Олег Заставний рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: GameMax Infinity Mini Black, Корпус Infinity Mini Black, Замовлення №17763

CrueI рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: SAMSUNG LS28BG700EIXUA, Замовлення №16809

Залишився дуже задоволенний покупкою в Notebooker.ua. Нажаль, монітор виявився з браком, магазин повернув гроші, і потім продав новий такий самий монітор (але без брака звісно), незвачаючи на те, що ціна за час повернення значно зросла. Менеджери добре розуміють свою справу, обслуговування швидке і якісне, рекомендую.
Alexs Alexss рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Перетворювач (інвертор) DC-AC із зарядним пристроєм Luminous Home UPS 900VA 12V Eco Volt NEO (F04190, Перетворювач (інвертор) DC-AC із зарядним пристроєм Home UPS 900VA 12V Eco Volt NEO (F04190009819), Замовлення №16014

Придбан по акції, заявлена правильна синусоїда, насос працює без навантаження,тихо.Для ноутбука, монітора, роутера, котла повинно бути достатньо. Реальна потужніть десь 550 ват. Хоча сам котел не хоче працювати, грішу на схему підключення заземлення, так як у цьому інвенторі сквозний 0, тобто з вилки нуль і земля іде на вихід інвертора.
Dino Lucci не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Хотів купити: Блок живлення GP-550

Не сподобалося: відповідність умов оплати

За інформацією на hotline доставка по Києву безкоштовна. По факту це не так.
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Вітаємо! Дякуємо, що помітили. Виправили помилку в налаштуваннях. Якщо будете замовляти, відправте цей скрін менеджеру, зробимо безкоштовну доставку.
Весёлый Админ4ик не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Корпус Brufen C1

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Хотел купить товар в данном магазине перезвонили и вышло так что оплата возможна на карту и они отправят в ближайшие дни или наложеним платежем но неделю ждать вообщем я расстороен что указано не так как нужно а отдавать деньги магазину наперед какой я первый раз вижу
FUJIN не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Хотів купити: Перетворювач (інвертор) DC-AC із зарядним пристроєм Back-UPS Pro 1200VA CIS (BR1200G-RS)

Замовивши товар на сайті представник магазину запевняв що товар новий і тільки пошкоджена коробка тому і була знижка. При отриманні виявилось навпаки що коробка ціла а товар вже вживаний і можливо ще й сервсісного центра. Тому тільки втрачений час на все це. Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Приносимо свої вибачення за цю ситуацію! Шкодуємо, що не змогли виправдати очікувань. Ми дбаємо про свою репутацію, і не ставимо на меті продавати вживані товари, або товари після сервісу під виглядом нових шляхом ошукання наших покупців. Дякуємо, що написали відгук! Ми проаналізуємо інформацію, яку ви надали і покращимо наш сервіс, щоб виключити помилки з описом в майбутньому.
Стандартна відповідь. Якщо ви відправляєте товар і в вас написано на сайті що з ним і чому знижка то значить він перевірений на місці. А не відправити і потім чекати може хтось забере і не перевірить на місці, а потім не зможе повернути бо він Б/У. Так що магазин не рекомендую.
7 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «NOTEBOOKER.UA» відповів на коментар FUJIN
Для уникнення проблем з поверненням, наші менеджери завжди наголошують при кожному замовленні, що обов'язково необхідно ретельно перевірити товар в момент отримання і в разі виявлення будь-яких підозрілих моментів, повідомити менеджеру, і не приймали товар. Завжди існує вірогідність, що товар може бути пошкоджений в момент перевезення. Також законодавством регламентовано, що в разі відмови від повернення товару на підставі того, що товар має пошкодження, продавець повинен обгрунтувати, що пошкоження виникли саме з вини покупця.
7 серпня 2023 Відповісти
FUJIN відповів на коментар Adrozdovskyi
Ну так продавець і напише що віправляв новий товар. Ну що казати якщо товар знову на сайті і опис не змінено. Опис стану товару - Стан пакування: коробка з пошкодженнями; Стан товару: Новий, невживаний, з повною гарантією АСЦ виробника.
8 серпня 2023 Відповісти
Показати всі коментарі
SIRIUS CHANNEL рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Espersanza EKM-024, Замовлення №SH00461005

Купив в цьому магазині кухонний комбайн Esperanza. Товар був зі знижкою, через пошкодження упаковки. Продавець передзвонив і уточнив деталі оплати і доставки. Доставили в квартиру. Все на вищому рівні. Рекомендую цей магазин. Дякую
Все працює. Дякую магазину.
9 квітня 2023 Відповісти
Гість рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Телевізор KIVI 43U750NW, Телевізор 55U750NW, Замовлення №13008

Купив телевізор KIVI 43U750NW. Прислали безкоштовно надім, все вчасно. Гарний був телевізор, але виявився заводський брак. Прийшлось відправляти назад. Через два тижні повернули кошти. Буду брати ще на цьому сайті. Рекомендую. Дуже добрі і чуйні продавці.
Євген Гриф рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Офісне крісло для керівника Icon PU leather black/gold (NBL-ICN-PU-GOL), Замовлення №40383457 від 07.03.2023

Купував товар за умовами акції, все видбулося на достойному рівні. Умови акції були воконані, адресна доставка відбулася згідно з домовленностями, спілкування з представником магазину було інформативним та з повагою до клієнта.
Vasilij xxx рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Корпус Typhoon COC, Замовлення №12719