fomindn рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Жорсткий диск 3.5, Замовлення №10415412

Дуже приємні враження після покупки двох дуже дороговартісних жорстких дисків Seagate ємністю по 16Тб. Перевірив по серійним номерам на сайті виробника - диски оригінальні із повною гарантією на 5років. Доставка Новою Поштою безкоштовно. Як і просив, гарно упакували жорсткі диски. Раніше на роботі неодноразово співпрацював з даним магазином і ніколи не було жодних проблем. Магазин рекомендую!
Kostya Medvedev рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: КУЛЕР ДО КОРПУСУ COOLING BABY 7015 PWM, Замовлення №20-10437268

Товар високої якості. Дуже задоволений. Дякую.
Ksandr не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Туалети, пелюшки Смарт туалет для котів з самоочищенням Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box (P9902)

Актуальність наявності товару ніяка. Вчора пробував замовити цей товар, передзвонили сказали, що немає в наявності, а він до тепер на сайті в наявності і його можна замовити.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода за описане та всі незручності. Ми перевіряємо дані щодо наявності товару у постачальників. Будь ласка, вкажіть у коментарі до відгуку номер замовлення, щоб ми могли з'ясувати всі обставини описаного та вжити потрібні дії.
Номер замовлення 10438939, а товар до тепер на сайті, і я впевнений, якщо замовлю повторно, знову скажуть, що немає в наявності.
Вчора Відповісти
Tatyana Romanchenko рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: M МОДУЛЯТОР BASEUS BLUETOOTH AUDIO ADAPTER AUX/USB WITH MIC (CABA01-01) BLACK (CABA01-01), НАУШНИКИ CANYON TWS-5 GREEN (CNS-TWS5GR), Замовлення №20-10430173

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Отримали товар навіть раніше заявленого терміну.
badyasha рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: 10428589, Набор картриджей Canon PG-510 / CL-511 Multi Pack Black+Color, Замовлення №10428589

Всё отлично. Покупкой и обслуживанием доволен
Максим Слободянюк рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Моторне мастило Helix Ultra 5W-40 1 л, Моторне мастило Helix Ultra 5W-40 4 л, Замовлення №20-10425380

Latko Mihail рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для стрижки Aurora AU295 U0885763, Замовлення №20-10424349

Все сподобилось
Ruslana Stashkiv рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: таблетки для посудомийних машин Таблетки для посудомоечных машин All in 1 94 шт (5997321736280), Замовлення №20-10425118

Товар був в наявності, по акційній ціні. Одразу пішла і забрала. Дуже задоволена.
Alexandr Shpachinskij рекомендує цей магазин

Купив: М\'ЯЧ ДЛЯ ФІТНЕСУ ECOFIT MD1225 65СМ, Замовлення №20-10423698

Після замовлення швидко прийшло повідомлення що заказ формується , у повідомлені було сказано що можна забрати замовлення після 13:30 . Наступного дня прийшло повідомлення о 11:00 що замовлення уже на місці . Спасибі за оперативність і за якість товару #рекомендую Вас
Lurik рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон X95 3/16GB Black, Замовлення №20-10412293

Купую досить давно в цьому магазині. Мені все подобається. Рекомендував кільком друзям. Були моменти, коли повертав товар, все проходило без проблем, але в цілому, покупки мав успішні.