Дмитро Ізотов рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HC (FX506HC-HN006, 90NR0723-M01150), Замовлення №9749

Рекомендую, гарний продавець, на друге січня (замовляв ввечері першого) вже відправили товар, в ідеальному стані.
Відповідь представника «baza24.com.ua»
Дякуємо Дмитро за зворотній звязок. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову.
Представник магазину «baza24.com.ua»
4 січня 2024 Відповісти
Оксана Мельнійчук рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №9653

Дякую за швидку доставку, приставка ?
Відповідь представника «baza24.com.ua»
Дякуємо Оксана за зворотній звязок. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову.
Vova Yarema рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Електрогриль Tefal OptiGrill+ GC716D12, Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №NJYQUFDDP

Все пройшло чудово, відправили в день покупки, гриль супер
Відповідь представника «baza24.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову.
Molnick рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: БФП Epson EcoTank L6270 (C11CJ61405), Замовлення №9298

Чудовий магазин. Швидка доставка. Рекомендую.
HotlineUser67316424 рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF267dw + Wi-Fi (5938C008), Замовлення №9333

Покупкою задоволена. БФП Саnon 267 dw II від виробника. Все працює ідеально. Товар відправили вчасно, без жодного дня затримки. Продавець надійний, рекомендую!
Наталья Карайван рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: БФП Canon PIXMA G2420 (4465C009), Замовлення № № замовлення: 9207

Дуже задоволена магазином. Швидко відповіли та відправили замовлення.
Victor Sh рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: БФП Epson EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №№9232

Хороший магазин. Ввічливий менеджер, відповів на всі питання. Товар відповідає опису і якості. До всього в магазині одні з найнижчих цін на техніку. Магазин закріплює гарантію на товар за собою на протязі року.
Відповідь представника «baza24.com.ua»
Доброго дня Віктор! Дякуємо за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову. Хай Вам щастить!
Вадим Майданович рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: HP LaserJet 135w, Замовлення №20400349387008

Принтер прийшов швидко наступного дня Новою поштою в заводській упаковці і повній комплектації. Настройка та підключення проста і не викликає складнощів Wi-Fi. Знайшов на хотлайні за нижчою ціною і наявністю. Продавцю магазина дуже дякую і рекомендую.
Відповідь представника «baza24.com.ua»
Доброго дня Вадим! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову.
Maestr0 не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Замовлення №009205

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Цена не соответствует заявленной. На хотлайне - 28850, а позвонили и сообщили цену на 1000 грн. дороже, 29900. Магазин не принимает возврат. Если товар не подошел то товар вернуть нельзя в 14-дневный срок. Менеджер по телефону сказал, что если коробку вскрыть и втащить из нее карту, то уже никакого возврата.
Олексій Мукачево рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004), Замовлення №02813

всем рекомендую!!!
Відповідь представника «baza24.com.ua»
Доброго дня Олексій! Дякуємо за позитивний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову.