sashynya рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 82I W, Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 82I W, Замовлення №00-0059930

Замовила холодильник,привезли вчасно,ціна відповідала.Замовляла доставку с заносом у квартиру,але вимкнули світло і ліфт не працював,але доставку не перенесли,чекали більше двох годин біля будинку ,поки не з'явилось світло.Дуже дякую всім працівникам магазину.
Відповідь представника «DiDi»
Шановна Sashynya, дякуємо за відгук, хай холодильник вас радує! Гарного користування, приходьте ще)
Макарась смышныэ мамэнты рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Смарт-часы Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case With Midnight Sport Band - M/L (MR9A, Замовлення №240444

Дякую за покупку. Оригінальний товар, повністю запакований, упаковка не пошкоджена. Магазином повністю задоволений, передплата була мінімальна, хоча раніше іншим магазинам і копійки не скидав. Дякую
Sergey не рекомендує цей магазин
18 травня 2024

Хотів купити: Стилус Apple Pencil Pro (MX2D3), Стилус Apple Pencil Pro (MX2D3)

На сайті 5400 була ціна, декілька днів, позвонив запитати чи є в наявності, сказали зараз передзвонимо, цілий день дзвонять але побігли змінювати ціну одразу на 8600 ... можете не дзвонити
DarkMaster рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Холодильник с морозильной камерой LG GW-B509SEKM, Замовлення №238055

Замовляв тут велику побутову техніку з доставкою та заносом Ціна дешевше ніж в "офіційних партнерів", при цьому товар якісний, доставили в цілісності та збережності, все працює. Можливо ціна не найдешевша, але магазин вже давно на ринку та має якусь репутацію. З гарантією та рекламаціями справи не мав, але хочеться вірити, що все було б добре і магазин би йшов на зустріч:)
Відповідь представника «DiDi»
Шановний DarkMaster, дуже дякуємо за гарний відгук. Стараємось тримати високу планку в кожному процесі) Очікуємо за новими придбанями.
Виталий Еременко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Електрична духовка Bosch HBJ517SG0R, Замовлення № 00-0059350

Купував духовку Bosch HBJ517SG0R, замовлення 00-0059350. Приємні враження відпокупки(ціна, наявність, швидкість доставки), З того що треба доопрацювати хлопцям - більше чіткий час доставки. Спочатку думав що треба чекати весь день, але курєр подзвонив завчасно та повідомив час доставки. Ще буду замовляти.
Відповідь представника «DiDi»
Шановний Виталий Еременко, дуже дякуємо вам за відгук Бажаємо гарного користування!
Olllga рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Сушильна машина Bosch WQB245B0UA, Замовлення №00-0059272

Звернулася в магазин, ціна була конкурента товар доставили на другий день після замовлення, доставка та занос платні, але дивлячись на різницю в вартості від "іменитих" магазинів то не суттєво. А так все пройшло на рівні, дякую
Відповідь представника «DiDi»
Шановна Olllga, дякуємо Вам за відвертий відгук, гарного користування, очікуємо за новими придбаннями)
VaskoBest рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №00-0059209

Замовив мультіпіч, зв?язались за через 10, товар був в наявності в той же день. Дякую
Відповідь представника «DiDi»
Шановний VaskoBest, дуже вдячні за відгук, проходьте ще)