Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz, Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B5173BH0-CK0), Замовлення №238328

Доброго времени суток всем! Приобрел модуль памяти Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz для увеличения объёма оперативки на ноутбуке. Всё подошло и заработало. Продавец быстро оформил заказ, постоянно был на связи и очень оперативно отправил. Планка пришла на следующий день. Смело могу рекомендовать к сотрудничеству магазин ІНФОРМАТИКА.
Дима Гаврюшенко рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: SODIMM 8Gb DDR4 3200MHz Samsung M471A1G44BB0-CWE, Замовлення №235220

Рекомендую магазин!!! Замовляв тут вперше, після замовлення отримав дзвінок вже через декілька хвилин. Товар новий, гарантія присутня!!!
Вячеслав рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: SODIMM 8Gb DDR4-2666 Hynix HMA81GS6JJR8N-VK, Замовлення №231176

Гарний магазин. Відправили відразу.
Михаил Горняк рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Оперативная ПамятьSODIMM DDR3 4Gb 1333 MHz Samsung M471B5273CH0-CH9, Замовлення №Замовлення #230725] (22/0

Спасибо Огромное ,что так быстро мой заказ Обработали ,Вчера 22 Августа я заказал .А сегодня в 1145 .уже мой заказ был на Новой почте в Критвом Роге !!! Спасибо Вам За То Ю,что Отвечали на мои Вопросы И За оперативную Отправку моего заказа !! Я даже и не ожидал , что так ООчень быстро придет мой заказ на почту !!! Еще Раз Огромное ВАм Спасибо !!! Приятно Работать С Ответственными Людьми !! Дай Бог Вам Всем Здоровья и Благополучия!!
Ruslan19 рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: SODIMM DDR3 4Gb 1066Mhz pc-8500 Samsung (M471B5273CH0-CF8), Замовлення №227460

Через 10 хвилин передзвонив продавець - підтвердив замовлення. Наступного дня отримав товар. Пам'ять запрацювала без проблем. Рекомендую цей магазин..
MadZerg рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz (KVR24N17S8/8), Пам'ять для ноутбуків Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz (KVR24N17S8/8), Замовлення №223038

Все пройшло без проблем. Відправили швидко. Маркування співпадає. Планка у новій упаковці, здається, нова. Все супер. Рекомендую крамничку.
Mr. AFROJAACK не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Хотів купити: Samsung 8 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (M425R1GB4BB0-CQKOL, Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (M425R1GB4BB0-CQKOL)

Магазин продає вживаний товар під видом нового. Дає гарантію 36 місяців хоча гарантійного талону немає. Від товару я відмовився
RazoTRON рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Kingston RAM 8GB, Замовлення №219382

Все прошло отлично, спасибо за оперативку и за такую приятную цену на нее!)
Тарас рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: SODIMM 8Gb DDR4 2666mhz Pc4-21300 Samsung M471A1K43CB1-CTD, Замовлення №218907

рекомендую магазин,замовляв тут уперше після замовлення отримав дзвінок вже через декілька хвилин з доставкою все пройшло теж добре)
2 вересня 2022

Купив: SODIMM 8Gb DDR4 3200MHz Hynix HMA81GS6DJR8N-XN, Замовлення №218911