Ілля не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Nikon Z5 body (VOA040AE)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «EOn.com.ua»
Шановний клієнт Ілля. Керівництво магазину розібралося в суті претензій до нас і хочемо повідомити, що нами зроблено висновок, як більше не можна дезінформувати клієнта, кардинально змінили роботу з постачальником, співпрацюючи з яким вийшла ця історія. Ми приносимо вибачення за втрату вашого часу і негативні емоції. На знак вибачення наш магазин готовий подарувати ультрафіолетовий фільтр для об'єктива, сумку для фотоапарата, а також надати Вам максимальну знижку, що дорівнює собівартості, на будь-який товар з нашого каталогу.
Юрій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 січня 2022

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R body (3075C065)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Очень странный магазин. На звонки второй день не отвечают, на сайте нет ни графика работы, ни адреса магазина, вообще ничего не известно о магазине. UPD: к обеду следующего дня проснулись, товара нет наличии, даже не удивлен.
Serhiy Medvedyev рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Купив: Tamron AF 17-28mm f/2,8 Di III RXD, Замовлення №1465

Хочу подякувати магазину EON. По-перше, за оперативну доставку - від моменту підтвердження до доставки пройшло всього лиш година або біля того. Товар/ціна - все приємно, відповідає опису. Нажаль, мені об'єктив не підійшов і я змушений був його повернути - повернення зробив на наступний день без проблем - все вічливо, оперативно та доброзичливо. Одним словом - магазин однозначно рекомендую.
ar3b не рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Купив: Макрооб'єктив Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO

Не сподобалося: наявність, асортимент, видача товару на складі

cgistalker рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Canon eos m10

Сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупал в магазине 4 года назад, по истечению двух лет, за пару месяцев до конца гарантиии произошла серъезная поломка объектива. Магазин заменил его за их счет.
KoKoS не рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS 6D body (8035B023)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Nameless Wanderer не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 березня 2020

Хотів купити: Відеокарта Sapphire RX 5600 XT 6G GDDR6 PULSE (11296-01)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Dcn2005 рекомендує цей магазин
15 січня 2020

Купив: бездзеркальний фотоапарат Fujifilm X-A5 kit (XC 15-45mm) Brown

Швидко передзвонили, швидко відправили.
Gleb Gavrilyuk не рекомендує цей магазин
28 грудня 2019

Купив: JBL Clip 3 Fiesta Red

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин, точнее ФОП принял оплату и скрылся. Товар так и не был отправлен.
Відповідь представника «EOn.com.ua»
Шановний Gleb Gavrilyuk Вашу оплату не отримали, прошу відправити квитанцію про оплату на info@eon.com.ua , для швидкого вирішення данного питання! З повагою Інтернет-магазин Eon.com.ua!
eversummer рекомендує цей магазин
9 листопада 2019

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)

Я рекомендую этот магазин. Ребята работают быстро, понятно с хорошими ценами. Сегодня заказал - сегодня приехал забрал.