Михаил Ткаченко не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою AEG SFB682F1AF

Товару в наявності немає, хоча на сайті і на хотлайні світиться що є. Запитати, які є аналоги в наявності не встиг, невихована людина зі зворотньої сторони просто кинула трубку. Другий дзвінок, новий оператор, каже зараз вас переключу на того з ким ви спілкувались... як підсумок не переключив. Сподіваюсь, що керівництво відреагує на такі дії і консультанти не будуть втрачати замовників .
vqa не рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Хотів купити: Прально-сушильна машина автоматична AEG L9WBAN61BC

Во первых товар не в наличии. Во вторых гарантия от магазина 12 мес а не официальная 24.
HanHans не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Хотів купити: FSK93847P

Магазин повністю не зацікавленний продавати покупцеві. Не рекомендую.
Wasp Sting не рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Хотів купити: AEG T8DEC68SC

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

У магазина никакого желания продать. Чем отличаются модели так и не сказали.
Dasha рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: Варочная поверхность электрическая AEG IKB64301FB

Эту модель поверхности выбрали по совету продавца, пока выбором довольны. Привезли поверхность прямо домой в тот же день. Документы, гарантия, чек - все предоставили.
Коля Павлюк не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Хотів купити: aeg fse63807p

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Якщо товару не має в наявності. Ви його видаляєте з сайту. Автоматично ідете з пошуку в гуглі, а також тут на хотлайні і т д і т п. Не витрачаєте свій час і мій.
Ilona Tokhtamirova рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: AEG RCB736E5MX

Дуже дякую за швидку доставку. Буду вас радити знайомим.
petrakov_aj рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Вытяжка AEG DBB4950M

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Было приятно с вами сотрудничать! Отдельное спасибо за доставку в выходной день в нерабочее время. Вы знаете, как сделать клиента своим постоянным)))
Алексей Шишко не рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: AEG L8FBC69ASCA та AEG T8DEA68S

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «AEG.NET.UA»
Добрый день. Мы специально под вас заказали 2 дорогих товара, именно для этого и берется задаток за товар. 09.02.2022 наш сотрудник привез вам стиральную и сушильную машину AEG. Это товар для европейского рынка и у него управление на английском языке (инструкция есть на русском). Вы от товара отказались, после чего мы вам предложили варианты с русским меню.
jesuit рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: AEG L8FEC68SR

AEG L8FEC68SR выбрал по совету продавца и результатом доволен. К доставке прилагались все документы. Стиралку привезли в оригинальной упаковке.