Николай Голубев не рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Хотів купити: Jbl club 700

У saundmania цього товару нема. Запропонували купити у іншого партнера але дорожче
Sergey Golubev рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Marshall Major III (Код: 451), Замовлення №2351

Нещодавно придбав в Soundmania навушники Marshall Major III і хочу поділитися враженнями) Це справжній кайф для вух. Звук - він дійсно "роковий". Я був приємно вражений тим, наскільки чітко вони передають всі музичні нюанси. Простіше кажучи ціна- якість А консультант з Soundmania поміг мені Їх підібрати, за що я йому дуже вдячний!).
Pavlo Ch рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Навушники, Навушники з мікрофоном Sony WH-H910N Black, Замовлення №00004372

Ціна, якість, відповідь на замовлення близько 20хв. Цілком задоволений.
Василь рекомендує цей магазин
18 вересня 2022

Купив: Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №00007076

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовлення виконано нормально та в домовлені строки, хоча на кожному етапі зі мною не поспішали зв'язуватись. Я поспішав, тому дзвонив в магазин сам.
Тимофій Соломатін рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Steelseries Arctis 3 Bluetooth

Все просто та суперово. Отримав повну клнсультацію щодо навушників. Сервіс супер! Оскільки як такої інструкції в комплекті не йде, мені все пояснили як підключати, переключати і т.д.) Магазин рекомендую!
Timur Didyk не рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Хотів купити: JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK)

Сподобалося: наявність

ціна на хотлайни - 4499 грн, а на сайті магазину - 4899 грн
Луиза Воропай рекомендує цей магазин
8 квітня 2022

Купив: JBL Reflect Flow Black

Велике дякую за товар! Дякую за повну інформацію та рекомендації, все пройшло успішно та в строки, товар оригінальний, професійні якості на рівні! Спасибі! Успіхів!
Aleksei рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: SteelSeries Arctis 7 2019

Не сподобалося: оформлення замовлення

Заказ был сделан в субботу во второй половине дня, перезвонили и сообщили о том что могут привезти товар в воскресенье к дому. Все так и было, все быстро. Порадовала цена на товар и оперативность
Liubomyr Korol рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: JBL T500 BT Black (JBLT500BTBLK)

Замовляв десь о восьмій вечора навушники - на 200 грн дешевше ніж на розетці та інших сайтах. Передзвонили на наступний день близько 12 і привезли замовлення через 3 години Рекомендую компанію Кур'єр був дуже позитивний і з розумінням поставився на проблеми з переказами коштів через Ощадбанк (як раз на них атака йшла і оплатити онлайн я не зміг)
Олександр Нікулочкін не рекомендує цей магазин
6 лютого 2022

Хотів купити: -

Не сподобалося: оформлення замовлення

перейшов на сайт - там все тільки російською. Ну та й все.