Andrey Shepel не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: Болгарка (кутова шліфувальна) Dnipro-M DGA-201BC Ultra (41473000)

Andrey Kupin не рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Перфоратор прямий 28 мм ексклюзив DNIPRO-M RH-120MB, Перфоратор Dnipro-M RH-100 (49127000), Замовлення №179386

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовляв перфоратор, ціна адекватна, якість товару норм. Але відношення до клієнту з боку менеджерів - це жах. На сайті було зазначено, що доставка товару є безкоштовною, при чому, будь яким способом. Реально зв'ясувалося, що це не зовсім так , що "читайте десь на сайті там все написано...". Звісно, що невідомо тількі де ;( Отже, якщо наважитеся тут щось брати, то ВСЕ слід РЕТЕЛЬНО перевіряти та узгоджувати.
Представник магазину «AGORA`- DISCOUNT»
Вітаю, Андрій. Послуга доставки по цьому замовленню було сплачено нашм інтернет-магазином. http://prntscr.com/Eq853bUTL2y_ Якщо йдеться про послугу накладенного платіжу, то вона сплачується окрему компанії перевізника, який Ви обрали. При оформленні замовлення Ви вказали " не передзвонювати", тому Ваше замовлення було виконане автоматично. Умови доставки чітко описані на відповідній сторінці та на карточці товару https://agora-discount.com/dostavka
3 серпня 2023 Відповісти
Kot Oleksandr не рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Перфоратор Dnipro-M RH-100Q (19776000), Замовлення №175365

Не рекомендую цей магазин! Замовив перфоратор DNIPRO M RH - 100 Q, прийшов з несправним патроном, відправив для заміни, замінили на інший потертий наче б/у, фото прикріплю, положили пусту змазку, книжечку не до того перфоратора, патрон затертий.
Представник магазину «AGORA`- DISCOUNT»
Вітаю, Олександр, ймовірно йдеться про обмін Вашого замовлення 176186 , якщо Вам не підходить товар, який Ви оглянули та отримали на відділенні, то, будь-ласка, зверніться до наших менеджерів з метою повернення протягом 14 календарних днів з моменту отримання, а саме 15.06.2023 12:32:54
26 червня 2023 Відповісти
Сергей Сорока не рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Хотів купити: Мийка високого тиску

Замовив на сайті мийку високого тиску. Замовлення підтвердили. З ранку перетелефонував, уточнив на рахунок наявності товару, сказали все добре, замовлення буде відправлено. В обід цього ж дня прийшла смс про відміну мого замовлення, хоча я нічого не відміняв. Телефоную щоб уточнити, а мені кажуть що товар відсутній. Не рекомендую дану компанію, працівники не компетентні і не знають є в них в наявності товар чи немає....
МАЛЯР не рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Хотів купити: Компресор Dnipro-M AC-50 V

Замовлення 165314 відмінили, ціну на товар підняли на 10%,договір при купівлі в кредит не оформляють
Представник магазину «AGORA`- DISCOUNT»
Вітаю, Ігор. Замовлення 165314 було відмінене через відсутність підтвердження угоди по послузі Покупка частинами з Вашої сторони. Ціна буде завжди актуальна на момент оформлення Вашого замовлення.
11 січня 2023 Відповісти
Виталий Гузенко не рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Аккумуляторный реноватор DNIPRO-М DMT-200 (Б/У), Замовлення №163354

Фото товара не соответствует присланному товару. Реноватор пришел без ручки . При общении с оператором, было сказано, что товар находится в количестве и достоверность фото каждого экземпляра они проконтролировать не могут. Товар покупался в разделе бу. Сколько же возврата одной позиции Днипро М, что магазин даже не может контролировать каждый экземпляр ?
fastovski рекомендує цей магазин
21 квітня 2022

Купив: Бензопила Фореста FA45LX, Замовлення №149756

Рекомендую магазин! Зробив шість купівель інструменту і кожна купівля проходила добре. У коробці з бензопилою був дуже приємний бонус! Дякую магазину!
Таня Жалман не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Кофемашина Delonghi Cappuccino ECAM 23.460.B, Замовлення №145474

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Богдан рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Бензопила Foresta FA-40S, Замовлення №142679

TheKimi81 не рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: УШМ Днепр

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Написал спросил есть ли товар в наличии, подтвердили наличие. Сделал заказ, деньги списали, на следующий день заказ отменили. Причина типа товара нет в наличии. Деньги вернули (минус 17грн за всякие комиссии). Спрашивается зачем писать, что товар в наличии?(( Потратил на них время и 17 грн, мелочь, а не приятно((((