Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SLKM

Nyc-2008 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 грудня 2023

Купив: Bosch SRS2IKW04K , Замовлення №VT-0106263

Замовлення було оформлене швидко після оплати. Товар було доставлено тільки до під'їзду, хоча домовленість була про доставку в помешкання Гарантійний талон не заповнений, чек відсутній. Написав менеджеру, щоб вирішили це питання. Повідомили, що треба їхати особисто на Віскозну і там менеджери все зроблять. Дякую, звичайно, але такий сервіс не прийнятний
Відповідь представника «ВіЯр»
Дякуємо, що ви залишили відгук та ділитесь своїм досвідом з нашою компанією. Визнаємо, що по нашим внутрішнім причинам відбулась помилка і ми не відвантажили ваше замовлення на поверх. Компанія Bosch надає гарантійний лист в онлайн форматі при реєстрації на сайті. Рахунок надсилаємо вам новою поштою.
joe_mango рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Праска з парою Electrolux E6SI1-4MN, Замовлення №NImp-087225

Відповідь представника «ВіЯр»
Дякую, що ділитесь своїм досвідом з нами. На сьогодні дійсно замовники сплачують за забір товару при доставці. Вирішуємо це питання із компанією доставки.
Oleksandr Gorobets не рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Ролик гумовий HTS 320, Замовлення №7/13/2023

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не рекомендую. Доставка товару Новою поштою як виявилось, з адресним забором, тобто купа клієнтів платять за те щоб приїхав кур'єр за їх товаром. Про це на сайті не повідомляється, що вартість доставки буде вища ніж ви рахували. Велика компанія, байдуже на відношення до клієнтів. Якби знав про цей бонус - замовив би в іншому місці навіть якщо було б дорожче.
Відповідь представника «ВіЯр»
Олександре, доброго дня. Дякуємо за ваш відгук! На сьогодні ми дійсно співпрацюємо з НП на таких умовах. Вибачте, що не попередили вас під час оформлення замовлення. Чи можливо з вами зв'язатись, щоб компенсувати вартість доставки? Ми завжди на зв'язку за номером 0 (800) 100 100
Катерина Галіченко не рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Завіса універсальна (жабка), Замовлення №VT-0016809 от 06.03.2023

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Elen Usatenko не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Варильна газова поверхня Whirlpool AKT 352/IX, Варильна поверхня газова Whirlpool AKT 352/IX, Замовлення №198590

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Магазин продає товар, якого немає в наявності. Вартість товару була оплачена, але є трудності з поверненням грошей.
Відповідь представника «ВіЯр»
Доброго дня! Вибачте за ситуацію, що склалася. У постачальника виникли непередбачувані обставини, що ускладнили процес доставки. На жаль, на це ми повпливати не можемо. Нам прикро, що ви зіштовхнулися з цією проблемою.
Odessamebel рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Купив: Петли мебельные.

Этот магазин имеет профессиональный уклон и направлен на работу с фирмами, компаниями и частными лицами занимающиеся производством мебели и смежными сферами (в основном опт), но и простым обывателям там тоже будут рады. Если вы постоянно берете большие объемы то существует градация скидок для производителей мебели.
Відповідь представника «ВіЯр»
Добрый день! Благодарим вас за положительный отзыв об нашей компании. Будем рады видеть вас снова!
Maksim30 рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Хотів купити: viyar pro

всегда пользуюсь Вияром при сборке мебели. С помощью ВиЯр самостоятельно собрал и кухню и шкафы.
Відповідь представника «ВіЯр»
Добрый день, Максим! Благодарим вас за положительный отзыв. Будем рады видеть вас снова!
XOI рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Варочная поверхность газовая Interline HGG 744 FGT BA, Замовлення №VT-9348

Отличный магазин с большим ассортиментом товаров, грамотные консультанты, отличное сопровождение клиента. Доставка точно в срок
Игорь В не рекомендує цей магазин
24 червня 2020

Купив: вияр про

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка