Ціна збігалась із заявленою на hotline
MissNoir рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Flex 5 14ALC7 (82R90069US), Замовлення №59001188866996

Оперативна доставка. Хороші менеджери.
Avto Multi рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black (82K2028DPB), Замовлення №8253

ЕвГений «Lisek2759» Симоненко рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: HP Victus 15-fa0028nq (81N96EA0), Замовлення №Не знаю

Нужно было срочно заказать ноут, написал в 19:40, успели в этот же день отправить в 20:00 с новой почты с Черновцов, на следующей день в Днепре уже был ноут, спасибо большое за оперативность!!!
Oleksandr Paliienko рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: рекомендую, Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9006NRM), Замовлення №n/a

все добре
Александр Солонский рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0082US), Замовлення №21113

Все пройшло дуже добре. Ноутбук працює, ціна гарна, менеджер привітний все під сказав допоміг зробити остаточний вибір.
Kostiantyn Zemlianskyi рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: HP OMEN 17-ck2001 (837W7UA), Замовлення №1

Дуже сподобалося. Приємне обслуговування, гарна ціна. Усім рекомендую.
mikola7777 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Acer Nitro 5 AN515-57-5700 Shale Black, Замовлення №не пам"ятаю

РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН. Купував ігровий ноут для сина. Ціни дуже привабливі і що саме головне - товар є в наявності і відправляють на наступний день.
Nick Sevryuk рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 (82WM0084RM), Замовлення №Немає під рукою

Це моя перша покупка в цьому магазині, але я повністю задоволений: ціною, якістю товара, доставкою в строк і найголовніше роботою продавця- консультанта (Він продав свій товар, я купив, всі задоволені!).
Sashkevi4h рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD), Замовлення №1

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все добре.
E P рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: MSI Katana 17 B13VFK (B13VFK-835US) (NEW, Замовлення №10471

професійний підхід, легкість спілкування, орієнтація на результат. Якщо цінуєте свій час і бажаєте швидко знайти, навіть те чого немає, то Вам сюди. Рекомендую цей магазин .