epidemart рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Godox LP 60, Замовлення № RIS00001225

Все чітко та по факту, продавець одразу зв?язався, все детально пояснив, ціна була найнижчою та щей оплатили доставку. 10/10!
Denys Kublytskyi рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Бездротова мікрофонна система COMICA BoomX-D UC2 (BoomX-D UC2), Замовлення №282510214

Все дуже швидко. Відправили в той же день, на наступний отримав. Задоволений. Рекомендую
Юля Заровна рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Объектив Yongnuo YN 50mm f/1.8S DA DSM Lens for Sony E (YN50MM F1.8S DA DSM) Код: 00007783 Цена: 5 2, Замовлення №Код: 00007783

Чудовий магазин, замовляла об?єктив, відправили все вчасно, приємні менеджери, зробили безкоштовну доставку. Товаром цілком задоволена , рекомендую!
oversee 00 рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Ширококутний об'єктив Viltrox AF 23mm f/1,4, Замовлення №247959564

Гарне обслуговування по телефону , відповіли на всі питання. Швидка доставка. Товар приїхав в без пошкоджень . Все працює. Задоволення й якістю покупки в цілому!
Oleksandr Koval рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Спалах Godox TT350S Mini Thinklite TTL для Sony (TT350S), Замовлення №235255034

Я був не певен, що ціна на спалах була актуальна, адже в інших магазинах він був приблизно на 20% дорожче. І взагалі скептично був налаштований купувати в магазі, про який так мало відгуків. АЛЕ! Ціна відповідала заявленій, товар був в наявності, консультація — супер, відправка в той же день. Замовлення отримав вже на наступний день. Власне, щоб до магазину було більше довіри, пишу цей відгук :) Сервіс чудовий, тому рекомендую
Таіса Семененко рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Передатчик Godox X2T-S трансмиттер для Sony (X2T-S)

Робила 2 замовлення в цьому магазині, спалах та передатчик Godox. Роботаю магазину дуже задоволена, відправили в день замовлення, ввічливі працівники, найнижчі ціни, відправили післяплатою без будь-якої предоплати тому була можливість перевірити товар. Однозначно рекомендую!
Олексій Козак рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Aputure Amaran COB 60D, Замовлення №2240

Сподобався сервіс і те як магазин підлаштовується під особливості замовлення. Відправили все день в день. Консультант ввічливий. Найбільше радує ціни асортименту. Раджу цей магазин.
Vadym Checherinda рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Nothing ear (1)

Все супер нарікань, не маю
катя Процишина рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Спалах Godox TT350N для Нікон, Замовлення №12326

Дуже приємне обслуговування, мені швидко допомогли підібрати спалах,сподобалось що спалах був у наявності,дуже приємні та доступні ціни на товари,спалах працює дуже добре,скарг не маю)) Ще раз щиро дякую)
Alex Mitchell рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Купив: Godox Постоянный LED свет Godox VL150 5600K

Не вперше замовляю у цього продавця, якість сервісу та товарів завжди на висоті. Рекомендую