Илья Демидов рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Сhromecast Google Chromecast 4K with Google TV Snow (GA01919), Замовлення №21680

Заказал 2 Chromecast, цена самая выгодная, отправили быстро. Все в заводской пленке, в идеальном состоянии. Добавили переходник на евро розетку. Рекомендую.
Алексей Сидун рекомендує цей магазин
29 листопада 2020

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер ZTE MF283U

Замовляв 4g модем. Ціна найкраща з усіх запропонованих. Доставку організували надзвичайно швидко. Дали корисні поради щодо використання приладу. Однозначно рекомендую даний магазин для покупок!
slaviklg рекомендує цей магазин
15 листопада 2020

Хотів купити: Комплект MF283u + стрела-5 - 4G роутер, антенна, переходники

Магазин и продавцы работают быстро, информативно. ВСЕМ СОВЕТУЮ!
Mike рекомендує цей магазин
28 липня 2017

Купив: Е3131 Huawei, Замовлення №150108

Після того, як зробив замовлення, зі мною зв'язався менеджер (я просив про це в коментарях) і ми уточнили деталі (взаємодія з роутерами). Відправили посилку в цей же день. Наступного дня вона була вже на складі Нової Пошти. Модем працює добре. Дякую за співпрацю!