Ціна збігалась із заявленою на hotline
Wargrad не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Автомобільний Акумулятор WESTA 6СТ 110Ah 920A R+ EFB Start/Stop (EN), Замовлення №20-10807249

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Заказал аккумулятор веста в 110 ампер. Приехал в магазин забрать. Продавец пошел искать товар. Отсутствовао минут 15. В итоге принес бу аккамулятор. Тобишь, пытались втюхать сильно бу. На вопрос почему такой весь поцарапаный, где он уже стоял. Ответ- он такой приехал, откажитесь. Сделайте перезаказ.... Отказался от товара. Благо еще не успел заплатить... Вообщем не ожидал такого от такого вроде серьёзного магазина
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за описаний випадок. Ми не реалізуємо під виглядом нового товар, стан якого відмінний від нового. Оцінка зовнішнього вигляду (пакування, колір тощо) та рішення щодо покупки залишаються за клієнтом незалежно від способу оплати. Інформацію щодо транспортування й стану товару по вашому замовленню буде вивчено для покращення нашого обслуговування.
Ольга Жуковская рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: резервний UPS Vinga LED 1500VA metal case (VPE-1500M), Замовлення №20-10870360

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили Brain.
Nataliia Myshchyshyn не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: АВТОТРЕК HOT WHEELS ЧЕМПІОН КОЛА СЕРІЇ БОРОТЬБА ЗА КУБОК ЧЕМПІОНА (GJM75), Замовлення №20-10857756

Добрий день, я замовляла трек на подарунок і з огляду на опис товару він мав бути новий і в ідеальному стані. Насправді, коли прийшла забирати мені не запропонували оглянути його і не віддали в руки поки не оплатила. Як потім виявилось, коли я вже подарувала трек, металічна машинка була повністю сплюснута. Дуже неприємний момент, тому не рекомендую тут замовляти. Хіба якщо готові придбати браковані речі про брак яких вас не повідомлять...
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода за таку прикру ситуацію. Покупець завжди може оглянути товар у магазині перед здійсненням покупки, а також і після оплати. Адже це дозволяє вирішити питання, що можуть виникнути, одразу на місці, в тому числі, остаточного рішення щодо покупки.
Dmitriy Asgard рекомендує цей магазин

Купив: Кабель С19, 16А, Замовлення №20-10860309

Хороший магазин, много точек выдачи, они же и магазины, хороший, приветливый персонал, много раз покупаю и всегда все на уровне
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн. Прагнемо, щоб у наших покупців кожна покупка була вдалою.
Андрій рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: КАРТРИДЖ COLORWAY ДЛЯ BROTHER (TN1095) HL-1202/DCP-1602 (CW-B1095M), Замовлення №10866777

В цьому магазині купую вде не вперше. Жодного разу продавець не доставляв дискомфорту і товар попадався якісний. На цей раз замовив картридж вартість якого коштує трішки більше ніж заправка старого. Картридж відправили в оговорений термін дійшов поштою швидко. Друкує добре. Сподіваюсь, що свої заявлені 1500 копій надрукує)
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за відгук і вибір нашого магазину для покупок. Раді отримати позитивну оцінку. Сподіваємося й надалі відповідати високому рівню обслуговування.
uncle joseph рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE), Замовлення №6049749

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і вибір на користь Brain. Прагнемо, щоб у наших покупців кожна покупка була вдалою.
Качуевская Людмила рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Гелевые аккумуляторы холода, Замовлення №20-10824021

Рекомендую!!Очень довольна скоростью доставки, товаром так же очень довольна! Спасибо огромное продавцу! Хочу еще заказать этот же товар, очень актуально сейчас! Рекомендую!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний позитивний відгук про покупку в Брейн і рекомендації. Раді забезпечувати високий рівень обслуговування наших покупців.
Ахмед Абдулов не рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Хотів купити: Батарея до ДБЖ Merlion

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода за описане. Будь ласка, напишіть у коментарі до відгуку номер замовлення та дату й приблизний час описаної ситуації. Уважно розглядаємо всі зауваження щодо якості обслуговування клієнтів нашої мережі. Прагнемо з'ясувати обставини описаного для вжиття відповідних дій.
Номер замовлення №10844983, 13 липня, десь між у 14:05-14:30.
17 липня 2024 Відповісти
Johnny Mnemonic рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Захисна плівка для екрану планшета ArmorStandart Гідрогелева плівка для Samsung Galaxy Tab A9 (ARM70993), Замовлення №20-9135218

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний відгук й високу оцінку нашого магазину. Раді тримати високий рівень обслуговування.
china2147 не рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Зарядна станція FlashFish P15 1500W/1008 W*h (FF-P15), Замовлення №20-10802019

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за описану ситуацію. Це товар підвищеного попиту, який розкуповується ще на етапі поставки. На жаль виникла затримка з доставкою, про що й надійшло автоматичне повідомлення. Працюємо над покращенням інформування наших покупців по замовленнях, скороченням термінів вирішення питань. Шкода за завдані незручності.