Katrin_ka рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Хороший сайт з низькими цінами і гарантією на товар,шаидка доставка за два дні.
Відповідь представника «CYCLONE»
Дякую за відгук. Звертайтеся, завжди раді Вам.
Anton Duzenko рекомендує цей магазин
21 лютого 2017

Купив: AV-система CYCLON MP-4030 AV

Выбрал этот магазин, так как тут с магнитолой шла камера в качестве подарка. Вроде всё хорошо.
Відповідь представника «CYCLONE»
Спасибо за отзыв. Обращайтесь.
11 серпня 2016

Купив: AV-система CYCLON MP-7025 GPS

Спасибо персоналу магазина. Помогли с выбором магнитолы, все популярно объяснили. Сразу видно компетентность менеджера. С доставкой тоже все супер. Рекомендую!
Відповідь представника «CYCLONE»
Спасибо за отзыв, Обращайтесь.
10 серпня 2016

Купив: Екшн-камера CYCLON DVR-200FHD

Сделал заказ через корзину, почти сразу перезвонили и дали консультацию. Доставили камеру в тот же день. Магазином и покупкой очень доволен.
Відповідь представника «CYCLONE»
Спасибо за отзыв, Обращайтесь.
Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 червня 2016

Купив: Коаксиальная акустическая система CYCLON NX-162

Не сподобалося: асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Бонусна система запропонована даним інтернет магазином НЕ ПРАЦЮЄ. Було відмовлено у купівлі товару з використанням раніше накоплених бонусів. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! через порушення заявленої на сайті продавцем політики.
Відповідь представника «CYCLONE»
Уважаемый Валентин, спасибо за отзыв. Прежде всего Вам НЕ БЫЛО ОТКАЗАНО в использовании ранее накопленных бонусов при покупке нового товара (CYCLON NX-162), а предложена скидка в размере 190 грн на товар стоимостью 382 грн, что составляет 50% от стоимости. Вы же захотели получить товар БЕСПЛАТНО. При этом, в своем отзыве Вы забыли упомянуть, что ранее при покупке товара в нашем магазине (CYCLON MP-7012 GPS AND) Вам сделали подарок комплект компонентной акустики (CYCLON EX-16.2) стоимостью 2072 грн, также Вам была предоставлена бесплатная доставка на следующий день (Ваш заказ был сформирован в 22:20), а также 5% от суммы заказа в качестве бонусов , которые Вы можете использовать при следующих покупках. Вас могло ввести в заблуждение то, что в POP-UP окне на странице самого товара не сказано о том, какая сумма бонусов может быть использована при следующем заказе. Это же указано в разделе "Оплата и доставка". С уважением, Магазин AUTOUNITS
Гість
Шановний представник \"AUTOUNITS\", дякую Вам за швидку та вичерпну відповідь. Хотів би зауважити, що Ваша відповідь схиляє читача до думки про \"ненаситність\" покупця і цілковито з Вами погоджуюсь, що відповідної акустики, в якості подарунку, цілком достатньо, навіть більше. Проте хотілося звернути Вашу увагу на наступне: 1. Ви надаєте інформацію про попереднє замовлення, ВОНО НЕ СТОСУЄТЬСЯ ЗГАДАНОЇ СКАРГИ ПО СУТІ. Мова йде пор порядок використання бонусів, а не про їх нарахування!!!!!!! Я їх отримав відповідно до встановленого продавцем порядку, який мені їх і зарахував. 2. Зазначена Вами електронна сторінка на момент здійснення замовлення не містила порядку використання бонусів (можу стверджувати однозначно, оскільки здійснював пошук ціни за доставку саме на даній електронній сторінці і ОДНОЗНАЧНО даної інформації там не було. Більше того, Ваш телефонний оператор спочатку сказав, що я можу використати взагалі 50 грн. бонусів (при наявних 370 грн.), мотивувавши це необхідністю отримання хочаб якогось прибутку. 3. Я задоволений тим, що інформація про порядок використання бонусів з явилася на зазначеній електронній адресі, що дозволить іншим покупцям уникнути подібних \"непорозумінь\". 4. Вельмишановний представник \"AUTOUNITS\", хотілося б отримати від Вас прояв поваги не тільки в \"Уважаемый\", а також і у відповіді мовою якою була написана відгук-скарга. \"Для адміністратора: прошу Вас, у разі наявності технічної можливості, змінити статус даного відгуку з \"НЕ РЕКОМЕНДУЮ\" на \"РЕКОМЕНДУЮ\" у звязку з повним вирішенням проблеми та усуненням відповідного недоліку на сайті магазину. В іншому випадку цей відгук може ввести потенційних покупців даного магазину в оману. ДЯКУЮ!!!!!\"
16 червня 2016 Відповісти
Представник магазину «CYCLONE» відповів на коментар anon
Шановний Валентин, ми вдячні Вам за Вашу відповідь. Сподіваємося, що надалі у нас з Вами не виникне подібних непорозумінь. Будемо дуже раді Вашему дзвінку.
17 червня 2016 Відповісти
Jimgr21 рекомендує цей магазин
31 березня 2016

Заказал в магазине 2DIN магнитолу. Заказ делал через корзину. Звонок по заказу поступил через 5 минут. Позитивный и толковый менеджер ответил на все интересующие вопросы. Лишней информацией не нагружали. Товар бесплатно доехал курьером по Киеву через 4 часа после заказа. Получил скидку на следующий заказ :) Сервисом остался доволен. Рекомендую магазин как доброжелательный и оперативный
Відповідь представника «CYCLONE»
Спасибо за отзыв, Всегда рады помочь, Обращайтесь. Мы всегда рады Вашему звонку.
2 березня 2016

Купив: Біксенон CYCLON Standart H4 Bi 35W 4300K, Замовлення №000182

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Купив сьогодні нарешті біксенон!!!)))Дуже допомогли працівники магазину-консультацією та рекомендаціями!!!!Також допомогли знайти людину яка встановила комплект меньше ніж за годину!!!Дуже задоволений магазином(і ксеноном) раджу всім!!!!!
Відповідь представника «CYCLONE»
Спасибо за отзыв. Мы будем всегда рады Вашему звонку.
25 лютого 2016

Рада работе с этим магазином.Все быстро,ответственно.Решила делать ещё покупки именно в этом магазине.Цены приемлемы.Помогают менеджеры с выбором товара.Советуют.Поддерживают!Спасибо.Рекомендую всем!
Відповідь представника «CYCLONE»
Лилия, спасибо за отзыв. Всегда будем рады Вашему звонку.
9 лютого 2016

Сделал заказ через сайт магнитофона Cyclon 7015 gps. Перезвонили через минут десять, рассказали, что и как. Доставили по указанному адресу вечером, курьер, скорее всего, работает тоже в этом магазине, знает о товаре достаточно. В общем, понравились мне ребята.
12 грудня 2015

Купив: Биксеноновые лампы головного света cyclon h4 bi 35w 6000k

Не сподобалося: замовлення через корзину

Отлично все. Позвонил вечером, в наличии есть, оформили, с утра через приват оплатил, в тот же день получил номер декларации для перевозчика и все дела. На следующий день уже пришли мои биксеноновые лампы. Хочу отметить, что цены у ребят довольно таки демократичные относительно других, тем боле в теперешнее время то. Занесу ка я этот магазин в список любимых.
Відповідь представника «CYCLONE»
Спасибо за отзыв, Обращайтесь, всегда рады вашему звонку.