17 лютого 2021

Великий асортименти в Україні. Все супер
Александр Лубягин рекомендує цей магазин
15 січня 2021

Купив: Hotwheels n52, Замовлення №813561

Игрушку доставили в оговоренные сроки, цена и фото соответствовали.
Balabonx рекомендує цей магазин
27 серпня 2019

Купив: Автомобільний трек Hot Wheels Двойное Ускорение Total Turbo Takeover Track (BGX89)

Марина Дудник рекомендує цей магазин
20 квітня 2019

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Zinkovtatana рекомендує цей магазин
4 квітня 2019

Купив: Машинки Mattel Подарочный набор автомобилей 5 шт. (1806), Замовлення №633191

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Быстрое оформление и обработка заказа приятными сотрудниками - менеджерами. Быстрая доставка. Товар соответствует и по внешнему виду и по качеству заказанному на сайте. Внук доволен. Спасибо.
Chatenka25 рекомендує цей магазин
15 березня 2019

Купив: https://hot-wheels.com.ua/p/trek-hot-wheels-mega-dzhamp-dnn77-1-36950, Замовлення №273333

Сделка прошла успешно. Ребёнок в восторге, а это самое главное. Заказ доставили на следующий день после отправки. Очень приятные менеджеры. Спасибо огромное! Успехов и процветания!
Artem Ivasenko рекомендує цей магазин
18 лютого 2019

Купив: Набор Hot Wheels Дополнительные дороги трека CCX79, Замовлення №662060

Жанна Мацюк рекомендує цей магазин
22 жовтня 2018

Купив: Трек Hot Wheels \\, Замовлення №771264

Приятная покупка. Все четко и слажено. Ещё и подарочек впридачу) Рекомендую!
Богдан не рекомендує цей магазин
26 листопада 2017

Купив: Игровой набор Hot Wheels \\, Замовлення №20400066807

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «Hot-Wheels.com.ua»
Доброго дня, Роман. Не можемо знайти Ваше замовлення за вказаним номером. Будь ласка перетелефонуйте до магазину (044)383-90-20 ми з радістю приймемо повернення даного треку, якщо він Вас не влаштовує. Щодо треку - це перший негативний відгук, можливо мав місце якийсь брак, так як всі іграшки Hot Wheels великої якості. ТМ Hot Wheels дійсно належить компанії MATTEL (США). Виробничі потужності зосереджені переважно в Китаї, Малайзії та Індонезії.
З номером замовлення помилився, написав номер накладної НП. Замовлення №923134
27 листопада 2017 Відповісти
Shap300 рекомендує цей магазин
19 вересня 2017

Купив: Трек Hot Wheels \\, Замовлення №478770

Оперативно отвечают покупателю, предоставили полную информацию о товаре. Клиенто-ориентированные! Самое главное, сделали бесплатную доставку и "день в день", что нереально для 80% интернет-магазинов. Рекомендую!