Максим Паламар не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Now Foods, Adam, Superior Men\'s Multi, 180 Softgels, Замовлення №2405618327

Не рекомендую купувати в даному магазині, оскільки товар не відповідної якості,велика кількість капсул потріскані, вся коробочка залита рідиною (фото надаю) При зверненні до магазину, менеджер відповів, що це нормальна практика. При замовленні в даному магазині враховуйте факт, що може надійти пошкоджений товар, з невідповідною кількістю нормальних капсул
Відповідь представника «BCAA.ua»
Вітаємо, Максим Паламар. Дякуємо за ваш відгук. Прослухав запис вашої розмови з менеджером. Зателефонувавши до магазину ви сказали що, капсули в середині залиті рідиною. Менеджер вам відповів, що при транспортуванні лопнула одна із капсул, таке інколи трапляється. Ви відповіли добре, дякую. На цьому розмову було завершено. Стосовно повернення товару розмови не було. На жаль такі ситуації іноді трапляються. У таких випадках вам краще одразу заповнювати заявку на нашому сайті "Повернення, обмін", або якщо вам буде зручніше напишіть нам на пошту info@bcaa.ua Ми надішлемо вам інформацію для повернення товару Новою Поштою, після отримання зробимо вам заміну товару на аналогічний, або повернемо кошти.
Anton рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Амінокислотний комплекс ВСАА BiotechUSA BCAA+B6 340 tabs, Замовлення №Замовлення №2328221823

Гарно герметично упаковано, також був присутній фіскальний чек. По продукту питань немає, мені все сподобалось, рекомендую.
eeugeeneee не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Амінокислотний комплекс ВСАА Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2270 g /72 servings/ Extreme Milk Chocolate, Замовлення №2327510074

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Продають не оригинальний товар, коли написав їм з цього приводу, просто заблокували, не рекомендую! Також На банці протеїну не було наклейки котра повинна бути на оригинальній продукції
Відповідь представника «BCAA.ua»
Вітаю. Краще телефонуйте або пишіть на пошту manager@bcaa.ua, менеджер відповів вам на вашого e-mail листа в робочий час о 13:32 11.10.2023. Напишіть, будь ласка, нам на пошту номер телефону на який ви написали в месенджер. Перевіримо чому він не працює. Продукція вся оригінальна. Працюємо 10 років на ринку спортивного харчування, довіра клієнтів важливіша ніж продаж підробок. Коди для перевірки автентичності у бренді ON є тільки в товарах, що виготовлені в США. У вас в замовленні Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard (UK), 2260 g (Vanilla Ice Cream) виробництво Великобританії, для цих товарів коди перевірки не передбачені виробником. Тобто ви придбали товар 33682, а написали негативний відгук під товаром 22161. Більш детальну інформацію та роз'яснення ви можете прочитати у статті на нашому сайті. Ось посилання: https://bcaa.ua/ua/podderzhka/optimum_nutrition_on_kak_ponyat_chto_vi_kupili_originalnuyu_produktsiyu
На банці протеїну не було наклейки котра повинна бути на оригинальній продукції
11 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «BCAA.ua» відповів на коментар eeugeeneee
11 жовтня 2023 Відповісти
Дмитро Гаранжа (Dmytro Garanzha) рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Амінокислотний комплекс ВСАА Universal Nutrition Animal Pak 44 packs, Замовлення №2327219482

Оформив замовлення пізно ввечері, вранці прийшло підтвердження, вдень приїхав до магазину, сплатив товар, отримав товар та поїхав. Все добре. Саме так, як і має бути
YanaGera рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: BCAA Instant 400 грамм, Замовлення №2326518217

Дуже вдячна магазину та персоналу! Чудовий товар та якість! Це не перша і не остання покупка у цьому магазині, він найкращий! BCAA обрала зі смаком яблука, смачний, мені подобається.
Наталія23 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 вересня 2023

Купив: Комплект AeroBottle, Primus Crystal, Plastic, Amethyst, New look, Спортивна пляшка, Шейкер 946 мл +, Замовлення №2326213882

Замовляла в магазині Комплект Шейкер 946 мл + Biotech, Hyper Mass, 6800 g + батончики. Товар відмінної якості, але покупкою в цьому магазині я залишилась незадоволена. Спочатку вони обіцяли безкоштовну доставку при покупці шейкера і гейнера, але насправді за доставку прийшлось платити мені. Це абсолютно неприйнятно зі сторони магазину. Якщо магазин обіцяє безкоштовну доставку, то він повинен дотримуватися своїх обіцянок. Я розчарована і не рекомендую цей магазин іншим покупцям.
Відповідь представника «BCAA.ua»
Вітаю, пані Наталія. Перепрошуємо за незручності. Подивився інформацію по вашому замовленню. Дійсно у вас стоїть безкоштовна доставка. Дякуємо, що повідомили. Це помилка на сайті при замовленні через кошик. Перевіримо та усунемо цей негаразд. Ця акційна пропозиція завершилася 18.09.2023, але інформацію вчасно не прибрали. Завтра вам зателефонує менеджер і ми компенсуємо вам вартість доставки.
Дякую. Менеджер перетелефонував і гроші за доставку мені повернули.
2 жовтня 2023 Відповісти
Ольга Рибіцька рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Nutrend BCAA, Амінокислотний комплекс ВСАА Nutrend BCAA Mega Strong Drink 400 g /40 servings/ Blackcurrant Blast, Замовлення №2326519255

Купую тут ці BCAA третій раз. Я задоволена. Магазин рекомендую.
Сергей Илларионов рекомендує цей магазин

Купив: Omega 3 180 EPA/120 dha 500 softgels now foods , Замовлення №2325912798

Aleksa Bk рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: One Daily Men\'s Multivitamin 100 таблеток, Замовлення №2326814813

Замовленя приїхалр швидко, обробка замовлення - просто надзвичайно швидко. Пакування ціле, всі маркування присутні. Однозначно рекомендую магазин до співпраці
Дмитро Куц рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Active Women 60 таблеток, VP Lab Nutrition, Ultra Men\'s Sport Multivitamin Formula 90 Caplets, Мультивитамины для детей (Children\'s Chewable Vitamins & Minerals) 120 жевательных таблеток со вкус, Замовлення №Замовлення № 2326222587,

Дуже оперативно і якісно