Levika рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Монітор GIGABYTE M28U Gaming Monitor, Замовлення №5193

Дякую магазину, доставили швидко, монітор крутий, як для ретушера та любителя ігор те що треба)
Iva H не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65, Замовлення №6522

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Mr M рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Садовий подрібнювач AL-KO MH 2810 Easy Crush (113872), Замовлення №5752

Купував тут перший раз і дуже задоволений. Рекомендую магазин до співпраці.
Инна Познякова рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Моющий вертикальный+ручний пилосос (2в1) Dreame H12 Dual, Миючий вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dreame H12 Dual, Замовлення №6079

Рекомендую продавца і магазин.Все в наявності !!! Відповіли швидко, проконсультували, допомогли обрати найкращу модель якою ми дуже задоволені ?Швидко відправили !!! Особлива подяка, менеджеру Дмітрію. . Як що щось буде потрібно буду замовляти у йому магазині !!! Ви молодці . Успіхів Вам !
khizhkovg рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC20 T352, Замовлення №6064

Купую не перший раз - все ок. А техніку я купую часто - бо виробник меблів у Луцьку, наша компанія TUMBA.RED робить все можливе для того, щоб клієнт був задоволений. Ця компанія нам в цьому допомагає.
Yuliia_jul рекомендує цей магазин
21 квітня 2024 На модерації

Купив: Садовий подрібнювач Makita UD2500, Замовлення №-

Гарний магазин з цінами нижчими по ринку. Замовляли подрібнювач для гілок в інше місто і було хвилювання чи приїде все в ціле) Дуже привітні менеджери магазину, все детально пояснили і досить швидко відправили товар. Я дуже здоволена.
Andrii рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Миючий вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dreame H12 Dual, Замовлення №5390

Магазин рекомендую, швидке відправлення, актуальна ціна.
Rima рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Варильна поверхня Samsung NZ64B7799GK , Замовлення №6047

Игорь Тунёв рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Садовий подрібнювач Makita UD2500, Замовлення №5247

Сергій Максимович рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Pro (RLS6L), Замовлення №12335668