DM1112 рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Smart kopter rubber black, Замовлення №573249

Купував тут смарт годинник Дуже швидко відправили, на пошті є можливість перевірити, годинник був заряджений Покупкою задоволений
Тетяна рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: BESTA SKELETON UA, Замовлення №555630

Швидкість доставки здивувала .
And8519 рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: AMST Mountain steel, Замовлення №551854

Купував годинник на подарунок. Відправили в день замовлення
Евчук Евгений рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Чоловічий годинник Forsining Texas (1047), Замовлення №535679

Очень хороший магазин, купил себе часы и не пожалел. Качественный товар . Заказ оформили быстро, доставка не заставила себя долго ждать. Все отлично! Рекомендую!
Мазур Богдан рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Winner Status New, Замовлення №536153

Отличный магазин. Все происходит быстро и качественно. Часы хорошие и бюджетные. Рекомендую!
Карпенко Александр рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Чоловічий годинник North Edge Alps з компасом (1478), Замовлення №536663

Магазин з доступними цінами та стильними якісними годинниками. Замовив собі нову модель, дуже класні. Доставка тут швидка, класний сервіс. Я отримав позитивні емоції від покупки!
Богдан рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Ailang Sceleton, Чоловічий годинник Ailang Sceleton (8906), Замовлення №536164

Купували годинник на подарунок, ціна і опис повністю співпали, іменинник залишився задоволений, не хоче навіть знімати з руки
Дмитрий Лашин рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Besta Life Pro Khaki з компасом, Чоловіча коробочка, Замовлення №536877

Замовив годинник на подарунок колезі. Дякую робітникам за допомогу у виборі. Обрали те що і було потрібно. Виконали замовлення у срок. Задоволений сервісом та цінами. Вдячний Вам безмежно та рекомендую тепер всім!
Svetlana Solomon рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Годинник чоловічий Skmei Neon, Замовлення №535882

Купувала годинник чоловіку на подарунок. Здивували терміни доставки - відправили в той же день. По якості і дизайну чоловіку сподобалось все. Надалі будемо замовляти тут
Александр Мозговой рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Besta Nation, Замовлення №515602

Всім задоволений, отримав якісний годинник дуже швидко, в гарному пакуванні та з гарнатією, дійсно задоволений покупкою