Євгеній Корж рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Пропелери Gemfan Cinelifter Glass Fiber Nylon (1050) 3 лопаті CW/CCW, Замовлення №1298

Менеджер швидко зв`язався та чідко відповів на мої уточнюючі запитання. Замовлення відправили в той же день. Рекомендую даний магазин.
Игорь Игорь рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Пропелери, лопаті DJI Matrice 30 Series 1671 Propellers (CP.EN.00000379.01), Замовлення №1267

Висококваліфікований менеджер надав професійну консультацію. Товар відправили через деякий час,у той же день. Якість достойна. Дякую!
Valerie V рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Пропелери, лопаті SKYZONE SKY04X V2 Black (SKY04XBLK), Замовлення №352

Купляли окуляри, вагались між різними магазинами. Шукали хто надасть більшу гарантію та нормальну консультацію. Дякую, що все доступно пояснили. Дізнавшись, від менеджера, що в цьому магазині ще продають дрони з тепловізійною камерою, замовили один на тест. Рекомендую!
Руслан Годованец рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Пропелери, лопаті RadioMaster TX12 Mark II ELRS, Замовлення №7564

Замовляв пульт до FPV. Вагався між різними моделями, хлопці приділили увагу, та надали корисну інформацію та пояснили у чому різниця. Також пояснили різні нюанси. Відчувається що вони глибоко розуміють в тому, що продають. Я давно не отримував такого сервісу, тож можу рекомендувати.
Marjana Ozhhevych рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3E (CP.EN.00000411.01), Замовлення №7620

Дякую за чудовий сервіс. Отримали дрон вчасно, та вже він працює там де треба.
Филипп Гордиенко рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Пропелери, лопаті DJI CP.EN.00000430.01, Замовлення №3792

Пропеллеры оригинал. Все хорошо
Kris рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Пропелери, лопаті RadioMaster TX16S, Замовлення №1129

Заказ забрали в тот же день. Спасибо, все быстро и точно.
Hennadii рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Пропелери, лопаті SunnyLife Защитный чехол FV-Q9307 для очков DJI FPV Flight, Замовлення №1691

Задоволений магазином, дуже вічливі оператори
Дякуємо за високу оцінку! З повагою, команда GoProkat
Андрей Работницкий не рекомендує цей магазин
7 серпня 2019

Купив: Кейс для DJI Mavic 2 Pro / Zoom PGY (P-HA-031), Замовлення №Заказ 739

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

vanyatwo рекомендує цей магазин
16 квітня 2019

Купив: Екшн-камера Insta360 One X CINONEX/A

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Позвонил и уже через 2 часа получил накладную посылки, на следующий день забрал! Все оригинальное, полная комплектация. Доволен, обращусь еще.