Александр Записной не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Хотів купити: Планшет Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gen 8/256GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZAB50223UA)

Сделал заказ по одной цене, а перезвонили и сообщили, что цена на много выше
Відповідь представника «Ubiquiti.org.ua»
Доброго дня. Інформація з анкети про наш магазин на Hotline: Сайт знаходиться на платформі PROM та оновлюється кожні 4 години, тому прохання уточнювати ціни та наявність товарів у наших консультантів. Також Вам озвучили цю інформацію по телефону. Дякуємо за розуміння.
nekombatant рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Інтернет-центр WIFI AC1300, LTE-модем, 5хGigabit, USB 2.0 Keenetic Hero 4G (KN-2310), Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Hero 4G (KN-2310), Замовлення №219543737

Купував інтернет центр Keenetic. На момент замовлення товар був у наявності. Ціна приваблива, найнижча в інтернеті. Продавець на зв'язку. Ввічливий. Відправка в день сплати. Повна передплата безпечна. Все доставлено добре запакованим. Товар оригінальний. Відповідає опису на сторінці. Всі питання що виникають, продавцем вирішуються. Відповідальний. Магазин працює у воєнний час. Товар і продавця рекомендую.
Develops не рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: NAS 3.5, Замовлення №202244107

Дуже не рекомендую даний магазин. Вибрав товар який був в наявності, відразу ж оплатив. Передзвонили через день сказали вибачте, на складі пересорт товару немає, кошти вам повернем. Пройшло вже більше тижня з моменту оплати, коштів так і не має. І не зрозуміло коли будуть. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Артем Перекресний рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

Замовляв роутер Mikrotik hAP AC3. Зі мною одразу зв'язалися і, незважаючи, що я помилився, вказуючи свою ел.пошту, вдалося швидко оформити та оплатити замовлення. І в той же день посилку було відправлено. Персонал магазину працює чітко і акуратно, сподобалося.
Иван рекомендує цей магазин
27 серпня 2021

Купив: LG 32UN650-W, Замовлення №5526

Евгений Макаренко не рекомендує цей магазин
24 листопада 2020

Хотів купити: монитор Philips 346B1C, Замовлення №130722102

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Наявніть не відповідала фактичній. По-факту товара в них не було і я дарма чекав
Sergei Krivonos не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2020

Хотів купити: Iiyama ProLite T2454MSC-B1AG

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Попросили редоплату. Решил заказать в другом месте.
vkovbaua рекомендує цей магазин
21 квітня 2020

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Заказал товар на сайте, позвонил, уточнил по телефону. Цена соответствует указаной на сайте, доставку заказал на JustIn, перезвонили - сказали, что по Новой Почте будет быстрее. На следующий день роутер был у меня. Магазин хороший, можете заказывать.
Владимир Дроговоз не рекомендує цей магазин
20 березня 2020

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic Mini Fly More Combo (CP.MA.00000124.01), Замовлення №DJI Mavic Mini

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

На хотлайне и на сайте значится бесплатная доставка. По факту - нет. При обращении сказали что бесплатная доставка только по Киеву и оплачивать ее они не будут, поэтому крайне не рекомендую этот магазин, есть намного лучше.
Представник магазину «Ubiquiti.org.ua»
Добрый день! У нас доставка по Киеву от 10000 грн бесплатная нашими курьерами. По Украине отправляем Новой почтой по тарифам перевозчика. Данная информация предоставлена в разделе информация о магазине http://joxi.ru/Drl0vqkU03pDGr.
20 березня 2020 Відповісти
Посмотрите скриншот с хотлайна, Вас он не смутил? Вы вводите клиентов в заблуждение подобными значками, и гдето там по ссылке написаны правила и оговорки по доставке.
20 березня 2020 Відповісти
Представник магазину «Ubiquiti.org.ua»
Мы отредактировали и конкретизировали данные, что касаются оплаты за доставку через Новую почту. Готовы Вам компенсировать затраты на доставку путем скидки на следующую покупку. Приносим извинения за не удобство.
21 березня 2020 Відповісти
Андрей Корчевный рекомендує цей магазин
3 березня 2020

Купив: Монитор LG 34WL500-B (34WL500-B) (269730)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі