vtec2502 не рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool SP40 802 EU

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

me454545 не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7 912I OX H

AlexDVS не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Хотів купити: Whirlpool AMW 730 IX

Сподобалося: відповідність умов оплати

Дозвонившись, сразу ощущение, что ты продавцу что-то должен, при чём много и давно. Или всё у них настолько хорошо, что нет никакой заинтересованности проконсультировать и продать. Звонил по микроволновке, консультанты настолько продвинутые, что даже не стали уточнять модель. Заказал в другом месте.
Анастасия Губанова рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: WHIRLPOOL AMW730NB

Покупка сделана и покупка довольно успешная, особенно с учетом цены. Продавца однозначно рекомендую - порядочность и ответственность гарантирована.
Даниил Лупина рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Стиральная машина Whirlpool BI WMWG 91484E EU

Передивився дуже багато магазинів і тільки тут знайшов найкращу вартість. Одразу передзвонив і одразу взяли слухавку. Доставку оформили не той же день на вечір. Хлопці з курьєрської служби приїхали вчасно.
Дмитрий Яровой не рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Whirlpool WIF5O41PLEGTS

Заказал через сайт - не отзвонились. Написал в вайбер - читают и не отвечают. Позвонил: Первый оператор сбросил, второй сказал ждать звонка. Ждём вторые сутки. Не рекомендую!
melian рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Whirlpool WIC3C34PFES

Магазин выбрали по самой низкой цене по хотлайну. Перезвонила в магазин сама, наличие и цену продавец подтвердил. О доставке договорились на выходные, привезли вовремя. С документами и работоспособностью все отлично.
Anastasiia188181 рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Духовой шкаф электрический Whirlpool AKZ 96230 WH

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Купили тут себе в новую квартиру духовой шкаф. ПРинципиально была возможность доставки на выходных. Этот магазин согласился. Доставили вовремя как и договаривались. В остальном магазин на уровне, так что рекомендую.
алексей ландихов не рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Хотів купити: Сушильна машина Whirlpool FFT D 8X3WS PL, Замовлення №немає

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Shura Rizotto не рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Хотів купити: Побутова техніка

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Робив замовлення в цьому магазині 06.01. Сьогодні вже 11.01. Ніхто навіть смс не прислав, не кажучи про телефоний дзвінок. Магазин дійсно поганющий. Не рекомендую!!! Тільки страта часу.