Inna Artemenko не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Кулер для води VIO X903-FEC Silver, Замовлення №RP00009164

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Представник магазину «КУЛЕРОВА.УКР»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Проблема в тому, що ви почали користуватися кулером, поставили бутилку з водою та заповнили його, тому претензії до зовнішнього вигляду не приймаються. Якщо кулер у вас дійсно не працює - то сервісний центр виробника зробе це безкоштовно, менеджер написав вам контакти та дані сервісного центру, але нажаль ви відмовляєтесь його відправляти у сервіс. Зі своєї сторони ми додатково зв'язались з виробником, але отримали відмову у поверненні коштів на підставі фото. Виробник наполягає на отриманні товара у сервісний центр. Зробіть будь ласка переадресацію.
16 березня 2024 Відповісти
Nightman рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Кулер для води Family WBF-1000LA Blue, Замовлення №21923

кулери були в наявності, передзвонили після оплати сказали що на складі пересорт і був інший колір, не сірий а синій, так як мені було не принципово то відправили синій. оплата безготівка, відправили швидко.
Виталина Цибка не рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Хотів купити: Кулер для води HotFrost 35AN, Кулер для води HotFrost 45AS

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Представник магазину «КУЛЕРОВА.УКР»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, а також приносимо вибачення за незручності. Перевірили запис розмови. При першому спілкуванні та перед тим як виставляти рахунок, менеджер пояснив, що послуга с заносом та підключенням не безкоштовна, вам було запропоновано додати її у вартість та ви це підтвердили. Потім вам були запропоновані інші види доставки, яки нажаль вам не підійшли.
10 травня 2023 Відповісти
виктор черевко рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Кулер для води Cooper&Hunter YLRT0.7-6Q5, Замовлення №541213

Не ожидал, но получил заказ менее, чем за сутки после заказа. Из Киева в Днепр. Звонок через 15 минут после оформления, оплата, отправка. Рекомендую. У кулерок прикольный, пользуюсь. Доволен.
Yevgenii Tereshchenko не рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: WSD-3, Подставка деревянная на 2 бутыли, угловая, вишня, Замовлення №12051

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Елена не рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Купив: Кулер для воды Cooper&Hunter CH-V115CEG, Замовлення №8010

2 вересня 2020

Купив: Кулер для води ABC D270F, Замовлення №110554

Куллер не работает, сервис работает мягко говоря плохо. Куча бюрократии, хотя заказ оформляли очень быстро))) Несут ответственность за товар долго(( Обидно. Долго выбирали и выбрали не то.
Відповідь представника «КУЛЕРОВА.УКР»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, а також приносимо вибачення за незручності. Гарантія на товар надається не магазином, а авторизованим сервісним центром виробника, магазин може зробити заміну товару, або повернення коштів у випадку виявлення суттєвого дефекту товару, який підтверджено актом сервісного центру. Зі своєї сторони — ми зв'яжемося із сервісним центром, та прискоримо розв'язання питання, наскільки це можливо з нашого боку.
Карина Ковалёва рекомендує цей магазин
15 жовтня 2019

Купив: Кулер для води HotFrost D65EN

Спасибо за быструю доставку. Всё подключили и объяснили. Рекомендую.
Надежда Захарова рекомендує цей магазин
28 вересня 2019

Купив: Кулер для води Cooper&Hunter CH-V118FN

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Кулер выбрала на магазине. Очень понравился большой асcортимент и консультация. Вежливые менеджера. Доставку сделали в этот же день. Рекомендую.
jultsar не рекомендує цей магазин
29 березня 2019

Купив: Кулер для води HotFrost D910S

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «КУЛЕРОВА.УКР»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, а також приносимо вибачення за незручності. Гарантія на товар надається не магазином, а авторизованим сервісним центром виробника, магазин може зробити заміну товару, або повернення коштів у випадку виявлення суттєвого дефекту товару, який підтверджено актом сервісного центру. Ваша сервісна заявка #HF-1568. Адреса сервісного центру: вул. Миропільска 21. Зі своєї сторони — ми зв'яжемося із сервісним центром, та прискоримо розв'язання питання, наскільки це можливо з нашого боку.
Представник магазину «КУЛЕРОВА.УКР»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, а також приносимо вибачення за незручності. Гарантія на товар надається не магазином, а авторизованим сервісним центром виробника, магазин може зробити заміну товару, або повернення коштів у випадку виявлення суттєвого дефекту товару, який підтверджено актом сервісного центру. Ваша сервісна заявка #HF-1568. Адреса сервісного центру: Київ, вул. Миропільска 21. Зі своєї сторони — ми зв'яжемося із сервісним центром, та прискоримо розв'язання питання, наскільки це можливо з нашого боку.
29 березня 2019 Відповісти