Сергій Захарович рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Atlantic F118, Замовлення №11477

Дякую за чудовий конвектор даному магазину і за оперативність в опрацюванні мого замовлення, всім задоволений та рекомендую!)
Дмитрий Дмитрий не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Хотів купити: Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 80 MP 065 F220-2-CE-CC-W (2250W) белый

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зайшов на сайт магазину Atlantik, вибрав бойлер. На сайті була помітка, що є в наяності. Замовлення було зроблено вночі (я був після роботи). Вранці зателефонував представник магазинут та повідомив, що товару немає в наявності. На моє запитання, що вночі був, отримав шикарну відповідь: "а тепер нема". Чесно, не раджу((( Післясмак від такого сервісу ніякий. Тим більше бойлер дійсно потрібен на сьогодні.
Valentin 123 рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Водонагрівач Atlantic, 80 л

Зробив замовлення бойлера у неділю і мені відразу ж надали повну консультацію та призначили дату монтажу. Майстер виконав монтаж на відмінно, все дуже акуратно та професійно. Приємно, що компанії вдалося налагодити такий високий рівень сервісу і кожен працівник намагається його підтримати. Дякую за роботу! Якщо Ви, як потенційний клієнт, читаєте цей відгук, щоб прийняти рішення, то Вам однозначно сподобається підхід цієї компанії до обслуговування клієнтів
Георгий Валентинович рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Atlantic Steatite Cube VM 50 S3C, Замовлення №11518

Проблема решена оперативно.
N M не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: Atlantic F119 DESIGN CMG TLC/M2 1500, Замовлення №11335

Vladyslav Kulyk рекомендує цей магазин
23 серпня 2021

Купив: Бойлер Atlantic O’Pro Slim PC 50

Удобно что мастер приехал с терминалом (оплата карточкой дома)
Игорь Скляров рекомендує цей магазин
31 липня 2021

Купив: Atlantic Vertigo Stealit 50

Очень хороший сервис и мастер установщик Дмитрий
Nonik02 рекомендує цей магазин
3 липня 2021

Купив: Atlantic O\'pro Compact PC 15 SB (2000W)

Всё отлично. Доставка вовремя.
Ан Ноя рекомендує цей магазин
23 травня 2021

Купив: Atlantic Vertigo Steatite 80 MP 065 F220-2-EC

Оперативная доставка и установка. Монтаж прошёл без проблем. Первый нагрев был 3 часа. Подача воды в кране в итоге с хорошим напором. Все необходимые материалы были в наличии у монтажника. Цены приемлимые.
Микола Пошукайло рекомендує цей магазин
19 травня 2021