2R рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Складаний ніж SKIF Hamster Orange (IS-003OR), Замовлення №272672

Варто покращити сервіс. Товар якісний. Залишився задоволений. Магазин рекомендую.
Nikita1494 не рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Складаний ніж Roxon STORM (S801), Замовлення №267336

женек каспров рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Nitecore E41-2 шт, Nitecore EA4-1шт, зарядне Nitecore, Замовлення №Б/н

Протягом 8 років придбав тут 3 досить серйозні ліхтарі, зарядку. Кращих ліхтарів і не мав. 2 з 3 продавець міняв по гарантії, хоча мій випадок був, скажімо, не однозначно гарантійним, за що я йому досі вдячний і радію, що хоч добрим відгуком стаю у нагоді. Тому: рекомендую, і бажаю успіху!
lexus_evil не рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: ліхтар

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

baranik81 не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Хотів купити: Адаптер 12V Nitecore в прикурювач автомобіля для зарядних станцій NPS200, NPS400, NPS600, Замовлення №261084

Не связывайтесь, время потраченное зря, за 8 дней!!! ничего внятного о сроке исполнения заказа не получено. То вторник/пятница, то ничего о заказе не знаем / не слышали .
Макс Кимаев не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Хотів купити: Лопата-мультитул SKIF Plus D14-10-4, Замовлення №260375

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Замовив товар. Через сутки подзвонили та запитали чи очікую я ще. Відповів що очікую. Пройшло 3 дні але ТТН так і не прийшла. Подзвонив в тех.підтримки, сказли що лопат (мій товар) нема вже. Зайшов до них на сайт, а лопати є, тільки з підвищеною ціною (на 300 грн вище). Клієнтський сервіс - дуже поганий.
Владислав Красножон не рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Хотів купити: Газ для заправки зажигалок

Неделю ждал доставку заказа, так и не дождался. Даже перезвонить обломились
Vatako не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2022

Купив: Куртки soft shell, Замовлення №226635

Ми купували у них товар на 12 тисяч гривень, який виявився неякісним, домовилися обміняти на інший товар. Відправили їм - взамін нічого не висилають посилаючись на військовий стан, гроші не повертають, хоча Інтернет-магазин працює і просто перестали брати слухавку. Будемо звертатись в поліцію як тільки з’явиться можливість.
Maxim рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Термос Stanley Legendary Classic (1л), черный, Замовлення №240312

Выбрал, заказал на следующий день получил. Хороший магазин.
Сергей Петрюк не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: Миска Tramp TRC-050 (0.85л), стальная, Замовлення №238702

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Ну очень не хороший магазин. Оплатил не известно куда и кому. Пожалел, что оплатил. Надо было оплачивать при получении. Дороже, но наверняка. Несколько дней мне врали, что уже отправили. Наконец-то они отправили. Пришло все нормально, но сколько нервов и переживаний, особенно после чтения отзывов. Не рекомендую покупать в этом магазине. Они не заинтересованы в продажах.