Аліса Заріцька рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Necchi c360, Замовлення №16534

Вже майже тиждень насолоджуюсь роботою за цією машинкою. Замовляла через сайт, менеджер перетелефонував досить оперативно, відповіла на питання по комплектаціі, дуже вічлива дівчина, також допомогла підібрати голки до машинки. Відправка була в день замовлення новою поштою, дуже швидко - вже на наступний день ввечері гралася зі строчками)) Магазин рекомендую.
Elice Moore рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Швейна машинка комп'ютеризована Necchi NC-103D, Замовлення №16576

Трохи переживала, бо вперше замовляла у цьому магазині, але все пройшло краще, ніж я розраховувала. Купила машинку по вигідній ціні та вже на наступний день кур?єр її доставив. Від магазину лише приємні враження, буду замовляти тут ще.
Dj Stason не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 квітня 2024

Хотів купити: Швейна машинка комп'ютеризована iSew C21

Нет кнопки купить.
Со мной связались и все решили самым лучшим образом. Спасибо что у нас есть такие достойные компании. А недопонимание изза скорости работы самой площадки.
23 квітня 2024 Відповісти
titanik рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: нитки, ножницы, сантиметр, Замовлення №13446

Serhii рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Швейна машинка комп'ютеризована Pfaff Ambition 620, Замовлення №483

Не сподобалося: В описі на сайті сказано що екран сенсорний, але це не так, все управління відбувається кнопками.
15 червня 2023 Відповісти
"Вася, спасибо за PFAFF" - это полный вперёд!
31 серпня 2023 Відповісти
Diana85 рекомендує цей магазин
31 травня 2019

Купив: Швейна машинка комп'ютеризована Brother Innov-is A80, Замовлення №13015

вечером заказала машинку, а через день она уже была у меня. Консультант ответил на все вопросы вежливо и очень понятно. Машинкой своей безумно довольна, она просто роскошная. Не могу. уже третий месяц нарадоваться, каждый раз сажусь шить с трепетом. Спасибо магазину за обслуживание и товар.
Pavel Vanagel не рекомендує цей магазин
12 грудня 2018

Хотів купити: Швейная машинка электромеханическая Janome Excellent Stitch 23

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

На хотлайне цена 3600, у них тоже 3600, но заказ не прошел на сайте, на следующий день позвонил, сказали цена 4250, посмотрел на их сайте тоже 4250, но на хотлайне цену не меняют. Брать товар и них за туже цену что и у остальных не буду.
Відповідь представника «Тато Швей»
Добрый день Павел, в цена 3600 грн была акционная до определенной даты, цена 4250 грн является рекомендованной поставщиком для розничной продаже в интернете, так как прайс на хотлайне автоматически обновляется 1 раз в сутки, Вы просто попали в период, когда хотлайн не успел обновить цены. Чтобы сгладить Ваше негативное впечатление, мы готовы для Вас сохранить цену акционную. Прошу обратиться в магазин, к менеджеру Евгению.
30 квітня 2017

Купив: Швейна машинка комп'ютеризована Janome 4400, Замовлення №Неизвестно

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Возникло недопонимание с работниками магазина по предоставлению декларации с Новой почты. Проблему устранили, претензий не имею.
OLEXANDER не рекомендує цей магазин
22 вересня 2016

Хотів купити: Швейная машина Singer 9960 Quantum Stylist

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

магазин не рекомендую. Скористався кнопкою " знайти дешевше", Привів приклад дешевше на 100 грн. Зателефонували мені на слідуючий день в розпал робочого дня, коли я реально працював, запропонували мені ціну на 100грн дешевше ніж я знайшов дешевше. Щоправда я хотів ще 200 грн скинути.Навіть не думаючи над тим,бо був зайнятий. Звоню на слідуючий день...Жодних скидок немає, ціну підняли і після мого дзвінка ціна виросла ще на 100 грн і все це вложилося в 24 години.
Николай Рыбалко рекомендує цей магазин
15 грудня 2015