Kostiantyn рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Trust GXT 256 Exxo USB Streaming Microphone (23510), Замовлення №16538

Подзвонили, уточнили замовлення, попросили обережно поводитись з упаковкою перші 14 днів (на випадок якщо захочу повернути). Мікрофон прийшов в заводській плівці наскільки можу судити, все запечатано, все як очікувалось, жодних проблем. Все працює.
Юрий Ковальчук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 грудня 2022

Хотів купити: Підставка до ноутбука Trust GXT 278 Notebook Cooling Stand

Замовив товар за 745 грн,, і зразу ціна стрибнула на 845 грн. Телефони не відповідають. Не рекомендую. П. С. Проблема вирішена успішно.
Игор Холод не рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Хотів купити: Підставка для ноутбука GTX 1126 Aura multicolor-ilumination

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Оформив замовлення, написали, що зв'яжуться зі мною для підтвердження, чекав 6 днів, в підсумку написав сам, щоб уточнити стадію виконання, відповіли, що товару в наявності вже немає. "Чудовий" сервіс, дякую
Ivan Hrytsai рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Миша Trust Verto Ergonomic (22885), Замовлення №14914

Чудова комунікація, товар прийшов швидко, магазин рекомендую.
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Хотів купити: Primo Power Bank 10000 (21149)

обман в наявності немає в наявності
Freedom Star не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Power Bank Primo 13000

Сделал заказ в воскресенье, до обеда понедельника так никто и не перезвонил. позвонил сам - сказали, что сайт работает не правильно и наличия нет. Вместо того, чтоб перезвонить и сказать о проблемах - сидят и молчат, не рекомендую
Yur I рекомендує цей магазин
26 березня 2022

Купив: Миша Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse

Дякую за якісний товар. Тепер за комп'ютером можна працювати утрьох, бо є одна клавіатура і дві миші :) Зважаючи на війну, комендантський час та складний маршрут доставки від оформлення покупки і до одержання пройшло всього 5 днів. Бажаю працівникам магазину гарних успіхів у торгівлі і всім нам миру. Слава ЗСУ! Слава Україні!
Сергей Федорченко рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Миша Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse (23507)

Від момента замовлення до отримання в Полтаві - 24 години. Все ОК, все працює.
Владислав Дорошенко рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: Портативна колонка Trust Urban Revolt Deci Wireless Speaker Orange (20099), Портативна колонка Trust Zelos Speaker Black (21748), Замовлення №11958

Покупку совершал первый раз на этом сайте,приняли заказ и отзвонились быстро.Выбирал другие колонки,но перезвонили с сайта ,и извинившись,сообщили о дефекте,и предложили другой товар,но по той же цене(уценка).Был приятно удивлён такому сервису.Успехов магазину и сотрудникам,рекомендую.
Triumfator рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Купив: Колонки Trust Xilo Compact 2.0, Замовлення №2266

После приобретения случился гарантийный случай (проблема с левой колонкой). Вопрос решили в течении суток (замена), пересылку оплачивал магазин. Рекомендую данного продавца.