Ціна збігалась із заявленою на hotline
Дмитрий Назимко не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Генератор газ/бензин Mast Group T3500 LPG, Замовлення №-

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замість обговореної кількості витратних матеріалів, поклали більше, відповідно збільшили сумму наложеного платежу. Неприємно.
Сергей не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Хотів купити: Занурювальний дренажний насос VITALS Aqua DP 815s

Немає в наявності
Світлана_25 рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Генератор газ/бензин Mast Group T3500 LPG, Замовлення №по телефону

По рекомендації Олександра придбали Генератор газ/бензин Mast Group T3500 LPG. Доставка швидка, відправили в той же день. Все вирішувалось в телефонному режимі. Все працює.Дякуємо!
WD не рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Хотів купити: Grand БГО 3300, Бензиновий генератор Grand БГО 3300

не витрачайте час на цей магазин, скоріше за все просто змарнуєте час
Відповідь представника «KACTUS»
До вашого відома ваш відомий бренд з'явився пізніше нашого Магазину! І дана позиція була продана сьогодні остання! Бо не одному вам в Україні потрібен даний товар! Почитайте відгуки нижче! Всі все купують нормально! Просто буває так що товар закінчується!
supreme не рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор EDON ED-7500io

Олександр рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 116m, Акумуляторний обприскувач VITALS Sm 116m (161415), Замовлення №по телефону

Вибрав цей обрискувач через те, що в нього в описі латунні з'єднувачі та основна насадка-розпилювач. Задоволений вибором . Збірка якісна. Окреме дякую Олександру за оперативність і гнучкість. Наступного дня вже тримав товар в руках. Рекомендую і магазин, і товар.
Інна Яхновська рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Комбінований генератор (газ-бензин) VITALS JBS 2.8bg (88863N), Замовлення №21551

Дякую менеджеру магазину Олександру за його витриманість та обізнаність при отриманні консультації для покупки бензо генератора Vitals JBS 2.8 bg. Рекомендую цей магазин. Все розяснив і проконсультував.
Сергей Ганжа рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Бензиновий генератор Nowa BG3400 (147322), Замовлення №43

Приобрел генератор в этом магазине. Проконсультировали отлично, ответили на все что меня интересовало. Продавец оперативно по моей просьбе отправил в этот же час курьером на почту. Обещали вернуть деньги за доставку - выполнили! Магазином доволен - рекомендую!
Сергей Фурман рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Бензиновий генератор VITALS WP 2.8b (148249), Замовлення №21540

Дякую менеджеру магазину Кактус Олександру за допомогу у виборі генератора. Обслуговування і консультація дуже професійні. Також є великим плюсом знижка та безкоштовна доставка.
Згоден, Олександр і мені також допомогав!
28 червня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Хотів купити: Садовий подрібнювач VITALS Zs 2445j (191763)

двічі робив замовлення.ні смс ні дзвінка у відповідь.сервіс пустота