Тетяна Рябоконь не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Полуторне ліжко Эстелла Селена Аури 120x190 массив, Замовлення №72002

Naska123 рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Ліжко Munger Exclusive Edda, Замовлення №СМЧЖБ-00150

380971796281 не рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Матрас Gretchen, Замовлення №1234

Валентин К не рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: Ліжко Мюнгер Комфорт Джолента, Замовлення №Смквл-00309

Відповідь представника «Світ Матраців»
Доброго дня, Валентин К. Для більш детального аналізу Вашої ситуації вкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб Ваш персональний менеджер сервіс-центру зв'язався з Вами для уточнення всіх деталей. Дякуємо.
SENA рекомендує цей магазин
13 листопада 2021

Купив: Топпер Gutenkauf Fleximatt-2 New 140x200, Замовлення №CMOOIHT-07103

В отличии от предыдущих отзывов у нас сложилось все хорошо. Заказывали через телефон, попросили доставку с подъемом в квартиру, нам сразу сообщили стоимость за все, нас устроило. Привезли в обещанное время, в наличии чеки и гарантия.
Відповідь представника «Світ Матраців»
SENA, спасибо за отзыв! Нам очень приятно и важно знать, что наши клиенты остаются довольны.
Melkin не рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Наматрацник натяжний з бортом Delight водонепроникний натяжний з бортом, Замовлення №43298

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Світ Матраців»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Вам довелось зіткнутись із такою неприємною ситуацією. Нажаль, іноді через велику завантаженість виробника, виникають збої у доставці товарів. Також, на це вплинуло і обмеження в логістиці із-за введеного карантину в країні. Ми максимально будемо намагатись не допустити повторення такої ситуації в майбутньому. Ще раз просимо вибачання за доставлені незручності.
Женя Сол. не рекомендує цей магазин
27 грудня 2020

Купив: Комод Неман Соломия комод

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Замовив в даному магазині комод "Соломія", Але під час збору виявив відсутність деяких деталей які були вказані в інструкції, і сама інструкція була зроблена з великими недоліками через які час збирання збільшувався в два раза.
Відповідь представника «Світ Матраців»
Доброго дня, Женя! Дякуємо за зворотний зв'язок. Щоб ми могли розібратись в ситуації та вживати необхідних заходів задля її вирішення, надішліть нам, будь ласка, номер вашого замовлення. Дякуємо!
Alexey рекомендує цей магазин
18 липня 2020

Купив: Матрац Gutenkauf Quelle New (160/200)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Заказал в этой сети матрац (не через интернет, а в магазине). Доставка была в оговоренный день/время. Купленный матрац оказался жестковат для меня. Позвонил в магазин и попросил заменить на другую более мягкую модель. Магазин без проблем произвел замену на модель, которая интересовала. Качеством пока доволен. Данную сеть магазинов рекомендую.
Відповідь представника «Світ Матраців»
Алексей, спасибо за отзыв! Нам очень приятно и важно знать, что наши клиенты остаются довольны.
Arty Hoult не рекомендує цей магазин
30 травня 2020

Купив: Матрац безпружинний come-for Aero Mix 160x200, Замовлення №27056

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Світ Матраців»
Здравствуйте! Нам очень жаль, что вам пришлось столкнуться с такой неприятной ситуацией. Для того, что бы мы могли более подробно разобраться в ситуации, оставьте свои контактные данные и мы с вами свяжемся для уточнения всех деталей.
У вас есть номер заказа и все данные. Мы уже пытались решить этот вопрос с вашими сотрудниками. К сожалению, как они мне сказали, ваша компания не несет никакой ответственности за некачественный товар, что в свою очередь падает на плечи недобросовестного производителя.
8 червня 2020 Відповісти
Elka Elka не рекомендує цей магазин
29 травня 2020

Купив: TOPPER-FUTON 3, Замовлення №488

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка